Gönderen Konu: İkinci araç olarak Lada  (Okunma sayısı 2955 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bkerti

İkinci araç olarak Lada
« : Ocak 15, 2015, 10:52:45 »
Merhaba

Genelde burada ikinci araç denildiğinde akla öncelikle niva geliyor. Bazı arkadaşların benim gibi tek aracı niva da olabiliyor. Benim için ilk araç niva ama ikinci bir araca ihtiyacım var. Yine lada almayı düşünüyorum. Lada vega, kalina ve samara konusunda kararsızım. Fiyatlarında uçurum yok ama samara dışındakiler bana sağlam değilmiş gibi geliyor. Vega da ise wagon olanları özellikle yaz kamplarında çok iş görür gibi geliyor.  Kullanan bilen varsa fikirlerinizi bekliyorum. Nivayı hallettik sanki de sıra diğerlerine geldi :)

Çevrimdışı muhammedcelik1983

Ynt: İkinci araç olarak Lada
« Yanıtla #1 : Ocak 15, 2015, 02:58:31 »
Çok bilgim olmasada duyduğum vegaların yakıtlarının az olduğu ve 16valve olanların tutulduğu..yani evde 1 lada varken 2 bir lada istemek büyük cesaret :D

Çevrimdışı bkerti

« Yanıtla #2 : Ocak 15, 2015, 04:05:27 »
Tanıdık geliyor lada :D evdeki baskı peugeot ve opel üzerine.

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Ormanlarimdan bir dal kesenin başını keserim-Fatih
« Yanıtla #3 : Ocak 15, 2015, 04:29:18 »
Tanıdık geliyor lada :D evdeki baskı peugeot ve opel üzerine.

Temiz bir Samara... :D

Çevrimdışı bkerti

« Yanıtla #4 : Ocak 15, 2015, 04:37:46 »
Valla harun abi bende samara istiyorum ama hanım da kullanacak. Nivayı kullanmayı sevmiyor direksiyonu yüzünden. Samarada babasında var. Samaradan dahoşlanmıyor. Patrona beğendirmeden ikinci aracı zor alırım :)
« Son Düzenleme: Ocak 15, 2015, 04:46:09 Gönderen: bkerti »

Çevrimdışı Harun

• Administrator
« Yanıtla #5 : Ocak 15, 2015, 04:51:57 »
Valla harun abi bende samara istiyorum ama hanım da kullanacak. Nivayı kullanmayı sevmiyor direksiyonu yüzünden. Samarada babasında var. Samaradan dahoşlanmıyor. Patrona beğendirmeden ikinci aracı zor alırım :)

Patron da kullanacak ise Lada zor :D

Çevrimdışı atinco

« Yanıtla #6 : Ocak 15, 2015, 05:48:17 »
Benim samaram olmuştu, gayet de iyiydi. İkinci araç olacaksa ufak, az yakan bir şey tercih ederdim.

Çevrimdışı kocaali

« Yanıtla #7 : Ocak 16, 2015, 05:18:49 »

2 yıl samara kullandım ve çoooook memnundum, ama patrona pek uymaz hocam   ;D

al temiz bi Corsa bak keyfine...ya da Palio vs...

gerçi önce ihtiyacı netleştirmek lazım, ancak ondan sonra mantıklı önerilerde bulunabiliriz...
No mud, no fun...

Çevrimdışı bkerti2

« Yanıtla #8 : Şubat 25, 2020, 04:23:03 »
Cümleten Merhaba,
 2015 ten bu yana zaman nasıl geçti anlamadım. Herkes sağ mı iyi mi sağlıklı mı? Burhan Amca'nın kaybından sonra ekip tamam mı hala. Hani forumda yazıyor ya nivayı satan foruma girmiyor diye. insan pişmanlık ve suçluluktan girmiyor foruma. İkinci araç olarak  niva alacağım. Başka araçta aynı keyfi alamadım. Hanıma golf aldım. Artık sadece kendime araç alabilirim. Var mı bildiğiniz Niva satacak bir dostumuz. Çamuru ok 144'ü ^ şeklinde vites kilitlemeyi çok özledim. Sormayı öğrenmeyi çok özledim. Araba kullanmayı Ninayla öğrenmiş bir kardeşiniz olarak tekrar niva sahibi olmayı da çok özledim. 42 DC 072 aracı satıyorsan ve bu forumdaysan aracıma talibim.Herkese tekrar merhaba.  ;D ;D

Çevrimdışı atinco

« Yanıtla #9 : Şubat 25, 2020, 09:45:05 »
Cümleten Merhaba,
 2015 ten bu yana zaman nasıl geçti anlamadım. Herkes sağ mı iyi mi sağlıklı mı? Burhan Amca'nın kaybından sonra ekip tamam mı hala. Hani forumda yazıyor ya nivayı satan foruma girmiyor diye. insan pişmanlık ve suçluluktan girmiyor foruma. İkinci araç olarak  niva alacağım. Başka araçta aynı keyfi alamadım. Hanıma golf aldım. Artık sadece kendime araç alabilirim. Var mı bildiğiniz Niva satacak bir dostumuz. Çamuru ok 144'ü ^ şeklinde vites kilitlemeyi çok özledim. Sormayı öğrenmeyi çok özledim. Araba kullanmayı Ninayla öğrenmiş bir kardeşiniz olarak tekrar niva sahibi olmayı da çok özledim. 42 DC 072 aracı satıyorsan ve bu forumdaysan aracıma talibim.Herkese tekrar merhaba.  ;D ;D

Bkerti merhaba.
Tek tük giriyor arada insanlar ama ortam çok sessiz elbette. Ben arabamı satışa çıkarmıştım, yeni bir tane aldım çünkü. Ancak henüz satılmadı. Kardeşime verdim, o ilgileniyor. Düşünürsen haber et. Saygılar, selamlar.

Çevrimdışı kocaali

« Yanıtla #10 : Mart 02, 2020, 04:19:17 »
Cümleten Merhaba,

tekrar hosgeldin hocam.. kendi adima, hala buralardayim, ama evet forum pek aktif degil, sosyal medya ikinci plana atti sanirim forumlari ve sonsuz bir hizla yozlastirip curutuyor herseyi...

umarim gonlunce bir niva bulursun ve keyifle kullanirsin.. bindiginiz arac yuzunuzde bir gulumseme olusturmuyorsa; luks, konfor, guc,estetik vs hicbir sey onemli olmuyor, o keyfin yerini tutmuyor, en azindan benim yillardir ogrendigim bu.. o arac sizin icin niva ise, baska arac dusunmeyin  ;D ;)
No mud, no fun...

Çevrimdışı Niva67

« Yanıtla #11 : Nisan 13, 2020, 12:05:11 »
Cümleten Merhaba,

Oooooo, ''Kürkçü (pardon! NİVACI)dükkanı'' na dönen bir üye daha!..

Bayramcığım tekrar hoşgeldin.

Bu NİVA öyle birşey ki, corona - morona yanında solda sıfır!..

İnsanı kendisine, Platonik bir aşk ile bağlıyor!..

Yıllar önce NIVA' yı görünce ben de çoğu kimse gibi önemsemiyordum, hatta hor görüyordum.

Taaa ki 2015 yılında 1990 model aracımı alana kadar.. Şimdi ise onsuz yapamıyorum..

Şimdi; ''Keşke bu aracı 1990 yılında layıkı ile tanısaydım da, alsaydım'' diyorum...

O zaman aracın ilk sahibi olacağım için, daha temiz olurdu..

Ama, olsun.. Onun şu andaki halini de seviyorum.. Yeni modellerde gözüm yok..

Allah sahiplerine bağışlasın.. Ben, benim gibi yaşlı keçim! 8)  ile mutlu-huzurlu yaşıyorum..

Allah, sana da gönlünce bir ikinci NIVA nasip eder inşaallah!..

Şöyle ''dağı-taşı ezen!!''''

NIVA acemiliğini de ilk Niva' nda attığına göre; ''Kim tutar seni, yürü be bkerti2!!!!!''

Sevgiler, saygılar..  :)

« Son Düzenleme: Nisan 13, 2020, 12:09:46 Gönderen: Niva67 »

Çevrimdışı Harun

• Administrator
« Yanıtla #12 : Nisan 18, 2020, 09:56:24 »
Herkese sağlıklı günler Nivatr ailesi

Çevrimdışı atinco

« Yanıtla #13 : Nisan 22, 2020, 12:35:11 »
Herkese sağlıklı günler Nivatr ailesi