Gönderen Konu: samanlı dağlarında kamp.  (Okunma sayısı 5985 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aydinaydogan

Ynt: samanlı dağlarında kamp.
« Yanıtla #30 : Ekim 08, 2016, 02:36:43 »
Bizde hastayiz  ;D

Çevrimdışı aydinaydogan

« Yanıtla #31 : Ekim 17, 2016, 08:47:43 »
Yavuz abiden ses cikmiyi :) havalar soguyacak. Cocuklari gotureceksek elimizi cabuk tutalim.

Çevrimdışı kocaali

« Yanıtla #32 : Ekim 18, 2016, 04:20:29 »
Yavuz abiden ses cikmiyi :) havalar soguyacak. Cocuklari gotureceksek elimizi cabuk tutalim.

ben haftasonu yaptım Bursa ziyaretini, dün akşam döndüm tekrar İzmir'e.. Samanlı Dağları gezisi için çok büyük ihtimalle benden pas...
No mud, no fun...

Çevrimdışı YEVGENI

« Yanıtla #33 : Ekim 18, 2016, 08:17:41 »

Ses çıkmiyi çünkü cukka durumu izin vermiyi..

Çevrimdışı aydinaydogan

« Yanıtla #34 : Ekim 18, 2016, 10:15:12 »
Senin canin sagolsun abi. Ben hazir kitayim alo de damlaeim hemen.

Çevrimdışı giosué

• Kerem Öztürk
« Yanıtla #35 : Kasım 25, 2016, 11:56:21 »
Ben de yaşıyorum bu arada :)

Çevrimdışı giosué

• Kerem Öztürk
« Yanıtla #36 : Kasım 26, 2016, 12:02:02 »
Çok çok uzun zaman oldu abiler. Burhan amcayı kaybetmişiz forumu ıncelerken gordum cok uzuldum. Allah rahmet eylesin elini öpemedik.
Umarım herkes iyidir.
« Son Düzenleme: Kasım 26, 2016, 12:07:44 Gönderen: giosué »

Çevrimdışı aydinaydogan

« Yanıtla #37 : Aralık 05, 2016, 08:41:09 »
Oooo Kerem hosgeldin, iyiyiz sen nasilsin. Askerlikte bitti diyorsun. Ben iki sene once yada gecen sene senin mekana ugrayayim dedim yoktun askere gitmissin sonradan aldim haberi. Bitirip gelmissin neyseki.
burhan amcayi kaybettik evet ne yazikki, ahali eskisi gibi aktif degil ama bi kac demirbas buralardayiz. Gorusuruz bir araya geliriz bir sekilde yine.

Çevrimdışı giosué

• Kerem Öztürk
« Yanıtla #38 : Aralık 10, 2016, 08:10:40 »
Oooo Kerem hosgeldin, iyiyiz sen nasilsin. Askerlikte bitti diyorsun. Ben iki sene once yada gecen sene senin mekana ugrayayim dedim yoktun askere gitmissin sonradan aldim haberi. Bitirip gelmissin neyseki.
burhan amcayi kaybettik evet ne yazikki, ahali eskisi gibi aktif degil ama bi kac demirbas buralardayiz. Gorusuruz bir araya geliriz bir sekilde yine.

İyiyiz abi çok sükür. mekanı bir otelci abiye devir ettik reddedemıycegimiz bir teklif yaptı :)

Gezi planlarsanız marmara cevresinde katılırım abi

Çevrimdışı aydinaydogan

« Yanıtla #39 : Aralık 13, 2016, 02:34:31 »
Tabiki Kerem ne demek her daim yanımızda yerin hazır. Lakin site, forum biraz sessiz, sonuçta hayat bize neler hazırlıyor bilemiyoruz. Ama inan buradaki dostluklar başka. Face de falanda var grup ama ben burdan organizasyon olsa diye bekliyorum. Sen takipte kal burada canlanır gün gelir.
Nerdesin şu anda yine sapancadamısın ? Ben belki günübirlik bir kartepeye gelicem olmazsa haberleşiriz görüşür bi çay içeriz.

Çevrimdışı giosué

• Kerem Öztürk
« Yanıtla #40 : Aralık 19, 2016, 03:57:00 »
Tabiki Kerem ne demek her daim yanımızda yerin hazır. Lakin site, forum biraz sessiz, sonuçta hayat bize neler hazırlıyor bilemiyoruz. Ama inan buradaki dostluklar başka. Face de falanda var grup ama ben burdan organizasyon olsa diye bekliyorum. Sen takipte kal burada canlanır gün gelir.
Nerdesin şu anda yine sapancadamısın ? Ben belki günübirlik bir kartepeye gelicem olmazsa haberleşiriz görüşür bi çay içeriz.

Abicim herkes ıyı olsun da onemlı değil yıne hareketlenir herkesin koşturması ayrı İstanbul un sıze yasattıgı hayat ritmi çok hızlı o yuzdendir

Harun abi, Yavuz abi, Erkan abi de paslaşırlar herhalde Doğan abi de katılır, görüşülür bir şekilde ben Maşukiyedeyim gelmek istediğiniz zaman yaparız bir organizasyon kalmak isteyen bende kalabilir çoluk çombalak cümbür cemaat gelin :) illa çadır derseniz bahçeye kurabilirsiniz bende numaralarınız var zaten

kendi numaramı tekrar yazıyım buralara yolu düşüp insanlık halı bır sey lazım olursa her saatte direk arayabilirsiniz

555 560 76 95
« Son Düzenleme: Aralık 19, 2016, 04:09:58 Gönderen: giosué »

Çevrimdışı aydinaydogan

« Yanıtla #41 : Aralık 21, 2016, 03:36:36 »
Kaydettim numaranı Kerem.
Ben arada kaçıyorum o taraflara bir daha geldiğimde bi çay içeriz ikimizinde zamanı uygun ise,