Gönderen Konu: 1.7 İ ÇOK NOKTA ENJEKSİYONLU NİVAYA TAKILABİLECEK EN İYİ MARKA LPG HANGİSİDİR?  (Okunma sayısı 229 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hamzameric

ÇOK DEĞERLİ NİVACI DOSTLARIM, ABİLERİM:
KISA BİR SÜRE SONRA BENDE BİR NİVA ALIP ARANIZA KATILACAĞIM. DERİN ARAŞTIRMALAR SONUCU 1.7İ ÇOK NOKTA ENJEKSİYONLU BİR NİVA ALMAYA KARAR VERDİM. YİNE ARAŞTIRMALARIMIN SONUCUNDA ALACAĞIM NİVAYA AYNA MAHRUTİ MODİFİKASYONU VE CHİP TUNİNG UYGULAMASI YAPTIRMAK NİYETİNDEYİM. YAPTIRAN KİMSE ŞİKAYETÇİ DEĞİL ÜSTÜNE YAKIT SARFİYATINI BİR HAYLİ DÜŞÜRÜP BİDE ÜSTÜNE PERFORMANS EKLEMİŞLER. LAKİN ÇOK FAZLA ARAYIP HİÇ BULAMADIĞIM BU KONUYU SİZE DANIŞMAK İSTEDİM. SİZCE NİVAYA HANGİ MARKA LPG TAKILMALI. DAHA DOĞRUSU HANGİ MARKA NİVANIN PERFORMANSINI ÇOK DERİNDEN ETKİLEMEZ VE YAKIT SARFİYATINI DÜŞÜRÜR. MALUM BENZİN FİYATLARI DAHA ÖNCE FORMDA KONUŞULANLARA KIYASLA İKİ KATINA ÇIKMIŞ DURUMDA. NİVAYI ALMAK VEYA MODİFİYE ETMEK İÇİN MADDİ BİR PROBLEMİM YOK AMA GÜNDELİK KULLANACAĞIM. HAYRANLIK DUYDUĞUM ÇOCUKLUK HAYALİMİN OLAN NİVADAN YAKITI YÜZÜNDEN SOĞUMAK İSTEMİYORUM. BU YÜZDEN SİZ DEĞERLİ KULLANICILARI YORUMLARI ÇOK ÖNEMLİ.
SAYGILAR...

Çevrimdışı BAHADIR

2006 modele OMVL taktırmıştım, memnundum. Şu an 2008 var, LPG takılı aldım. Zavoli var, şimdilik sorun yaşamadım.

Çevrimdışı hamzameric

SAĞOLASIN HOCAM BENİM DE AKLIMDA ZAVOLİ VAR DUYDUĞUMA GÖRE SIRALI SİSTEMDE YENİ AKILLI LPG ÜRETMİŞLER AKILLICA BİR TERCİH OLABİLİR.