KALKISTA TITREME PROBLEMI

Başlatan pasalý, Mart 13, 2009, 07:37:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pasalý

slm arkadaslar beným araçta kalkýsta asýrý býr týtreme var acaba nedený nedýr ama sanzuman kopacakmýs gýbý sallanýyor bu problem sanjuman kulaklarýyla altý kose takozu degýstýrdýkten sonra meydana geldý arka ufak tandýr kollarýnýn lastýklerý motor kulaklarý da degýstý bana yardým cý olurmrsunuz saygýlar

feyzullah

denriyaj olmasýn motor takozu olur ama debriyaj daha aðýrlýk  sanki

ERCO

debriajdan yapar, arazi þanzýmanýn baðlý oldu yerlerde curuk varsada yapar ve arazi þan, ayarý cok önemli
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

Liberator42

Erco ustan arazi þanzýmaný ayarý ne demek??

sariyer_avci

sanzýman kulaklarý veya ara þaft civatalarýný kontrol et derim .. eðer gevseme falan olduysa .. vites kollarýnda  aþýrý oynama varmý ..??

ERCO

Alıntı yapılan: Liberator42 -  Mart 13, 2009, 11:14:32
  Erco ustan arazi þanzýmaný ayarý ne demek??

arazini kulaklarýnda ayar yapýlýr týtreþim azaltmak icin
www.guvenlada.com

dora

Niva 1041-firefly-Atlantis

dora

Yapacaðýmdan deðil sadece ilgi alaným içerisinde olupta bilmediðim bir konu hepsi o!

sariyer_avci

feyzullah burda bazý arkadaþlar var kendi nivalarýyla uðrasmayý onunla zaman geçirmeyi seviyor .. birileri biþeler öðrenmek istiyorsa ona bilgilerimizi aktarmamýz gerekir .. paylaþým sitesi olduðu için .. biri biþe sorduðunda kalkýp tamirci dersen bu bi yerde yanlýþ olur .. umarým anlamýþsýndýr beni ..

ERCO

arkadaþlar bu iþ biraz ince iþ ama sizin yapabileceniz þayet arazi ve sanzýman ayný seviyede oldunu duþunuyorsanýz arazinin cicatalarýný az gevþelteceksiniz ve 80km hýz yapýn ve civatalarý sýn en basýt yontemi bu arazi kendi yerini bulacakdýr bunu yapýncada olmuyorsa iþte o anda bir bi niva ustasýna ihyiyacýnýz olacak ;D
www.guvenlada.com

feyzullah

Alıntı yapılan: sariyer_avci -  Mart 14, 2009, 10:33:24
feyzullah burda bazý arkadaþlar var kendi nivalarýyla uðrasmayý onunla zaman geçirmeyi seviyor .. birileri biþeler öðrenmek istiyorsa ona bilgilerimizi aktarmamýz gerekir .. paylaþým sitesi olduðu için .. biri biþe sorduðunda kalkýp tamirci dersen bu bi yerde yanlýþ olur .. umarým anlamýþsýndýr beni ..

abicim baskýyý nasýl yapacaksýn yani iszlere terbiyesislik deyil janzýman sökülcek zor iþ yani o bakýmdan

dora

Erco bilgi için teþekkür ederim sadece iþin yalýn halini öðrenmek istemiþtim TEKRAR TEÞEKKÜR EDERÝM.

feyzullah

baský ise destek almaný tavsiye ederim akýslar cýkýyor

pasalý

ya arkadaþlar ýlgýnýz den dolayý hepiðnize tesekkrler dun býraz problem vardý sýtede msj gonderemedým beným sanjuman kulaklarý  ve altý koseyý degýstýkten sonra bu problem meydana geldý  araç sade ce kalkýsta týtreme yapýyor hemde þanjuman  kopacakmýþ gýbý yaný þanjumana yuk býndýmý týtrýyor