Gönderen Konu: 2007 LadaNiva hakkında önerileri lütfen  (Okunma sayısı 44 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı R. Alper Delen

2007 LadaNiva hakkında önerileri lütfen
« : Eylül 04, 2019, 04:14:06 »
Arkadaşlar herkese merhaba siteye yeni üye oldum 1-2 hafta içinde almayı düşündüğüm bir araç var yorumlarınızı rica ediyorum Ankara'da telman ustaya da ilanı gösterdim fena değil dedi ama aşağıdaki galerici ile konuşmamdaki şeyleri istedi sizlerde öneride bulunursanız sevinirim...

Galerici ile WhatsApp üzerinden konuşmam:
Üstat Selamın aleykümTelman usta Ankara Şaşmaz da yeri var ona danışmadan hareket etmem kusura bakmayın lütfenTelman usta Alt şase kolları bağlantı yerleri ve arazi bağlantı yerleri nin resmini bu resimler aracın altından çekilmeliymiş ayrıca araç çalışırken ve gaz verince kısa bir videosunu benden istedi bende sizden rica ediyorum birde araç ruhsat resmi gönderirseniz sevinirim hakkımızda hayırlısı olur inşallah Hayırlı Günler

Videoyu kaput açık olarak çekersen motoruda kabaca görmüş oluruz

Nivacı arkadaşlara destek için şimdiden teşekkürler bu arada forumları çok okudum nivanın artılarını ve eksiklerini biliyorum köyde kullanmak için alıyorum 2. Araç alana kadar az bir mesafe Ankara'da da kullanacağım yinede bu modelde karşılaşacağım sıkıntılardan bahsederseniz sevinirim
Sevgiler saygılar
Alper Delen
Not:sahibinden ilan no:728934249
Resim atmaya çalıştım ama dosya büyük dedi eklemedi

Çevrimdışı YEVGENI

Ynt: 2007 LadaNiva hakkında önerileri lütfen
« Yanıtla #1 : Eylül 04, 2019, 06:17:15 »
Merhaba,

Sağ önde çamurluk üstünde, şnorkelin gövdeye girdiği yerin hizasında darbe var. Kaput da kaymış içeri doğru sanki. Her iki yanda marşpiyelde ezikler var.

Niva'da gövdenin mümkün mertebe çürümemiş olması önemli. 2007 model yılı temiz kullanılmışsa aslında uzun yıllar daha yürümeye devam eder. Lakin bu araçları genelde eşek niyetine kullandıkları için yıpranıyor çok. Bir de LPG niyeyse hep problem.

Aracı almaya gitmeden önce, Ankara'da varsa bir galeride 2018 modeli inceleyin, altına bakın, motor havuzuna bakın. Bu ilandaki 2007'den farkı temiz ve sağı solu ezilmemiş olmasıdır, her şey aynıdır, karşılaştırma için fikir verir..

« Yanıtla #2 : Eylül 04, 2019, 06:33:38 »
Telman ustada şnolker faalmi diye tel ile sordurttu faal deyilmiş bu durumu zaten pazarlık konusu yapıcam LPG ile ilgilide aracı karbüratörlü ye çevirmisler galeri aldığında çevrili imiş telman ustada aynı şeyi söyledi

« Yanıtla #3 : Eylül 04, 2019, 06:38:51 »
Darbeleride orda zaten ekpertizde ortaya çıkartır pazarlık konusu yaparım  telman ustanın istediklerini göndermedi daha onlarıda burada paylaşmaya çalışacağım bu arada bu platformdada araç satışı düşünen varsa onları da değerlendirmek isterim yorum için teşekkürler