ÝSOFF OFF ROAD OYUNLARI BOLU 2006

Başlatan jýr 09, Nisan 09, 2007, 02:50:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

jýr 09

BOLU OFF ROAD OYUNLARI 2006 - 2007

Yevgeni

Bunlar Bolu'daki oyunlardan.

Derece nedir Adnan bey?

taiga

Bu nivayý hatýrladým þimdi kütük geçiþten...

Demek sizin araçtý... ::)

Birde beyaz saçlý bir amcamý unutmamýþtým niva da, galiba Zonguldak yada
Karabüktendi belki de Mersin (neresi kaldý saymadýðým  ;D) ...

Direk kafadan hiç ayar falan gerek görmeden direk basýp geçmiþti... :D

Gerçi isoff çular kýyak geçiyorlardý tanýdýklarýna gelen araca bakýp direk kütükleri ayarlayarak... ;D

taiga

Alıntı yapılan: jýr 09 -  Nisan 09, 2007, 04:43:10
29 ekim'e bu sene daha iyi hazýrlanýyorum bazý eksiklikler vardý %50 tamamladým

Bu sene sanýrým Bolu da yapýlmaz offroad oyunlarý...
Gerçi nerede yapýlýrsa yapýlsýn þöyle ortamdaki tüm nivalar topluca bir fotoðraf çekinsek...
40-50 niva yanyana dizilmiþ panoramik bir görüntü... :D

taiga

Alıntı yapılan: jýr 09 -  Nisan 09, 2007, 05:06:38
yine boluda yapýlacak ama baþka yaylada birde arazi araçlarý olmayanlara gidiþ güzargahýný zorlaþtýrarak alakasýz insanlara caydýrýcý olmaya çalýþacaklar geçen sene çok kalabalýktý binek arabasýný kapan gelmiþ bunlara engel olacaklar yemek sistemini kaldýrýyorlar yarýþ zorlaþýp katýlýmcý sayýsýný kýsýtlý tutacaklar

Hatta güzergahý ne haritayla ne de yola koyacaklarý iþaretlerle aktarmasýnlar katýlacaklara...

Direk gps verisini yayýnlasýnlar netten...

Millet týrmalasýn bulabilmek için alaný...  ;D

En son þenlikte Bolu offroad kulübü yanlýþ hatýrlamýyorsam Ýsoff u baya delirttiydi... :D

Artý cidden çok kalabalýktý...

Siz o parkurda çamurda debelenirsiniz, ben yer kapmaya çalýþýrým iyi foto çekeyim diye...

Baktým nineler teyzeler oturmuþlar sandalyelerine örgü örerler... ;D

Birde hava çok ýlýktý bu sene...

Onunda etkisi var tüm Bolu piknik mahiyetinde gelmiþti... ;)

Yevgeni

Zorlaþtýrýlmýþ ulaþým, iptal edilen beslenme saati, enteresan olacak o vakit mevzu.

Ben NivaTR foto muhabiri olarak görevlendireyim kendimi þimdiden..

taiga

Bende inceden yapabilirsem bir nikon d80, yanýna çýrak olarak gelirim...

Lakin bu sene daha da güzel olacaða benzer...

Daha safkan kamp ve offroad olayý gerçekleþecek görünüyor...

Genç kodosk bakalým görünecek mi ortamlarda... ;D

MCC

29 Ekim pazartesi ye geliyor, iþ güç durumlarýna bakýlýp ortak program yapýlabilir aslýnda.
Ergonomi mi ? Ekonomi mi ?

taiga

Alıntı yapılan: MCC -  Haziran 25, 2007, 12:18:00
29 Ekim pazartesi ye geliyor, iþ güç durumlarýna bakýlýp ortak program yapýlabilir aslýnda.

29 ekim olmaz...
O tarihte Bolu offroad oyunlarý yapýlýyor...
Nefis ortamdýr...
Tüm Ýzmirlileri beklemekteyiz oyunlara...
Hatta Bursadan geçerken bende sizin konvoya katýlýrým Boluya birlikte gideriz...

akademic

bursa uludað göllerin ordaydým geçen çarþamba bir iki çok kötü geçiþ vardý ona raðmen týrmandý niva... ama dönüþtee manisada platin yapýþtýrmýþ kaldýk onu hallettik ondan sonra geldik.tüm nivacýlar bence büyük bir buluþma yapýp eðlenelim derim yer zaman herkese uyaacak þekilde bir organizsayon yaparsak güzel olur diye düþünmekteyim.. þimdiden herkese güzel keyifli güler nivalarla

akademic

Arkadaþlar ufak çekiþmeler elbetteki eðlenceli olacaktýr. 29 Ekim'e daha çok var daha erken biþeyler yapalým derim ben.

taiga

Alıntı yapılan: akademic -  Haziran 25, 2007, 01:03:40
Arkadaþlar ufak çekiþmeler elbetteki eðlenceli olacaktýr. 29 Ekim'e daha çok var daha erken biþeyler yapalým derim ben.

Üstadým,

Buralara kadar gelmiþsiniz...
Keþke haberimiz olsaymýþ...
Bir daha Bursa Uludað civarlarýna gelirseniz haberimiz olsun...
Takýlýrýz birlikte, çýkarýz göller bölgesine...

ERCO

vala haldun abi ben ce olabilir ama þimdiden biþey yazmak istemiyorum nekadar hevesleniyorum okadar kursamda kalýyor hele bi bakalým neler olacak zamanla gorecez ama cok iyi fikir bence
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

taiga

Ercan hocam,

Bu sene Bolu offroad oyunlarý cidden güzel olacaða benzer...

Öncelikle kamp mekanýna daha bir zor parkurdan geçilerek gelinecek ki, bu güzel bir olay...

Sanýrým bu yýl nivalar daha bir çoðunlukta olacak...

Dolayýsýyla bizler daha geniþ bir alana yayýlacaðýz... ;D

Tarih belli...29 ekim...

Bir þekilde þimdiden iþlerimizi angaje edelim, hep birlikte Bolu daðlarýnda ateþ baþý keyfimizi yaþayalým... ;D

MCC

erco ile hemfikirim, kaz daðlarýna çok heves ettim, iþleri ayarlamak için çok uðraþtým, ben uðraþtýkça ters gitti, kursakta kaldý, içtik soðuk suyu oturduk, ben cebelleþmekten çok gezmeyi yeni mekanlara dalmayý seviyorum ama bir þekilde ayak uydururdum yahu, olmadý olmadý olmadý gitti. Bolu daðý buluþmasý muhteþem olur ama, inþallah niyetliyim.
Ergonomi mi ? Ekonomi mi ?