Gönderen Konu: YEDEK PARÇA İÇİN BİR YİĞİT ARANIYOR  (Okunma sayısı 2309 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KARADAG

• Taþ kýrýlýr, tunç erir. Ama Türk'lük ebedidir.
YEDEK PARÇA İÇİN BİR YİĞİT ARANIYOR
« : Mart 05, 2012, 09:59:04 »
Arkadaşlar artık klişe olmaktan çıkalım, şu avrupadaki araç modifyelerini gördükçe içim cız ediyor.Bizde artık şu emektarı bir canavara dönüştürelim.Şu günlerde Rusya'dan yeni gelecek olan sevkiyatta özel parçalar olma ihtimali yüksek.Biraz paraya kıyalım ve şu NIVA'ları artık yeni bir kimliğe kavuşturalım.Pehlivan oto ile irtibata geçmiştim 1 ay önce özel parça siparisi vermiştim lada ile ilgili (özellikle yeni model kapı döşemeleri cepli model, tavan güneşlik komple ışıklı, HD direksiyon kutusu, komple ön koruma sacı, aklıma gelenler bunlardı ) ürün resimlerini eklemek isterdim fakat ekleme yöntemini bilmiyorum .Dileğim odur ki bu ürünlerin gelmesi ve bütün niva kullanıcılarının bu yönde talepleri olması ( takdir edersiniz ki arz talep meselesi) yoksa parçacının bizim gibi NİVA ile ilgili hiç bir duygusal bağı olmamıştır.(Parçacıda kendi çapında haklı .Adam şu parça olsa yada getirsen kesin alırım diyor getirince yüzüne bile bakmıyor diyor.O zaman yapılması gereken ne istediğimizi iyi bilmeli ve bu tarz atılımı yapacakları biz kullanıcıların cesaretlendirmesi gerekmektedir.Eski kullanıcıların da eminim ki şikayetleri bu yöndedir deyip düşüncelerine tercüman olmuşumdur.En azından bu ve/veya benzer ürünleri getirecek yiğitleri cesaretlendirelim.Bakalım neler gelecek.Özellikle şu kapı döşemelerini çok merak ediyorum Yeni modellerde bu ürün var herhalde.Takip eden arkadaşların da konuya dair bilgileri varsa paylaşmalarını rica ediyorum.
T�RK, çetin iþler baþarmak için yaratýlmýþtýr.

Çevrimdışı sonata007dr

Ynt: YEDEK PARÇA İÇİN BİR YİĞİT ARANIYOR
« Yanıtla #1 : Mart 05, 2012, 10:29:54 »
mesajım bulunsun takipteyim dediğiniz parçalardan bende isterim.

bu arada imzanıza bayıldım.saygılar...

Çevrimdışı nivaoffroad

Ynt: YEDEK PARÇA İÇİN BİR YİĞİT ARANIYOR
« Yanıtla #2 : Mayıs 22, 2012, 03:40:07 »
onlar sitesine koysalar ya fiyatları ile beraber Türkiye'nin her yerindeki insanlarda görse daha kolay olmaz mı?