Ankara Tayfasý Baðlýca'da

Başlatan impeesa, Kasım 13, 2010, 07:21:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

impeesa

Birazdan wastiee ve impeesa keçilerle gecenin karanlýðýna doðru yelken açacak. Fotoðraflar, az sonra :)
"Nivan varsa yolun var!"

wastiee

döndük, en azýndan ben döndüm ofise, motorsikleti alýp eve gideceðim þimdi :)

fotoðraflarý umuta gönderdim, o koyar artýk. dolaþtýk ettik, aradýðýmýz kadar çamur bulamadýk ama yine de 2-3 saat eðlenecek yer bulduk. keyifli bir akþam oldu :)
Ýzmir'den Moðolistan'a: www.izmirmogolistan.com

impeesa

:) ancak gelebildim. istediðimiz çamuru bulamasakta güzel bir akþamdý, ben pek keyiflendim.
"Nivan varsa yolun var!"

impeesa

çamurdan ziyade gezdik, gezmekten sýkýlan Kerem daða taþa attý kendini bir ara
"Nivan varsa yolun var!"

impeesa

"Nivan varsa yolun var!"

impeesa

Keremde bunu intikamýný tepe lambalarýyla gözümü alarak aldý :)
"Nivan varsa yolun var!"

impeesa

Yorgunluðumuzu ve havanýn soðuðunu semaverimiz aldý ve bir maceranýn daha sonuna geldik :)
"Nivan varsa yolun var!"

MuZiP_06

Umut ve kerem baðlýca geziniz guzel olmusa bnziyor.Bana haber vermemeniz iyi olmus zaten iþim vardý,hem çamurda çaylakda zýp zýp arabanýn içinde ne iþim var deðilmi  :-[ yok yok  alýnmadým,zaten merak ta etmiyorum  ??? Nasýl dý ? Güzel mydi?Neyse neyse tamam tamam mesut abi ile biz böyle pc basýnda eþlik ederiz size,zaten yorgundum.Bu arada bende ankara tayfasýndaným deðilmi?Evet dediðinizi duyar gibi oldum,sonrada neden sordun bu soruyu dediniz sanki  ??? Cevap = Bilmem öyle iþte. ;)
Senin Kuþlarýn var Suzuki lafý ettimmi hemen size söylüyorlar.Benim kuþlarýmda yokki baðlýca gezisinden haberdar olayým.:D

Neyse þaka biyana guzel bi paylasým olmus dostlarým paylasým için teþekurler.Ýnsallah guzel vakit geçirmiþsinizdir.Saðlýcakla kalýn en kýsa zamanda görüsmek ümidiyle.

MuZiP_06

Bu arada yeni farkettim geri lamban hayýrlý olsun gule gule kullan.