lada niva ile suzuki vitara arasýndaki fark

Başlatan doganiva, Ekim 05, 2009, 10:48:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mehmet22

abilerim cok güzel bi tartýþma yapmýþýnýz bayýldým okurken ama tek kelime niva der gerisi boþ derim ben cok  gördüm o vitaracýlarý burnunu bile sokmaya korkuyorlar araziye arabanýn biz daldan dala taþtan taþa atlarken onlar aþagýdan bizi izliyorlar...
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

****OZGUR****

Bu hafta sonu karar verdim illaki SUZUKÝ  ;D ;D ;D
SuSu SUZÝKÝ SuSu SUZÝKÝ çýkarýmsenle herDAÐASUZUKÝ

BAHADIR

Alıntı yapılan: ****OZGUR**** -  Kasım 14, 2011, 09:27:56
Bu hafta sonu karar verdim illaki SUZUKÝ  ;D ;D ;D

Hayýrlý olsun. Sizin gibi gençleri Yusuf Abi'nin peþinde de görmek isteriz.  ;D ;D ;D

Yevgeni

Herkese kullandýðý araç güzel.

Misal Hakan Busa ve Fatih sürekli araç deðiþtirirler, her araçta iyi ve kötü yanlarý görürler ama her araçlarýný da severler. Sahip olduklarý bir araç için bile "kötüymüþ" dediklerini bilmem. Benzinli ve dizel sayýsýz markada araç kullandýlar, hala kullanýyorlar.

Dolayýsýyla konu ne olursa olsun "þu araç daha iyi" tespiti kiþisel olmaktan öteye gitmez, o aracý yüceltmez..

****OZGUR****

Alıntı yapılan: BAHADIR -  Kasım 14, 2011, 09:47:44
Hayýrlý olsun. Sizin gibi gençleri Yusuf Abi'nin peþinde de görmek isteriz.  ;D ;D ;D

Ýnþallah bahadýr abi bir gün o günlerde gelir  ;)

Yavuz abi bence haklýsýn herkesin kendi kullandýðý araç iyidir.Niva kullanmak nasip olmadý ama ilk kez bi arazi aracý kullanýyom ve þuan için memnun gibiyim  ;)
SuSu SUZÝKÝ SuSu SUZÝKÝ çýkarýmsenle herDAÐASUZUKÝ

Yevgeni

Yazdýðým sana özel deðil Özgür.

Misal ben, bütün kýllýklarýna raðmen hala Niva kullanýyorum. Bünye dizel, torku anýnda yere aktaran bir makine istemiyor mu? Ýstiyor. Ama hala Niva. Çünkü iþletme maliyeti makul, ederine göre fazlaca iþ görüyor. Tabiy bunlar benim gerekçelerim.

Ama nedir? Þu yýllarda ortalarda dolanan en yetenekli, arazide de kullanýlan araç nedir? Bence Discovery 3 (Land Rover). Ha ben ne alýrdým cukka olsa? FJ Cruiser (Toyota).

Niva ile ne yapardým? Yeðene sözüm var, kerata ehliyet alacak yaþa gelince Çaylak'ý ona verecem..

BAHADIR

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Kasım 14, 2011, 10:19:16
Yazdýðým sana özel deðil Özgür.

Misal ben, bütün kýllýklarýna raðmen hala Niva kullanýyorum. Bünye dizel, torku anýnda yere aktaran bir makine istemiyor mu? Ýstiyor. Ama hala Niva. Çünkü iþletme maliyeti makul, ederine göre fazlaca iþ görüyor. Tabiy bunlar benim gerekçelerim.

Ama nedir? Þu yýllarda ortalarda dolanan en yetenekli, arazide de kullanýlan araç nedir? Bence Discovery 3 (Land Rover). Ha ben ne alýrdým cukka olsa? FJ Cruiser (Toyota).

Niva ile ne yapardým? Yeðene sözüm var, kerata ehliyet alacak yaþa gelince Çaylak'ý ona verecem..

Yavuz'a katýlýyorum. Ayrýca bu yeðen meselesi anonim sanýrým, benim yeðen yok ama hanýmýn yeðenler gözünü benim Düldül'e dikti.  :D

emre_ozk

Abilerim Nivamý deðiþtirmeyi düþünüyorum.

2004-2005 5 kapýlý grand vitara hakýnda bilgisi olan varmý. Kronik bir sorunlarý varmý bu araçlarýn. Parçalarýnýn pahalý olduðunu biliyorum lükse binince katlanacaz artýk. Bu aracý alýrsam daha dikkatli yumuþak kullacam öyle orman içinde her deliðe girmeyecem.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-lpg-li-otomatik-2004-model-137000-km-de-suzuki-vitara-2-0-64805014/detay/

Veya Discovery 1 2.5 td düþünüyorum.

Þu vergiler olmasa veya nivanýn vergisi yýllýk 300 lira olsa ikinci bir binek araç alabilirim.
Emre özkaradeniz
Ýzmit

rasta

Emre selam,

tebdil-i araçta ferahlýk var desen alýcý adaylarý var.

Orhun
H.Orhun Arpad
O RH +
1971

emre_ozk

Alıntı yapılan: rasta -  Kasım 20, 2011, 07:11:21
Emre selam,

tebdil-i araçta ferahlýk var desen alýcý adaylarý var.

Orhun
satýp satmamakta kararsýzým büyük ihtimal nivanýn yanýna 1.3 dizel bir otomobil alacam.
Emre özkaradeniz
Ýzmit