Gönderen Konu: TUVTURK-YENİ DÖNEM FENNİ MUAYENE  (Okunma sayısı 123504 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Ormanlarimdan bir dal kesenin başını keserim-Fatih
Ynt: TUVTURK-YENİ DÖNEM FENNİ MUAYENE
« Yanıtla #390 : Haziran 25, 2015, 10:05:28 »
Teşekkürler sevgili Harun..

Sana da geçmiş olsun..Hayırdır??? Tavuktan mı, mantardan mı zehirlendin?..

Saolun,
valla sebebi belirsiz daha doğrusu iyi temizlenmemiş yeşillik şüphesi var sadece...

Çevrimdışı perdelisahne

« Yanıtla #391 : Mayıs 14, 2016, 02:53:20 »
Benim Apollo muayeneden sizin aracla aynı özellikte olmasına rağmen geçemedi, arabam bakımlı döşemeler falan deri artı olarak ama 85 model olmasına rağmen arka kemer takma yerleri arkada olduğu için ağır kusur saydılar, yani 95 den öncede kemer sorun değil işini duydum keşke kemerleri çıkartıp atsaydım en azından yok derdi şimdi kemeri görüpte koltuk arkasına takıldığını görünce olmaz dedi size yazılan hafif kusurların aynısını bana da yazdılar ama ek olarak frenleri yeterli bulmadılar birde gaz döşemesini 10 cm daha yukarıdan serecekmişim. 10 cm yakınmış. zaten adam gibi ustada yok. yeniyim tamam eyvallah da arka frenleri gösterdim ustaya tarzı böyle bu arabaların yokusa parketmeyeceksin diyor böyle tarz mı olur  ::) 16 hazirana kadar tamamlamazsam yandık.  11 kasımda aldım aracı iş güç ilgilenemedim peder yılların söförü tutturdu kendi arkadasıma götüreceğim anlar diye bende eski vosvoscuyum ne bilim iyi götür dedik aks keçesini bir tek yaptı sağolsun bayağı yağ kaçırıyordu. velhasıl aralıkta biten muayenesini daha yeni sokunca böyle oldu. ben bu yanlara kemer girişini nereden yaptıracağım bir de gaz sızdırmazlık raporunu nereden alacağım istanbulda? bilenler bir yeşillendirirse sevinirim.
« Son Düzenleme: Mayıs 14, 2016, 02:59:56 Gönderen: perdelisahne »
Apollo 687

Çevrimdışı bkerti

« Yanıtla #392 : Mayıs 24, 2016, 05:47:27 »
Muayenede çaktık  ;D ;D ;D ;D
 1 tane ağır kusur çıktı ön sol tekerlek yataklama rulmanı çok fazla boşluk mevcut. Gittim sanayiye usta sıktı biraz. Birşeyler yaptı tamam dedi. Bakalım gerçekten tamam mı onu göreceğiz muayene tekrarında :)