YÝNE KAZDAÐLARI...YENÝDEN KAZDAÐLARI...FORZA KAZDAÐLARI...

Başlatan taiga, Ekim 03, 2007, 06:02:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akademic

Tüm Arkadaþlar kazasýz belasýz geldiðiniz için çok sevindim... resimler çok güzel inþallah birliktede olmak nasip olur bu güzelliklerdee... ayrýca erco sonunda nivanýn hakkýný vermiþin ok ler çok yakýþmýþ bence hiç çýkartma...

bulentk

geziniz çok muhteþem geçmiþ resimlerden belli cennet gibi yerler bidahaki geziniz nezaman kýsmet olursa bende bidahaki gezinize katýlmak istiyorum

albatros

fotograflarla bu geziyi deðerlendireceksek 10 üzerinden 9. neden 9 derseniz çünkü ben yokum ordaaaaa  :D
bir dahaki sefere yada yazýn PÝA abimin yardýmýyla ben katýlcam mutlaka. herkese selamlar
galip denizoðlu

pia

hoþgeldin Galip sen dua et ben alayým bir niva ..beraberde gideriz
Kýzým Neva Arabam Niva...pek yakýnda iþallah:)

Yevgeni

Ýstanbul tayfasý olarak gece 2 gibi eve ulaþabildik, henüz kafayý toplamaya uðraþýyorum.

Fotograflarý gözden geçirdikten sonr asitede galeriye yükleyeceðim.

Niva'yý servise býraktým. Þahin deresi geçiþinde özellikle arka diferansiyel havalandýrma boþluðundan (sibop gibi bir þey) su almýþ. Þanzuman ve ön diff su almamýþ ama açmýþken hepsinin yaðlarý deðiþiyor. Þanzuman alt kapak tapasý sanýyorum fabrikada takýlýrken diþ sýyýrmýþ (ilk kez açýlýyor) onun deðiþmesi gerekti. Sipariþ verildi kapaðý ile tapasýný bekliyor.

Herneyse, gezi tam anlamýyla nefisti. Açýkçasý geçen yýl sadece öngörü yapýp býrakmýþýz. Ama bu kez kelimenin tam anlamýyla Kaz Daðlarý kazan biz kepçe olduk.

Ýlk gün Bandýrma'dan çýkýp köylerin içinden, çoðu kez de dað yolundan Kalkým'a ulaþtýk. Gece Kalkým Göleti kýyýsýnda konakladýk.

Sabah Onur (Ýst.), Erco, Çaðatay, Hakan ve Nejat Abi (Ýzmir) ulaþtýlar.

Kalkým'dan 6 araç Kaz Daðlarý'ra týrmanmaya baþladýk. Sürekli yaðmur vardý, ýslandýk, üþüdük ama geçen yýl zirve yaptýðýmýz noktaya ulaþýp eski rotadan indik. Kuzey-Güney geçiþi bu þekilde gerçekleþti. Yusuf Abi tam sayýlarý verir ama hatýrladýðým arazide 100 km civarýnda yol yaptýk. Tayfada 1 köpek + 1 kedi de vardý, onlar da Niva'nýn içinde arazi yapmýþ oldular, yoruldular tabi bizim gibi.

Gece Ömer Abi'lerin Adatepe'deki evinde konakladýk. Nefis muhabbetti. Sabah çýkarken fýrsat bulamadým ama bizi misafir ettikleri için kendilerine minnettarýz.

Ertesi gün (dün) Þahin Deresi Kanyonu'nu görmek üzere hamle ettik. Rehber eþliðinde makul bir parkurdan týrmandýk. Son noktadan Ýzmir tayfasý rehberle geri döndü. Biz de rehberin tarifi üzere (çataldan saða dönün, anayolu takip edin, vs) Bayramiç istikametine devam ettik. Parkur yer yer ziyadesiyle zordu. Kýþ yüzünden bütün zemin bozulmuþ. Keyifli bir debelenmenin paralelinde Þahin Deresi'ne (nehir olmuþ, dere hikaye) vardýk. Bol su geçiþli bir parkurdu.

Bayramiç üzerinden Ezine, Çanakkale, Ýstanbul rotasýyla geri döndük. Ýzmir de saðlimen varmýþ eve.

Arazide ve asfaltta uzun saatler direksiyon salladýk. Feci yorgun ama accayip keyifliyim. Keþif gezisi dediðimiz aþaðý yukarý böyle bir þey, bunu anladýk..

dogan54

HOÞGELDÝNÝZ..
Geziye katýlan herkezin salimen döndüðünü duymak güzel.Gezinin keyifli geçtiðini öðrenmek daha da güzel.
Bize de fotoðraflara bakýp keþke gitseydik demekten baþka bir þey kalmýyor..
4x4 baska,
NiVA baska..

orsa

Merhabalar,
Kazdaðlarý muhteþemdi. Uzun yolun sonunda tekrar iþ baþý yapmak bir garip oluyor.
Tüm ekibe teþekkürler.
Onur.

Yevgeni

Yahu iþ var, doðru.

Gerçi 1 gün erken döndüðümüz için ben bugün araziyim..

pia

bende bugün izin almadýðýma piþmaným...iþler bana ben iþlere öyle bakýþýyoruz..aklým hala daðlarda kaldý..acaba diyorum o harebe alabalýk çiftliðini alýp çalýþýr duruma mý getirsem..:)

ERCO

istanbul sag saglam vardýna cok sevindim dediniz gibi banada iþ zor geliyor
gidip arabayý yýkatsam diyorum  bi boþluk bulursm fotolarý ekleyecem
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

yusuf

Kaz daðlarý ekibi,

Ömer abi ve Feriyal Haným o kadar çok reyting aldý ki bu gezi sonrasý, kendi adýma  teþekkür etmek ve sitede sizlerin yazdýklarýnýzý iletmek için aradým.

Çünki Ömer'in bilgisayarla hiç arasý yok.

Þunlarý söyledi. " Ben de hepsine çok teþekkür ederim, çok iyi insanlardý, ben çok mutlu oldum bu ekipten. Evdeki aksilikler için kusura bakmasýnlar. Keþke dolaþýp gelip bir gece daha kalsaydýnýz,  ben çok keyif aldým "

pia

Yusuf Abi ben yakýným Ömer Abilere Gömeçte oturuyorum ve kardeþimde Küçükkuyuda Ömer abileri ilk fýrsat bulduðumda eþimle birlikte ziyarete gideceðiz...gerçekten çok iyi insanlar..gerçekten de grubumuz zor karþýlaþýlabilecek düzeyde uyumlu ve iyiydi..Afi de buna dahil:)

yusuf

Telefonunu mail'ine atýyorum.  Dediklerine göre dönüyorlar bu hafta sonu. Bir ara.

Þu anda Babakale'deler. Sabah Boralý ( bizim ortak arkadaþýmýz) balýða çýkýyorlar.

taiga

Afi bile ortamlara akmýþ yahu...
Biz kaldýk armut gibi... :'(

pia

valla haldun abi çok güzeldi...ben sizinlede tanýþmayý umuyordum ama olmadý baþka zaman umarým..ama ben böyle bi güzellik yaþadýðýmý hatýrlamýyorumm