NivaTR Güz Toplaþmasý 10-11 Kasým 2012/ ÝNEGÖL

Başlatan Almanyalı, Ağustos 15, 2012, 02:03:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

cenker

fýrýnda alabalýkcýnýn fotoyuda yüklemiþin, senin tereyaglý alabalýk borcunun faizi atmaya devam ediyo söleyim kocaali  ;D :D
divers do it deeper

kocaali

Alıntı yapılan: cenker -  Eylül 13, 2012, 09:05:53
fýrýnda alabalýkcýnýn fotoyuda yüklemiþin, senin tereyaglý alabalýk borcunun faizi atmaya devam ediyo söleyim kocaali  ;D :D

sana iki porsiyon ýsmarlicam, kaþarlý :)
No mud, no fun...

NÝVACI

Alıntı yapılan: ERCO -  Eylül 13, 2012, 01:25:33
vayy cevirme a o zaman ateþi yakma iþinide ben usleniyorum  ;D
ateþyakmanýn  sýrrýný söyledim. görmediðim zamanlarda dersmi (çokmu elledin)çalýþtýn erco :D :D :D
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

NÝVACI

tarih tamammý
bence süper.
Bu arada taaa Aydýnlarda  Bahadýr bir delikanlý vardý
telini bilen varsa uyarsýn.
Benim telefon yüzemeyince boðuldu.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

Harun

tarihin adýný koydum baþlýða,
hadi hayýrlýsý bakalým.
toplaþalým,kaynaþalým :D

rasta

H.Orhun Arpad
O RH +
1971

taiga

Yol açýk ve saðlýk-sýhhat yerinde olursa ailecek oradayýz...

Harun

Listemize devam...

1- NÝVACI+ JUNYOR.
2- kocaali + bilgen
3-Yevgeni + Nesli + Cenker
4-Soydan abi ve ailesi + ÝNOFF
5-Harun + Aslý
6-vehbi-duygu-doða
7-Kerem
8- Erco ve aylem+ larý da olabilir
9-Orhun (rasta) ve ailesi
10-Haldun abi(taiga) ve ailesi

vehbi

Mutabakat sevindirici.
hava soðuk, 7 yaþ kategorisinde coluk combalak da olmaycak gibi.. Kýzý nereye býrakabiliriz ki ?

"free as a bird"

kocaali

Alıntı yapılan: vehbi -  Eylül 14, 2012, 01:20:55
Mutabakat sevindirici.
hava soðuk, 7 yaþ kategorisinde coluk combalak da olmaycak gibi.. Kýzý nereye býrakabiliriz ki ?

abi eðer kampý balýkçýnýn oraya kurarsak, onun bahçede kocaman bir kýl çadýr var; kendisi de pek iyi bir adamdýr, konuþuruz hanýmlarý ve çocuklarý çadýra yatýrýrýz, rahat ederler diye düþünüyorum.. önden gitme þansým olursa konuþurum ben, bilgi veririm..
No mud, no fun...

Almanyalı

selamlar herkesten özür abiler sýkýntýlarýmýzdan dolayý nete giremedik maaþallah bu sayfada almýþ baþýný gitmiþ bogazova iyi mevki bi kaç yer bakarýz sýkýntý olabilecek durum olmaz lakin balýkcýnýn orada kamp iþi olmaz tarih olarak kasým belirlenmiþ iyi bogazovaya gelmeden sol tarafta orman içerisinde baþalan yaylasý diye tabir edilen bir yaylamýz var binek araç ilede ulaþýmý mümkündür iki katlý orman kulubesi mevcut bu rada kamp yaparisek coluk cocuk kulubede sobayý yakýp rahat rahat yatarlar bizde dýþarýda ateþ yakýp cadýrda istirahat ederiz güzel bi orman turu balýk yemeye oylata þifalý kaplýcalara geceriz gogle earth tan baþalan yaylasý diye taratabilirsiniz ileride fotolarý cekip buraya atarým görüþmek dilegiyle esen kalýn

Harun

Alıntı yapılan: almanyalý -  Eylül 14, 2012, 02:58:40
selamlar herkesten özür abiler sýkýntýlarýmýzdan dolayý nete giremedik maaþallah bu sayfada almýþ baþýný gitmiþ bogazova iyi mevki bi kaç yer bakarýz sýkýntý olabilecek durum olmaz lakin balýkcýnýn orada kamp iþi olmaz tarih olarak kasým belirlenmiþ iyi bogazovaya gelmeden sol tarafta orman içerisinde baþalan yaylasý diye tabir edilen bir yaylamýz var binek araç ilede ulaþýmý mümkündür iki katlý orman kulubesi mevcut bu rada kamp yaparisek coluk cocuk kulubede sobayý yakýp rahat rahat yatarlar bizde dýþarýda ateþ yakýp cadýrda istirahat ederiz güzel bi orman turu balýk yemeye oylata þifalý kaplýcalara geceriz gogle earth tan baþalan yaylasý diye taratabilirsiniz ileride fotolarý cekip buraya atarým görüþmek dilegiyle esen kalýn

Soydan abi,
odun sýkýntýmýz olmazsa ehven bir fikir
hanýmlar,gençler rahat ederler

Almanyalı

bakýcaz abi odun iþinede gecen gittigimizde o bölgede maktag yani kesim yapýlýyordu her tarafta kesimden kalan kök ve dallar vardý bi bakalým kulube cocuk vede bayanlar için iyi olur diye düþündüm yoksa bizim için sýkýntý yok oylatada gideriz þortlarý getirmeyi unutmyýn :) :) :)

BAHADIR

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Eylül 13, 2012, 10:54:50
tarih tamammý
bence süper.
Bu arada taaa Aydýnlarda  Bahadýr bir delikanlý vardý
telini bilen varsa uyarsýn.
Benim telefon yüzemeyince boðuldu.

Abim, gelmek için elimden geleni yaparým. Çok daraldým zaten.

Nordic

Beni de yazýn listeye, bir problem olmaz ise sizlerleyim. 20 aylýk bebek icin getirme tavsiyelerinizi ve tecrubelerinizi (varsa) memnuniyetle dinlerim.