DEVRIMMM-YENILEMEYEN NIVA!!!son nokta..

Başlatan MOUNTAINBIKER, Eylül 22, 2009, 12:51:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MOUNTAINBIKER

SON NOKTA BUDUR,
NIVA DA VARILACAK EN SON NOKTA...
YENILMEZ NIVA...
ZATEN EN IYI SIFATI TASIYAN BU ARACA YAPILACAK UFAK BIR DEGISIKLIK ILE ARTIK HANGI LASTIGI TAKICAZ CAMURDAN GECERMIYIZ,KUMDA KALIRMIYIZ,ULUDAGA CIKARKEN ZINCIR TAKMAK GEREK VS. VS. VS.....
BUNLAR BIR HIKAYE OLACAK....SIZE SADECE LAZIM OLAN BIR ROMORK, SONRA VER ELINI HER YER...

SIMDI SIZE BU APARATA ULASACAGINIZ SITENIN DE LINKINI VERIYORUM.

http://www.mattracks.com/

ISTANBUL DA KI DOSTLAR,bu sitenin istanbul da merter de bi yerlerde de satis ofisi var.ulasabilirsiniz....bununla ilgili sanirim reis e de yazi yazmistim.

bakalim ilk deneyen kim olacak ...

MOUNTAINBIKER

suspansiyon sistemi seker gibi olan kecilerin bu sistemle donatilmasi yolda gidisi mukemmel hale getirecek,biiirrr,ikincisi gercekten de K E C I  lakabina tamamen vakif olacak.biliyorum.bu aparat aracin kendisi ile ayni rakamlarda.amaaaa.gulu seven dikenine katlanir..
montaj da basit.tekeri sok,bu aparati tak.
ozellikle doguda kisin zorda kalan vatandaslar icin birebir.goruyorsunuz,insanlar hastahaneye gidebilmek icin ne sikintilar yasiyor.iste ilaci...

hatirlarsaniz,niva nin tarihinde rusyada birisi tank paleti takmis duz palet,fotolari var yesil tipsiz bisey.ama bu aparat cok ergonomik ve kecinin tipinide bozmuyor.
ve sanirim cok sikistigimizda kullandigimiz difransiyel kilidi ve agir devir kolunun da kullanilmasina gerek bile birakmiyor.
dii miii? ;D

NÝVA69

Fitatý-ömrü-bakýmý nedir, nasýldýr acaba?

Bu arada doðudayým ve orjinal 4 mevsim lastiklerle bile köyleri zincirsiz geziyorum... bu paletlerle yol aramaya bile gerek kalmaz sanýrým :)
2007 LADA 4X4/BAYBURT-KOCAELÝ-ANKARA.

MOUNTAINBIKER

gsm: (533) 3705443 
Faks : (212) 4817409
www.kartracks.com.tr  merter,ist
cevaplari burada,ama sanirsam cook fahis fiyattan satiyorlar.abd de neredeyse yarisi.

semsi fidan 
Adres : a.rýza gürcan cd.merter iþ mrk.k:11 d:66 merter, güngören-ist. 
sonucu buraya da yazarsaniz merakimiz gider ;)

MOUNTAINBIKER