GEZÝ GÖRSELLERÝNÝN ULAÞTIRILMASI

Başlatan Yevgeni, Kasım 23, 2010, 12:55:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yevgeni

Gençler,

Ýmpeesa Umut'un uyarýsýyla bir soruna uyanmýþ olduk. Ýmdi sitede galeride genelde bana ulaþabilen (ki çoðunlukla Yusuf Abi'nin toparlayýp bana gönderdiði veya kendi çektiðim fotograflar) görselleri ayýklayýp galeriye yüklüyorum. Zaten halihazýrdaki fotograf cihazým huzur içinde uyuduðu için (dünden beri) yeni bir cihaz alana kadar geziye katýlsam da kameram artýk yok. Görsel iþi elinizden öper.

Sitenin deðiþmesiyle birlikte geçen yýllarýn arþivlerini hala yüklemediðimin farkýndasýnýzdýr. Sanýrým 4 yýllýk bir gezi arþivimiz var, fýrsat buldukça galeride yýllara göre sýnýflandýrýp yayýnlayacaðým.

Asýl sorun, misal katýlmadýðým bir gezinin görsellerinin bana ulaþmamasý, forumda yayýnlanan kýsýtlý sayýda görselle yetinilmesi.

Gezi görsellerini mümkün mertebe kronolojik bir sýraya koyup bana ulaþtýrabilirseniz memnuniyetle galeriye yüklerim aynen geçen yýllarda olduðu gibi.

Adres bilgileri için lütfen mesaj gönderip istekte bulunun, iletiþim bilgilerini hemen yazayým.

Gezilerdeki foto muhabirlerinin dikkatine!

impeesa

:) çok canlý çalýþmalar çýkacak böylece ortaya, NivaTR olarak Pulitzer falanda kazanýrýz bakarsýnýz  ;)
"Nivan varsa yolun var!"

endüstri

bu topic i hortlatalým....artýk zamaný gelmiþ
baþkalarýndan dinleme, git kendin gör.

impeesa

Alıntı yapılan: endüstri -  Ağustos 20, 2011, 06:49:12
bu topic i hortlatalým....artýk zamaný gelmiþ

Üþengeçlik iþte, elde avuçta ne varsa ayýklayýp yollamak 1 saat sürer ama bir baþýna oturamadým  :-\
"Nivan varsa yolun var!"