1-2 Mayýs'dan Fotoðraflar

Başlatan bymuammer, Mayıs 03, 2010, 03:33:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Bigalý Mustafa

Muammer lastik yönlerini ters takmýþsýn.Bilerekmi öyle taktýn.
Ormancý..  Bir tutkudur niva.....:)

bymuammer

abi maalesef bilerek biþey yaptýðým yok :)

Yevgeni

Muammer, evet lastikler ters. OK144 yönlü lastiktir. Önler yer deðiþtirecek, arkalar da aynýysa onlar da yer deðiþtirecek. Önden baktýðýnda desendeki V düz görünecek, ters deðil..

Yevgeni

Bu þekilde kalýrsa çamur tahliyesini düzgün yapamaz..

dora

Muammer güzel bir faaliyet olmuþ tebrikler ,nivada nasýl bir telsiz kullanýyorsun.Anten ne marka memnunmusun?
Niva 1041-firefly-Atlantis

bymuammer

yavuz abi saðol ben hiç farkýnda deðildim en kýsa sürede deðiþtireyim lastiklerin yönlerini :) o zaman bu þekilde bile performansýný çok beðendim. deðiþtirince nasýl olacak çok merak ettim doðrusu.

Saðol volkan abi. normal cb am-fm telsiz mevcut. kýsa mesafede deneyebildim 1-2 km alanda gayet iyiydi karþýdaki cb el telsiziydi. anten magnum 27 mhz iþimi görüyor abi þimdilik. Ama ileride deðiþtirmeyi düþünüyorum. tabi ondan önce vinç, þnokel ve kilit var :)

diff-lock86

muammer stepnende hoþuma gitti açýk halinide merak ettim tam 90 derecemi açýlýyo menteþesi yoksa kaportanýn yanýna kadar geliyormu(sað arka camýn o tarafa)?

güzel gezi olmuþ bu arada :)
instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr

bymuammer

saðol abi. tam açýlýyor gelip sað arka yandaki sinyale dayanýyor. tabi lastik deðdiði için sorun olmuyor çizik felan ama sinyali kýrmamak için biraz kibar olmak lazým :D

niva07

Muammer bey, resimlere, tabiata, nivalara bayýldým! Geziniz de çok güzel görünüyor.. Hakikaten Türkiye'nin dört bir yanýnýn cennet olduðuna en saðlam kanýt olmuþ bu resimler. Bizleri bu resimlerden mahrum býrakma, sýk sýk resim bekleriz :) OK'lar hayýrlý olsun, benim gibi müptelasý olursan 4 mevsim çýkartmayacaksýn demektir.

BAHADIR

Güzel gezi olmuþ. Bir sonrakine bende gelmek isterim ama malum yolum uzunca, erken haber verirseniz memnuniyetle gelirim.