ÝSOFF OFF ROAD OYUNLARI BOLU 2006

Başlatan jýr 09, Nisan 09, 2007, 02:50:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

taiga

Alıntı yapılan: MCC -  Haziran 25, 2007, 10:57:38
erco ile hemfikirim, kaz daðlarýna çok heves ettim, iþleri ayarlamak için çok uðraþtým, ben uðraþtýkça ters gitti, kursakta kaldý, içtik soðuk suyu oturduk, ben cebelleþmekten çok gezmeyi yeni mekanlara dalmayý seviyorum ama bir þekilde ayak uydururdum yahu, olmadý olmadý olmadý gitti. Bolu daðý buluþmasý muhteþem olur ama, inþallah niyetliyim.

Sevgili MCC,

Bende ayný kafadayým...

Keþfedeyim, yeni yerler göreyim, kamp keyfi yaþayayým, ateþ baþý sohbetlerde, kar üstünde sýcak çikolatayý yudumlamaktan zevk alýyorum...

Niva o yüzden deðerli benim için...

Ve inanýn Bolu Oyunlarý enterasan bir ortam...

Yüzlerce arazi aracý...ATV ler, 4x4 ler, enduro motorlar...

Onlarca çadýr...

Farklý bir atmosfer...

Ki akabinde oranýn gazýyla Kazdaðlarý olayý kendiliðinden gündemimize gelecek... ;D

hural

Sn. Taiga,

Bolu oyunlarý ile ilgili geniþ bilgiyi nereden bulabiliriz ? ÝSOFF sayfasýna baktým ama, ulaþamadým herhangi bir bilgiye. Ve, orada olabilmek için ÝSOFF üyesi olmak zorundamýyýz ?

taiga

Sevgili Hural,

Oyunlarý Ýsoff ve Bolu offroad ortaklaþa düzenler ancak asýl sorumluluk Ýsoff ta oluyor...

Üyelik falan gerekmiyor...

Her yýl 29 ekim tatiline denk getirilip yapýlýyor...

http://www.isoff.org.tr/content.asp?ctID=124

Geçen yýl tüm senelerin en büyük kalabalýðý vardý...

Hatta yarýþmalara katýlanlar balçýkta debelenirken, Boludan binek arabalarýyla gelen teyzeler bir yandan örgü örer, bir yandan da çamurdakileri izlerdi... ;D

http://www.nivatr.com/bolu.html

Türkiyenin her yerinden katýlým mevcut...

Kamp alanýnda herkes kendi olanaklarýyla kalýyor...Çadýr, karavan vb...

3 öðün yemek çýkýyor...Ancak biz genelde kendi malzemelerimizle yemek yapýyoruz gene de...

Seyyar WC, lavabo vb. olanaklar mevcut...

Kýsaca asgaride bir "lüks" mevcut... ;D

Cidden keyifli ve güzel ortam oluyor...

Ki zaten bu sene gene topluca gideriz sanýyorum...

MCC

29 Ekim p.tesi ye denk geliyor, hangi gün gidilir sizce taiga ? cumadan mý oluyor bu durumda ?
Ergonomi mi ? Ekonomi mi ?

taiga

Alıntı yapılan: MCC -  Haziran 25, 2007, 11:39:18
29 Ekim p.tesi ye denk geliyor, hangi gün gidilir sizce taiga ? cumadan mý oluyor bu durumda ?

Evet hocam...

Cuma yada ctesi gidilir...

Ýsoff öncüleri zaten çarþambadan gidip ortamý hazýrlýyorlar...

Bizde duruma göre ctesi geçeriz sanýyorum, çünkü Ýzmir in cuma için öðlen yola çýkmasý lazým ki bu iþi ciddi zora sokar...

ERCO

oyy oyyy þimdiden bolu dgý haaa durun bakalým ne cýkacakbu iþden aadecik de duysunda bi de nejat abiii bakcaz ne olacak
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

hural

Bir terslik vukuu bulmaz da, önümüz zaman olarak açýk olursa, anýlan tarihler de Bolu'dayým inþaallah. Niva' larýn hepsini bir araya toplarýz gece, tabii Niva'cýlarý da. Çok keyifli olacaakk çookkk  :D

ufo

çok önemli bir durum hasýl olmazsa ben de gitmeyi istiyorum bu sene. toplanýr hep beraber gideriz. konvoy halinde þýk bir giriþ yaparýz alana.
Gökhan (1966)
Ataþehir-Ýstanbul
2000 / 1.7i

Yevgeni

Muhtemel, konvoy halinde alana çok þýk "týrmanacaðýz". Söylentilere göre ya geçen yýlki ile ayný alan olacak ya da zorlu bir yoldan ulaþýlacak baþka bir alan. Sebebi de bineklerin ulaþmasýný bir þekilde önlemek ki, kalabalýk olmasýn. Yani 2 çekerlerin ulaþmasýný zorlaþtýrmak gibi bir düþünce var. Geçen yýlkinin aksine bu yýl catering (yemek, vs) yok. Ýnsanlar kendi gýdasýný tedarik ederek çýkacaklar. Barýnma tabiki çadýr, ýsýnma aþaðýdan yüklenilerek oraya çýkarýlan odun ile saðlanacak..

taiga

Odun konusu inanýn çok önemli...
Kaç saat Yusuf abiyle odun arandýk biz Bolu il merkezinde...
Gelecek olan herkes en az 2 çuval odun atarak gelirse sýkýntý çekmeyiz... ;D

MCC

29 ekim þu anda katýlabilirim gibi görünüyor, beraber yol almak çok daha zevkli olur, umarým bu sefer katýlabilirim.

taiga

29 Ekim ptesi ye geliyor...
Cuma akþamýnda gidilir büyük ihtimalle...
Güzel olacak güzel... ;D

ERCO

bi aksilik olmasa ben de hazýrlanýyorum ama þimdiden fazla ümit yapmýyorum cok istersem olmuyor az istermiþ gibi yapacam ama mutlaka gelecem
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

MCC

ben bayaðý eksiðimi tamamladým, uyku tulumum çok eski idi tüyler çýkýyordu her yerinden, idareten bir tulum aldým, tek kiþilik çadýrým da 70 lerden kalma idi (dayýdan gelmiþti bana da), pratik 2 kiþilik bir çadýr aldým, bir de matýn üzerine þiþme yatak aldým, tencere tava da olunca erco nun dediði gibi olacak, tencerem var tavam var nivam var havam var  :D, umarým bu sefer bolu yapacaðýz hep beraber.

MCC

ah unuttum, bir takým aktarma kablosu, benzin aktarma pompasý, yeni bir kamp býçaðý (bu en kötü hastalýðým ev doldu), kalýn tip çekme halatý, sprey lastik onarýcý da aldým, yavaþ yavaþ devam hazýrlýklara.