Gönderen Konu: EKİPMAN MAĞAZALARI  (Okunma sayısı 10715 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yevgeni

Ynt: EKİPMAN MAĞAZALARI
« Yanıtla #15 : Ekim 09, 2014, 06:14:46 »

Cin malinin ne cikacagi belli degil Mehmet..

Çevrimdışı dagulapeyi

« Yanıtla #16 : Ekim 11, 2014, 12:03:56 »
Cin malinin ne cikacagi belli degil Mehmet..

Artık çin malı olmayan mal mı kaldı.
Tabii her şey vereceğiniz para ile doğru orantılı.
Bahsi geçen ürünü bilmiyorum fakat çinden 200 den fazla alışverişim oldu.
70-80 usd lik ürünler olarak kendime aksiyon kamerası motoruma led sis farı,kaskım için  bluetooth kulaklıkve işyerim için güvenlik kamerası aldım hepsi geldi. Arızalı çıkan tek ürünü posta ile geri gönderdim aynımanda satıcı yenisini gönderdi.
Hepsinden de oldukça memnunum.
Bence biraz araştırıp alınabilir..

Çevrimdışı Maestro

« Yanıtla #17 : Ekim 11, 2014, 04:02:58 »
Artık çin malı olmayan mal mı kaldı.
Tabii her şey vereceğiniz para ile doğru orantılı.
Bahsi geçen ürünü bilmiyorum fakat çinden 200 den fazla alışverişim oldu.
70-80 usd lik ürünler olarak kendime aksiyon kamerası motoruma led sis farı,kaskım için  bluetooth kulaklıkve işyerim için güvenlik kamerası aldım hepsi geldi. Arızalı çıkan tek ürünü posta ile geri gönderdim aynımanda satıcı yenisini gönderdi.
Hepsinden de oldukça memnunum.
Bence biraz araştırıp alınabilir..

benimde  alışverişim  60 ı  geçti , dikkat edilmesi gereken nokta şu  , Özellikle  satıcıların puanlarına  ve yorumlarına bakılmalı , bir ürüne  % 70  indirim yazıyorlar  mesela  10 dollar  fiyat koyuyorlar  bilmeyenlerde bunlara atlıyor hemen.. aynı ürünü başka satıcı  % 20 indirim ile  6 dollar a satabiliyor  !!   yani  seçenek o kadar çok ki..   elinize geçmeyen bir ürün yada kalitesini begenmediginiz bir ürüne yazdıgınız olumsuz bir yorum onlar için felaket anlamında , anında size dönüyorlar  adeta yorumunuzu degiştirmeniz için size yalvarıyorlar , karşılık olarakta size küçük bir hediye bile  yolluyorlar  Türkiyedeki bir çok  alış veriş sitesinden degişik ürünler alıyorum , örnek  mesela   gettegedeyor  dan begenmediginiz bir ürün hakkında yorum yapın görün.. satıcının bir küfür etmedigi kalıyor , onu bile  yapanlar var...  aslında çindeki  satıcılar inanın bizdeki  bir çok satıcıdan daha ahlaklı...

Çevrimdışı dagulapeyi

« Yanıtla #18 : Ekim 11, 2014, 08:38:32 »
aslında çindeki  satıcılar inanın bizdeki  bir çok satıcıdan daha ahlaklı...

Kesinlikle Katılıyorum. Maalesef Türkiye'den alışveriş yapıp ürünü eline ulaşmasına rağmen ulaşmadı deyip dispute açan alıcılar da var.
Bu Yüzden bazı satıcılar Türkiye'ye ürün göndermiyor.

Çevrimdışı ankaoutdoor

« Yanıtla #19 : Ocak 10, 2018, 11:26:06 »
askeri malzeme çakılar bıçak ve ekipmalar burda
https://www.ankaoutdoor.com