Ýzmir li ve Afyon lu Nivacýlarla Uþak (Banaz) Kozviran göleti kampýmýz

Başlatan Makrakanta, Ekim 20, 2009, 10:26:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Makrakanta

Niva tr den tanýþtýðýmýz Ýzmir li ,Afyon lu ve Ankara lý Nivacýlarla Uþak Banaz yakýnlarýndaki doða harikasý Kozviran göleti kenarýnda 17-18 ekim tarihlerinde unutulmaz bir kamp yaptýk.Ýlk defa görüþtüðümüz arkadaþlarla kaynaþtýk.Birbirimizi ve araçlarýmýzý daha yakýndan tanýdýk.
Bu etkinliðimize ait bazý resimleri burada paylaþýyorum.

Aldým bir Niva çýktým daðlara Mevlam kayýra 2006 M

NÝVACI

Metin kardeþ katýlmalýsýn demekle haklýmýymýþým ne dersin.
hig jakle bizim tamponlardan kaldýrmayý denedinmi.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

Makrakanta

Haklýymýþsýn Burhan amca kampa katýlmakla çok iyi etmiþim.Bir dahaki kampý dört gözle bekliyoruz.Ben bir taþla 4 kuþ vurmuþ oldum.
1-Niva tayfasýyla tanýþtýk kaynaþtýk.
2-Denizli den beraber geldiðimiz Ýsmail bey le Niva tr sayesinde yeni tanýþmýþtýk.Dostluðumuzu pekiþtirdik.
3-Oðlumla uzun zamandýr baba oðul bir etkinlik yapmamýþtýk.Oðlumla bir etkinlik yapmýþ olduk.
4-Hayatýmda ilk defa çadýrda yattým.

Hi jack kriko Ankara dan Kerem arkadaþýmýzýn idi.Ýlk defa hi jack kriko gördük ve kullanmasýný öðrendik.Karda battýðý için Kerem arkadaþ arka ve ön tamponlarýndan Niva yý kaldýrmýþ ama tamponlarýn alt kenarlarý bükülmüþ.O nedenle hijack kullanýlacaksa bazý ek güçlendirme ve kaldýrma yerleri yaptýrmak lazýmdýr.
Aldým bir Niva çýktým daðlara Mevlam kayýra 2006 M

kenancaglayan26

Metin abi nasýlsýn görüþmeyeli bugün sizleri andýk kulaklarýnýz cýnlamýþtýr umarým biz iki niva eskiþehir seyitgazi kýrka BÜYÜKYAYLA ya gittik geceyi orada gecirdik cok eglendik keþke sizlerde olsaydýnýz inþallah beraber bir gezide buluþuruz
... YOL OLSADA OLUR OLMASADA ...

kenancaglayan26

NÝVACI

Kýsmet deðil biz tanýþamadýk Ýnþallah ilk fýrsatta.
okirikoyu sorduðunda sana söylemiþtim ama edinmekte gerekirdiye düþünüyorum.
Baba oðul muhabbetini bizde orada yaþayacaktýk yeni staja baþlamýþtý izin olmazdý.
  Ayrýca kenan görseller çok hoþ.
SELAMLAR.

akademic

benimde hep aklýmda frig vadisi turu siz bir kýsmýný yapmýþýnýz kenan kardeþim daha detaylý resimleri  bekliyoruz.

seyhan

Alıntı yapılan: akademic -  Ekim 26, 2009, 08:11:55
benimde hep aklýmda frig vadisi turu siz bir kýsmýný yapmýþýnýz kenan kardeþim daha detaylý resimleri  bekliyoruz.

Frig vadisi muhteþem bir yer. Ben öðrencilik zamanýmda Dumlupýnar Üni. daveti ile gezmiþtim oralarý. Peri bacalarýnýn benzeri oluklar var.

Gidecek olan varsa oltalarýný unutmasýn. Gölden acaayip sazan çýkýyor.
Macera olsun dedim, hayat tarzým oldu.

NÝVACI

Balýk deme Seyhan bazýlarýnýn ateþi yükseliyor duyunca.
Fakat frig vadisi kapsamlý bir gezi nefis olur.
Birde dinar dolaylarýndaki büyük kanyon.
Burnumuzun dibi ama felðin gözü kör olsun.

ERCO

arkadaþlar bayram tatýlýnde yapalým bi hareket ozaman olmazmý hem balýk da tutarýz gerci sazan girer dibe ama olsu maksat beraber olmak ;D
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

kenancaglayan26

Alıntı yapılan: akademic -  Ekim 26, 2009, 08:11:55
atayým ademi abi rezimlerin birazý osman ustamdaydý onlarýda alayým halledeyim

kenancaglayan26

Abilerim kýsmet olursa þöyle yapalým,
cumartesi büyükyaylada gölün kenarýnda kamp kuralým.Pazar sabah kahvaltýdan sonra firik vadisi ve civarlarýný dolaþalým bizde size öncülük ederiz olmassa keþif gezisi yapar güzergahý gezilecek yerleri önceden belirleriz Tolga kardeþimle.Sizde zamaný tarihi ve konuyu acarsýnýz bence güzel olur hem özledim sizleriiiiii.
                         *SAYGILAR.......

kenancaglayan26

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Ekim 26, 2009, 11:12:43
Balýk deme Seyhan bazýlarýnýn ateþi yükseliyor duyunca.
Fakat frig vadisi kapsamlý bir gezi nefis olur.
Birde dinar dolaylarýndaki büyük kanyon.
Burnumuzun dibi ama felðin gözü kör olsun.
Nivacý abi o felegin gözü kör olmaz olmuyor öylede böylede hayat gecip gidiyor bence hepberaber gecip gitsin ilkgezide vuralým gözüne saygýlar...

Yevgeni

kenancaglayan26

teþekkür ederim yevgeni bey hayat kýsa valla bak gecenki büyük yayla gezisinde bir mezar gördük adam kralfelandý heralde kendine taþtan mezar yaptýrmýþ biz bunuda yapamayýz resmi atayým bakýn