Gönderen Konu: Pazar Gölü  (Okunma sayısı 3576 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı impeesa

• Ankara
Pazar Gölü
« : Kasım 21, 2010, 12:15:47 »
Bayramda 2 günlük kampımı yapıp evime dönecektim. Lakin oksijene doyamayacağım hissiyatıyla Keremi aradım. Mesutla haberleştim. Mesut Ankara dışındaydı yarın dönecekti. Kerem İstanbuldaydı bugün yola çıkacaktı, bir grup arkadaşla gezi düzenleyecektik ki program yattı.

Bizde Kerem'in ayağının tozuyla (yine 2 Keçi) bastık gaza. Kurboğazı barajı vardı aklımızda fakat giremedik baraja. Bizde biraz daha ilerleyip varlığını bildiğimiz fakat daha önce gitmediğimiz Pazar gölünde aldık soluğu.
« Son Düzenleme: Kasım 21, 2010, 12:17:31 Gönderen: impeesa »
"Nivan varsa yolun var!"

Çevrimdışı impeesa

• Ankara
Ynt: Pazar Gölü
« Yanıtla #1 : Kasım 21, 2010, 12:21:57 »
Önce gölü bulamadık, Google Earth sağ olsun işimizi kolaylaştırdı.
"Nivan varsa yolun var!"

Çevrimdışı impeesa

• Ankara
« Yanıtla #2 : Kasım 21, 2010, 12:35:15 »
Köyden geçerken gölü sorma gafletinde bulunduk sanırım :) jandarma bitti dibimizde. Nerden gelir nereye gidersiniz? Necisiniz? BU ARAÇLARLA ne yapacaksınız? v.b. sorgu sualin ardından kimlik ve araç sorgulamamız yapıldı :) Gömücü (defineci) olmadığımızı, balık tutmayacağımızı, alkol bile olmadığını beyan ettik lakin meramımızı iyi anlatamamış olacağız ki vedalaşıp ayrıldıktan 10 dk sonra yine geldiler :) Bir kahve ikram ettik arayı sıcaklaştırdık. Birde tripod falan işe yaradı, fotoğraf çekip döneceğimizi söyledik, gittiler. Ha birde High jacki merak ettiler :)

Keyfimiz kaçtı böylece, birer kahve - sigara içip, bir kaç bisküvi atıştırıp döndük .
"Nivan varsa yolun var!"

Çevrimdışı mka.mka

• Mesut Kerim ARIKAN
« Yanıtla #3 : Kasım 22, 2010, 01:37:25 »
Karakaçan a çok uğraştın ama hakkınıda fazlasıyla veriyosun kardeş ;) İnşallah birdahaki gezilere

Çevrimdışı impeesa

• Ankara
« Yanıtla #4 : Kasım 22, 2010, 02:02:42 »
Karakaçan a çok uğraştın ama hakkınıda fazlasıyla veriyosun kardeş ;) İnşallah birdahaki gezilere

Evet sağ olsun gezdiriyor. Bir dahaki gezi asgari 3 araba olacak zaten ona göre! :)
"Nivan varsa yolun var!"

Çevrimdışı MuZiP_06

« Yanıtla #5 : Kasım 23, 2010, 06:09:37 »
Hey Hey beni de unutmayın vergi affı aralıkta cıkacakmış,bende katılırım bakarsınız :)