Merhaba Niva ailesi

Başlatan sefayildiz46, Temmuz 04, 2018, 11:49:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

sefayildiz46

adým Sefa YILDIZ kahramanmaraþ/elbistanda ikamet ediyorum evli 2 çocuk babasýyým yaþ 30
Niva tutkusu 18 li yaþlarýmda baþladý aileden ejdadýmýzdan gelen birazda avcýlýk olunca ilk aracým lada niva oldu sýrasý ile 91 model 94 model 2000 model ve þu anda 2011 model lada nivam var bindiðim binek araçlardan hiç zevk almadým keçiden aldýðým zevk kadar

Yevgeni

Hoþgeldin Sefa,

Ortalýk (forum) sessiz son yýllarda. Fakat çokça bilgi mevcut.
Sorularýna hemen yanýt alamasan da (sakinlik sebebiyle) foruma giriþ yapan üyeler mutlaka yanýtlarlar..

Harun

ikiteker

Hoþgeldiniz.
Alıntı yapılan: Yevgeni -  Temmuz 07, 2018, 02:52:36

Ortalýk (forum) sessiz son yýllarda.

Yavuz abi neden sessiz?2015ten beri niva yok bende ama sanki herkesin yok olmuþ.Baþka bir web sitesine mi geçildi diye bile araþtýrdým.Mesela trailmaster,kumandalý kilit,yeni nivalarýn arka süspansiyon sistemi,ön difransiyelinin baðlantý yerinin deðiþmesi ile ilgili hiç yorumlar yok.

Yevgeni

Alıntı yapılan: ikiteker -  Ocak 10, 2020, 04:37:37
Hoþgeldiniz.
Yavuz abi neden sessiz?2015ten beri niva yok bende ama sanki herkesin yok olmuþ.Baþka bir web sitesine mi geçildi diye bile araþtýrdým.Mesela trailmaster,kumandalý kilit,yeni nivalarýn arka süspansiyon sistemi,ön difransiyelinin baðlantý yerinin deðiþmesi ile ilgili hiç yorumlar yok.

Can merhaba,

2015'ten beri bende de Niva yok.
Zaman içinde bir sürü þey deðiþiyor, fakat forumun sessizliði de aslýnda anormal deðil.
Ýletiþim kurmak için sosyal medya daha etkin ve hýzlý, insanlar orada vakit geçirmeyi seviyor.
Forum daha çok bir bilgi kaynaðý tadýnda duruyor.

Baþka bir web sitesi bildiðim kadarýyla yok, fakat Facebook'ta birçok sayfa ve grup var.

ikiteker

Anladým yavuz abi saðol.

Lombak

maþþallah maþalllahh geeceleri aktifleþiyor

aydinmaraba@hotmail.com

Merhaba, Ýzmir Aliaða'dan yazýyorum. Yeni aldýðým 2018 Urban'ýn antenini bulamadým. Yerini ve cinsini belen yardýmcý olabilirse memnun olurum. Þimdiden teþekkürler.

ikiteker

Alıntı yapılan: aydinmaraba@hotmail.com -  Şubat 03, 2020, 11:57:25
Merhaba, Ýzmir Aliaða'dan yazýyorum. Yeni aldýðým 2018 Urban'ýn antenini bulamadým. Yerini ve cinsini belen yardýmcý olabilirse memnun olurum. Þimdiden teþekkürler.
Hayýrlý uðurlu olsun.Ýnternette bir araþtýrýn bulursunuz.Ne renk aldýnýz,resim koyabilir misiniz?

atinco

Alıntı yapılan: ikiteker -  Şubat 04, 2020, 08:31:21
Hayýrlý uðurlu olsun.Ýnternette bir araþtýrýn bulursunuz.Ne renk aldýnýz,resim koyabilir misiniz?

Ben de yeni aldým, torpido gözünün arkasýnda anten olduðunu tahmin ettiðim bir çubuk fark ettim. Büyük ihtimalle anten, bir bakýn isterseniz.

diff-lock86

Son kasa niva tecrübesi olanlar paylaþýmda bulunsa güzel olur aslýnda.Sabit bir konu da açýlabilir belki.
instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr

atinco

Alıntı yapılan: diff-lock86 -  Ocak 21, 2021, 11:32:05
Son kasa niva tecrübesi olanlar paylaþýmda bulunsa güzel olur aslýnda.Sabit bir konu da açýlabilir belki.

Hocam bende 5 kapý var, çok memnunum. Konforu artmýþ. Bilyalý þaft var. Benzini diðerinden 1 lt daha fazla yakýyor. Rampalarda da diðerinde geç topluyor. Boya kataforez kaplama yazýyordu ama yeni olmasýna raðmen klasik yerlerde pas baþlangýcý gözlemledim. Eskiye göre konfaru çok iyi ama uzun yolda yoruluyorum. Yaþlandým belki, bilemedim.

diff-lock86

Kaç model sizin niva,yeni derken?Son çýkanlarda artýk çürüme kronik sorununun bayaðý azalttýklarýný okumuþtum.

atinco

2018. Alalý 1 yýl oldu. Çürüyeceðini zannetmiyorum ben de, fakat distribütörü aradýðýmda inanmadýlar, foto attým macundur dediler, kabul etmediler.

diff-lock86

Distribitör bu tarz yaklaþýmda bulunuyorsa sýkýntý.Garantin devam ediyorsa kovala bu iþi istersen.