niva karavan

Başlatan ERCO, Şubat 04, 2010, 12:10:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERCO

arkadaþlar bir ara bir fotoaf vardý nýva arkasýnda nýva kasasýndan karavan onu bulamýyorum  bilen yada bulabilecem site varsa yardýmcý olurmusunun bir kasa buldum bakalým yapabilecekmiyim
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

bymuammer

ercan abi bir tane ben çizmiþtim zamanýnda onu söylüyorsan sabah atarým. Baþka varmý bilmiyorum ben hiç duymadým ve görmedim. Ama yapýlýrsa harika olur tabiki kýrmýzý olursa :) 

ERCO

ya birtane yabancý siteden alýntýydý ben de eklemiþdim ama bulamýyorum kýrmýzý bir niva ve ardýndan niva kasasýyla bir karavan
dün bir kasa gecdi elime elim musayýt olunca baþlayacam kesneye bicmeye ama resimi bulamýyoum
www.guvenlada.com

colins

Ustam bende hatýrlýyorum ama aradým taradým bulamadým.

bymuammer

abi ben buldum ekipman baþlýðýnýn altýnda yusuf abinin açtýðý konu niva için karavan konusunun ilk sayfasýnda cepten girdiðim için link   veremiyorum abi

ERCO

eet orda gördum ama o cýzým o cýzýmýn gercek fotosu vardý ama bu da yeterli olur herhalde burdan esinlenecez artýk
www.guvenlada.com

bymuammer

ercan abi ne oldu camper iþi :) inþ. vazgeçmemiþsinizdir merakla bekliyorum...

NÝVACI

hayýrlýsý olsun yeni keþifler yelkenmi açýyor ÝZMÝR.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

MOUNTAINBIKER

MOUNTAINBIKER

bymuammer

ercan abi eðer istersen daha detaylý bir çizimde yapabilirim iþine yaþayacaksa. Ah birde benim elime geçse :)

NÝVACI

Ercan o resmi çok beðenirdin nasýl olduda arþivlemedin.
yarý inceden inceye bende arýyayým
Hatta kýrmýzý renkliydi.doðrumudur.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

ERCO

cizim gerek yok düþünün nivanýn kupasýný yaný kabinini motor kýsmýný kesecem camýn altýndak kapatacam ordan bir ceki demiri icini komple boþatacam goguslugude oraya dolap yapacam arka camurluk usrune de iki yatak kapýlar iptal bagaj kapandan gýrýlecek ama kapak tam acýlacak güzel bir iþcilikle nýva arkasýnda bir niva karavan ayný renkk ayný jntlar
www.guvenlada.com

ERCO

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Şubat 09, 2010, 12:31:29
Ercan o resmi çok beðenirdin nasýl olduda arþivlemedin.
yarý inceden inceye bende arýyayým
Hatta kýrmýzý renkliydi.doðrumudur.
www.guvenlada.com