Bursa Tayfasý Hijack Uygulamalý Aksiyonu

Başlatan zuki, Şubat 01, 2009, 12:07:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

seko

Alıntı yapılan: zuki -  Şubat 01, 2009, 12:49:20
kokan debriyaj olsun Ali'm  ;D

erdin abi
samu bu
hatta suzuki

kokar mokar tok tutar:) ;D ;D

seko

Alıntı yapılan: Mudanyalý -  Şubat 01, 2009, 12:51:38
etek barlarý konusunda haklýsýn..
bir aný: 91 niva ile acayip bir eðimi trmanýyoruz..zeytinlik yollarý ve felaket çamur..yol daraldý,araç saða kaydý ve Niva'nýn orjinal barlarý vardýr..bilen arkadaþlar þeklinide bilir..direk aðaca takýldý..aðaca saplanan barý kurtarmak için eskidik valla.

reklam kokan haraketler bunlar mayk:) ;D ;D

Mudanyalý

Alıntı yapılan: seko -  Şubat 01, 2009, 12:54:12
reklam kokan haraketler bunlar mayk:) ;D ;D

biz anadan doðma NIVA'cýyýz...Ýllede Niva olsun,ister çamurdan olsun,o harbi arazi aracýdýr,kaç model olursa olsun.. ;D ;D
Yol dediðin doðru vara,
Er dediðin alçaktan baka.

zuki

mekan önerisi gelmedi hala kimseden,þimdi daðyenice desem Ali nüfus kütüðüne geçecek, olmaz  ;D
Erdin ÖZTÜRK

reis28

bursalý arkadaþlar hi cek konusunda resmi inceledim yanlara takýlan barlar kanal içlerinde yanladýnýzmý arazide araca ayaak bagý olur hý cek için en idealý aracýn ön ve arka tanponlarýný güçlendirmek sekonun ve benim aracta oldugu gibi hi ceki tanponlarýn 4 bir ucundan uygulaya bilirsiniz arazide vinc kadar gerekli þöyle örnek bir resimde ekleyeyim

DURSUN USTA 05364629668

seko

Alıntı yapılan: Mudanyalý -  Şubat 01, 2009, 01:02:04
biz anadan doðma NIVA'cýyýz...Ýllede Niva olsun,ister çamurdan olsun,o harbi arazi aracýdýr,kaç model olursa olsun.. ;D ;D

biliyorum  ;D ;D
bu araç adamda baðýmlýlýk yaratýyor nedense.

out of the samu

only in a niva:) ;D ;D

seko

Alıntı yapılan: reis28 -  Şubat 01, 2009, 01:05:01
bursalý arkadaþlar hi cek konusunda resmi inceledim yanlara takýlan barlar kanal içlerinde yanladýnýzmý arazide araca ayaak bagý olur hý cek için en idealý aracýn ön ve arka tanponlarýný güçlendirmek sekonun ve benim aracta oldugu gibi hi ceki tanponlarýn 4 bir ucundan uygulaya bilirsiniz arazide vinc kadar gerekli þöyle örnek bir resimde ekleyeyim

dursun abi aynen katýlýyorum.

yalnýz senin
hj unimog un bile ön takýmý yerden keser abi.  ;D ;D
kaçlýk bu

Mudanyalý

Merhaba Reis Usta..büyük adamsýn..çok konuþanmý bilir,çok yaþanmý?

aydýnlatýcý öneriniz için teþekkürler..Niva konusunda sizi yakýndan takip ediyorum..
Bulsanýza banada bi Niva..2007-2008 gibi.
Yol dediðin doðru vara,

zuki

Alıntı yapılan: Mudanyalý -  Şubat 01, 2009, 01:09:09
Merhaba Reis Usta..büyük adamsýn..çok konuþanmý bilir,çok yaþanmý?

aydýnlatýcý öneriniz için teþekkürler..Niva konusunda sizi yakýndan takip ediyorum..
Bulsanýza banada bi Niva..2007-2008 gibi.

seko reis'in hj de 48" sanýrým bizimkiler de aynýsý,Ali'nin traktörü kaldýrdýðý hj  ;D
Erdin ÖZTÜRK

zuki

Alıntı yapılan: reis28 -  Şubat 01, 2009, 01:05:01

reis zincirler mahmuzlu galiba,en ideali,niva yý tutabilene aþkolsun,maliyet konusunda bizleri bilgilendirmeniz mümkün mü
Erdin ÖZTÜRK

seko

Alıntı yapılan: zuki -  Şubat 01, 2009, 01:11:03
seko reis'in hj de 48" sanýrým bizimkiler de aynýsý,Ali'nin traktörü kaldýrdýðý hj  ;D

bence 60" bu.

Mudanyalý

Alıntı yapılan: seko -  Şubat 01, 2009, 01:16:26
bence 60" bu.

boyu önemli deðil abiler..acayip bir aparat..off-road'da da kullanýlýrken gördüm..lastik deðiþimi vs.eðlenceye dönüþüyor..en azýndan standart krikolarý aracýn altýna sabitlemek için yatýpta bunalacaðýna, bunda olayý ayaktan hallediyorsunuz.
Yol dediðin doðru vara,

zuki

Erdin ÖZTÜRK

seko

delemcede aracýn debriyaj alt merkezini sökmek için arabanýn altýna yatmam
gerektiðinde acayip iþi yaramýþtý.

seko

Alıntı yapılan: zuki -  Şubat 01, 2009, 01:21:53
olabilir seko,t-max te aradaki fark fotodan anlaþýlamýyor  :-\

evet abi bende yanda duran arkadaþýn boyuyla kýyasladým

60*2.54-- 152.4 cm  8) 8)