GOODYEAR ÞÝLE 15 NÝSAN

Başlatan jýr 09, Nisan 09, 2007, 04:46:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

jýr 09

GOODYEAR ÞÝLE 15 NÝSAN

//KML//

ustalarýn yanýnda bý tane de acemý var ,, :D niva ile orada olacaz hýc sansýmýz olmasada maksat katýlmak keyfýný cýkarmak ,,

//KML//

ophtha

bu yarýþa nivacýlardan gelen yok mu?  Eger varsa  toplanalým. hatta bir kamp atarýz istenirse. Amaç birazda aksamüstü offroad yapmak ve ayrýca nivacý yarýþmacýlara destek vermek ve eylenmek. Daha önce taiga ve yusuf abiyle girdigimiz parkuru tamamlayabiliriz mesela  ...

ufo

ben geçen hafta ertelemek zorunda kaldýðýmýz ve bu haftasonu için yeniden gündeme aldýðým trilye kaçamaðý nedeniyle yine katýlamayacaðým.
Gökhan (1966)
Ataþehir-Ýstanbul
2000 / 1.7i

taiga

Alıntı yapılan: ufo -  Nisan 09, 2007, 10:03:36
ben geçen hafta ertelemek zorunda kaldýðýmýz ve bu haftasonu için yeniden gündeme aldýðým trilye kaçamaðý nedeniyle yine katýlamayacaðým.

Trilye ye gelecekseniz haberim olsun.
Ben Mudanya da yaþýyorum.  ;D

ufo

cmts akþamý için trilye motel'de yerlerimizi ayýrttým bile.
kýsmetse cmts öðlen saatlerinde masaya çökmüþ oluruz ;D
görüþelim mutlaka.
Gökhan (1966)
Ataþehir-Ýstanbul
2000 / 1.7i

Tolga

ben ailecek gezme amaçlý gitmeyi düþünüyorum, yer zaman belirtirseniz en azýndan sizlere bir merhaba demek isterim.
Tolga

jýr 09

Þile yarýþýna gelen varmý cumartesi akþamý gidiyorum kamp yapacaðýz
pazar günüde yarýþda belki görevli olabilirim

Yevgeni

Ben gelemiyorum, bu haftasonu annemin rahatsýzlýðý için bir takým iþleri kovalamam gerekiyor..

ufo

geçmiþ olsun.
önemli bir þey yoktur umarým.
Gökhan (1966)
Ataþehir-Ýstanbul
2000 / 1.7i

Yevgeni

Teþekkür ederim.
Uzun süredir gündemde olan bir takým rahatsýzlýklarý var yaþa paralel. Onlarý tetkik ettiriyoruz. Ciddi bir þey görünmüyor þimdilik..

//KML//

Alıntı yapılan: jýr 09 -  Nisan 17, 2007, 11:26:01
KML lada ile bana göre çok iyi performans gösterdi
birdahaki yarýþda bence daha iyi sonuç alýr tebrikler.

tesekkurler Adnan abý senden býraz gaz aldým herhalde :D
daha ýyý olabýlýrdý acemýlýgime geldý yýne , ýlk yarýsýmdý pýlot olarak býraz heyecan yaptým býyerde arabayý yol dýsýna kacýrdým sonrada temkýnlý gýttým ,,

en keyýflý grup sýzýn orasýydý butun yarýs guldunuz be abý :D
ýnsallah daha ýyý olacak tecrube kazandýkca

//KML//

haklýsýn abý zaten derece cok zor ama 5 dak ýn altýna bile dustuler ben 6,02 de býtýrdým enazýndan 5,40 lara cekebýlýrdým bunu yapabýlýr lada ama ben yapabýlýrmýyým býlmýyorum :D