Gönderen Konu: Ankara Tayfası Buluşması - Mühye  (Okunma sayısı 17093 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mka.mka

• Mesut Kerim ARIKAN
Ynt: Ankara Tayfası Buluşması - Mühye
« Yanıtla #30 : Kasım 13, 2010, 12:08:30 »
BU DA benden ANKARA tayfası cafede bulusma.

Hehe bu takım elbiseyle araziye giren bi akıllıda ben varımdır heralde :D

Çevrimdışı impeesa

• Ankara
« Yanıtla #31 : Kasım 13, 2010, 02:20:11 »
He yaa lastikler çamurluğa sürttükçe benim içim gitti de ondan efkarlandım :)Umut senin araba düzeldikçe ben senden fazla seviniyorum emin ol Bu arada Hürkan beğendiğin niva resimleri içine binimki yok onu anlayamadım :p Yusuf bey umarım görüşebiliriz.

Eyvallah Mesutcuğum, inşallah artık bir aksilik çıkmazsa muradıma ermiş bulunuyorum :) Hürkan sadece bir Niva beğeniyor ;)
"Nivan varsa yolun var!"

Çevrimdışı MuZiP_06

« Yanıtla #32 : Kasım 13, 2010, 08:11:47 »
Keçiyi yükselteyimmi çamurlukları mı traşlatayım derken bizim Kameraman efkarlandı :)

Tamam umut güzel olur dostum,beğenelim ve bu arada bana keçi bakıyorsunuz değilmi?hali hazırda bikaç keçi aklınızda bulunsun bayramdan sonra her an alabilirim:).Birde Yusuf arkadasımız bi çayımızı içmek istiyormuş.Salı gunu bulusucakmıyız?

Çevrimdışı MuZiP_06

« Yanıtla #33 : Kasım 13, 2010, 08:23:35 »
He yaa lastikler çamurluğa sürttükçe benim içim gitti de ondan efkarlandım :)Umut senin araba düzeldikçe ben senden fazla seviniyorum emin ol Bu arada Hürkan beğendiğin niva resimleri içine binimki yok onu anlayamadım :p Yusuf bey umarım görüşebiliriz.

Abi senin araba olabilirdi ama jantlardan kaybediyor seninki Offset taktırr isen senin araban en başta olur tabi 3 santimde yukseltmek ve çamurluklarıda baya derinden traşlatmak kaydi ile.Malum yağlıpınar  köyünün gölet ve sularında bol ördek var ava gittiğimiz de yağpınarın balçık çamurunda kaportaile lastik arasındaki çamur lastiğimizi kitleye bilir :) Bunları yap  en başa senin lada yı koyucam :)koltujlarında Kerem in koltuklar ile değişmen de gerek hani  ::) :)

Çevrimdışı impeesa

• Ankara
« Yanıtla #34 : Kasım 13, 2010, 09:47:15 »
Tamam umut güzel olur dostum,beğenelim ve bu arada bana keçi bakıyorsunuz değilmi?hali hazırda bikaç keçi aklınızda bulunsun bayramdan sonra her an alabilirim:).Birde Yusuf arkadasımız bi çayımızı içmek istiyormuş.Salı gunu bulusucakmıyız?

Bayramdan sonra alabiliyorsan bakmakta geç bile kalmışız demektir. Sen bütçe belirt yeter, güzel bir keçi bulmak için seferber oluruz :) ama önce karar vermen gerek, kuşlar suzuki falan baktığını söylüyor :D ;)
« Son Düzenleme: Kasım 13, 2010, 09:53:27 Gönderen: impeesa »
"Nivan varsa yolun var!"

Çevrimdışı MuZiP_06

« Yanıtla #35 : Kasım 13, 2010, 02:20:19 »
 Suzuki olsa hemen alıcam  :D E bizim ankara tayfasına bi vitara olsa fenamı olur enazından arkada kalan arabaları cekecek bir guvenilir araba olur.Ama butcem yetmez Benden ancak garip nivacı olur :)Ama biz Niva yı bi yapalım gör Vitaracılar hayran kalıcak. ;D

Çevrimdışı MuZiP_06

« Yanıtla #36 : Kasım 13, 2010, 02:23:48 »
 Umut bu arada 10 000tl nin altında olucak gibi.yada en fazla 10 000 TL.Daha fazla ayarlıyamam malesef.10 000 E kadar olan Nivalar a bakalım.İlkemiz i biliyorsun En yuksek model,En ucuz Fiyat = Niva  ;D

Çevrimdışı impeesa

• Ankara
« Yanıtla #37 : Kasım 13, 2010, 05:26:09 »
Umut bu arada 10 000tl nin altında olucak gibi.yada en fazla 10 000 TL.Daha fazla ayarlıyamam malesef.10 000 E kadar olan Nivalar a bakalım.İlkemiz i biliyorsun En yuksek model,En ucuz Fiyat = Niva  ;D

Tamam, bakalım. Aranıyor kısmınada bir şeyler yaz istersen, irtibat kurarlar seninle.
"Nivan varsa yolun var!"

Çevrimdışı impeesa

• Ankara
« Yanıtla #38 : Kasım 13, 2010, 05:40:08 »
umut fazla sevinme o balans ağırlıkları fazla kalmaz OK'lar üzerinde :) traktör farlı halinin fotoğrafı var mı merak ettim?

Kerem aşağıdaki linke koydum fotoğraf.

http://nivatr.com/nivaForum/index.php?topic=3043.0
"Nivan varsa yolun var!"

colins

• Ziyaretçi
« Yanıtla #39 : Kasım 13, 2010, 10:26:57 »
Suzuki olsa hemen alıcam  :D E bizim ankara tayfasına bi vitara olsa fenamı olur enazından arkada kalan arabaları cekecek bir guvenilir araba olur.Ama butcem yetmez Benden ancak garip nivacı olur :)Ama biz Niva yı bi yapalım gör Vitaracılar hayran kalıcak. ;D

Bir çok arazi aracı kullanmış biri olarak bu yorumunuza katılmıyorum.
« Son Düzenleme: Kasım 13, 2010, 11:48:38 Gönderen: Harun »

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Ormanlarimdan bir dal kesenin başını keserim-Fatih
« Yanıtla #40 : Kasım 14, 2010, 12:29:27 »
Suzuki olsa hemen alıcam  :D E bizim ankara tayfasına bi vitara olsa fenamı olur enazından arkada kalan arabaları cekecek bir guvenilir araba olur.Ama butcem yetmez Benden ancak garip nivacı olur :)Ama biz Niva yı bi yapalım gör Vitaracılar hayran kalıcak. ;D
:o :o daha keçinizi almadan üzerine gül koklama arayışlarına başlamışsınız. ;D
şaka bir yana alacağınız aracı tercih etmeden önce ince eleyip sık dokuyun derim.
kullanım amacınız (asfalt/arazi ağırlıklı,sadece arazi vs.),araçtan beklentiniz,modifikasyon gibi...
forumumuzda da niva ile bazı başka markaların kıyaslandığı (tecrübelere dayanarak) topicler mevcut,inceleyin derim nacizane ;)
ben yine de Ankara'lı nivacıların sizi ikna edeceğini düşünüyorum ;D ;D

Çevrimdışı impeesa

• Ankara
« Yanıtla #41 : Kasım 14, 2010, 02:05:50 »
Bir çok arazi aracı kullanmış biri olarak bu yorumunuza katılmıyorum.

:) evet colins haklısın, Hürkan'ın kararsız ve kıyaslama yapacak tecrübesi olmadığı için bu açıklamayı yaptığını düşünüyorum(biliyorum) :) Hürkan şu sıralar performanstan daha ziyade görüntüye önem vererek bir takım arayışlar içine giriyor, yakında aşacağız bunu kısmetse :)
"Nivan varsa yolun var!"

Çevrimdışı impeesa

• Ankara
« Yanıtla #42 : Kasım 14, 2010, 02:11:16 »
:o :o daha keçinizi almadan üzerine gül koklama arayışlarına başlamışsınız. ;D
şaka bir yana alacağınız aracı tercih etmeden önce ince eleyip sık dokuyun derim.
kullanım amacınız (asfalt/arazi ağırlıklı,sadece arazi vs.),araçtan beklentiniz,modifikasyon gibi...
forumumuzda da niva ile bazı başka markaların kıyaslandığı (tecrübelere dayanarak) topicler mevcut,inceleyin derim nacizane ;)
ben yine de Ankara'lı nivacıların sizi ikna edeceğini düşünüyorum ;D ;D

:) Mühye parkurundaki bir tepeye birlikte çıkmıştık. Çıkış anı o karar verilmişti aslında ama sonradan ne  oldu bilemiyorum Hürkan suzuki falan demeye başladı :) tamda "aşılama tamam" demiştim "bizdemi bir eksiklik var acaba?"  düşüncesine kapıldım :)

[/quote]
« Son Düzenleme: Kasım 14, 2010, 10:20:09 Gönderen: Harun »
"Nivan varsa yolun var!"

Çevrimdışı MuZiP_06

« Yanıtla #43 : Kasım 14, 2010, 02:41:03 »
 Aslında suzuki dusunmemde Kerem in farkında olmadan etkisi buyuk oldu.Çunki Kerem suziki 800kg zıp zıp heryere cıkan gayet de guzel bir ofroad aracı dedi.Aslında bakmayın biim keçicilere de onlarda Lada al derken korkarak söylüyor uğrasacaksan butce ayıracaksan al diyorlar.
 Şimdi asıl amacım benim ofroad yapmak değildi ama geçen gun beni öyle aşıladılarki ankara tayfası,ofroad a da sıcak bakmaya başladım.Bi sorunumuz var yanlız ofroad bütçe gerek tiren bişey çunki hor kulanılan ofroad araçları (özelliklede şofor ofroad aracı hayatında hiç kullanmamış ise) çok fazla hasar cıkartıcak.Bu hasarlarımı karsılayım (gayet kısıtlı olan butçem ile) aracımın modifiye ,motor,kapaorta ve aksesuar işlerini mi halledeyim,Bende şaştım şimdiden  ???.Ona mahsuben olabildigince dayanıklı ve saglam ve ekonomik bir araç istiyorum.E onumde iki seçenek var ya Niva ya da Suzuki.Siz tarafsız olarak dusunur seniz kendinizi benim yerime koyar iseniz ve bütçeniz de 10000tl ise ne yaparsınız?
  Aslında cevap belli evet Niva ama daha cok asfalt sehir içi kullanım ve ofroad a da uygun olsun diyor sanız suzuki değilmi?İşte sorun bu ben av a gitmek sehir içinde kullanmak ve gerek tiğinde uzun yola kamp lara gezilere gitmek için istiyorum.Tabi butçem el verirse ofroad da kanıma işledi ofroad da yapmayı istiyorum.Birde sanayide saatlerimi gunlerimi geçirecek ne butcem ne de zamanım var ben esnaflık yapıyorum ve sabah 7 aksam  7 dukkanımda olmam gerek sadece bi pazar gunum var Siz değerli Dostlarım bana sanayi ye ayda yılda bir ugrarsın,sana masraf cıkartmaz 10000 lira ya alavağın lada modifiyeli saglam ve uzunyıllar seni uzmez diyorsanız size guvenip alırım lada ama söyleyim masraflarını sonra forum uyeleri birleşip karsılarsınız Söz mü? :)
 Aslında bakmayın 10 000 e sde suzuki alamam zaten gene lada alıcam :)Şunu da yanlış anlamayın lada yı cok seviyorum bende bi suru lada resmi var ama bitane suzuki resmi yok sadece hasarları ve masrafını karsılayabilecekmiyim onu bilmiyorum e dostum ozaman bu işe hiç girme diyenlerde olacaktır sanırım aslında haklılarda ama gönul  işte sevdalandık artık bırakamıyoruz ,gelde bunu anlatbana :)
Saygılar...!

Çevrimdışı MuZiP_06

« Yanıtla #44 : Kasım 14, 2010, 02:45:17 »
 colins bu yazımı okudugunda da halen katılmıyorsan tavsiye ve önerilerini bekliyorum arkadasım.Saygılarr..!