Gönderen Konu: Merhaba Niva ailesi  (Okunma sayısı 1404 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sefayildiz46

Merhaba Niva ailesi
« : Temmuz 04, 2018, 11:49:13 »
adım Sefa YILDIZ kahramanmaraş/elbistanda ikamet ediyorum evli 2 çocuk babasıyım yaş 30
Niva tutkusu 18 li yaşlarımda başladı aileden ejdadımızdan gelen birazda avcılık olunca ilk aracım lada niva oldu sırası ile 91 model 94 model 2000 model ve şu anda 2011 model lada nivam var bindiğim binek araçlardan hiç zevk almadım keçiden aldığım zevk kadar

Çevrimdışı Yevgeni

Ynt: Merhaba Niva ailesi
« Yanıtla #1 : Temmuz 07, 2018, 02:52:36 »
Hoşgeldin Sefa,

Ortalık (forum) sessiz son yıllarda. Fakat çokça bilgi mevcut.
Sorularına hemen yanıt alamasan da (sakinlik sebebiyle) foruma giriş yapan üyeler mutlaka yanıtlarlar..

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Ormanlarimdan bir dal kesenin başını keserim-Fatih
« Yanıtla #2 : Temmuz 15, 2018, 07:10:23 »
hoşgeldiniz.

Çevrimdışı ikiteker

« Yanıtla #3 : Ocak 10, 2020, 04:37:37 »
Hoşgeldiniz.

Ortalık (forum) sessiz son yıllarda.

Yavuz abi neden sessiz?2015ten beri niva yok bende ama sanki herkesin yok olmuş.Başka bir web sitesine mi geçildi diye bile araştırdım.Mesela trailmaster,kumandalı kilit,yeni nivaların arka süspansiyon sistemi,ön difransiyelinin bağlantı yerinin değişmesi ile ilgili hiç yorumlar yok.

Çevrimdışı Yevgeni

« Yanıtla #4 : Ocak 10, 2020, 06:29:32 »
Hoşgeldiniz.
Yavuz abi neden sessiz?2015ten beri niva yok bende ama sanki herkesin yok olmuş.Başka bir web sitesine mi geçildi diye bile araştırdım.Mesela trailmaster,kumandalı kilit,yeni nivaların arka süspansiyon sistemi,ön difransiyelinin bağlantı yerinin değişmesi ile ilgili hiç yorumlar yok.

Can merhaba,

2015'ten beri bende de Niva yok.
Zaman içinde bir sürü şey değişiyor, fakat forumun sessizliği de aslında anormal değil.
İletişim kurmak için sosyal medya daha etkin ve hızlı, insanlar orada vakit geçirmeyi seviyor.
Forum daha çok bir bilgi kaynağı tadında duruyor.

Başka bir web sitesi bildiğim kadarıyla yok, fakat Facebook'ta birçok sayfa ve grup var.

Çevrimdışı ikiteker

« Yanıtla #5 : Ocak 10, 2020, 11:25:57 »
Anladım yavuz abi sağol.

Çevrimdışı Lombak

« Yanıtla #6 : Ocak 14, 2020, 08:36:43 »
maşşallah maşalllahh geeceleri aktifleşiyor

« Yanıtla #7 : Şubat 03, 2020, 11:57:25 »
Merhaba, İzmir Aliağa'dan yazıyorum. Yeni aldığım 2018 Urban'ın antenini bulamadım. Yerini ve cinsini belen yardımcı olabilirse memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı ikiteker

« Yanıtla #8 : Şubat 04, 2020, 08:31:21 »
Merhaba, İzmir Aliağa'dan yazıyorum. Yeni aldığım 2018 Urban'ın antenini bulamadım. Yerini ve cinsini belen yardımcı olabilirse memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.
Hayırlı uğurlu olsun.İnternette bir araştırın bulursunuz.Ne renk aldınız,resim koyabilir misiniz?

Çevrimdışı atinco

« Yanıtla #9 : Şubat 29, 2020, 01:06:46 »
Hayırlı uğurlu olsun.İnternette bir araştırın bulursunuz.Ne renk aldınız,resim koyabilir misiniz?

Ben de yeni aldım, torpido gözünün arkasında anten olduğunu tahmin ettiğim bir çubuk fark ettim. Büyük ihtimalle anten, bir bakın isterseniz.