2019 yoklama

Başlatan emre_ozk, Nisan 10, 2019, 11:26:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emre_ozk

Merhaba,

kimler kaldý burada

2000 den beri niva efsanesi ben ile devam ediyor yýl olmuþ 2019

Emre özkaradeniz
Ýzmit

Harun

Selam Emre...
2010 ile devam...

Yevgeni

Bende maalesef yok Niva. 2015'te gitti.
Cukka bulursam olacak..

kocaali

ara ara ben de buralardayim..

Nivam hic olmadi, hala bakip duruyom ilanlara...

simdilik pajero ile devam, hafif parkurlarda asfalt lastigi ile...
No mud, no fun...

Yevgeni

Alıntı yapılan: kocaali -  Nisan 15, 2019, 12:02:57
ara ara ben de buralardayim..

Nivam hic olmadi, hala bakip duruyom ilanlara...

simdilik pajero ile devam, hafif parkurlarda asfalt lastigi ile...

Sizin oralarda 90'lardan kalma tertemiz orijinaller dolanýyor.
Hatta orijinal klasik sertifikalý olanlar var.

dogan54

nivam yok,
ama gönlüm hala onda..  :)

4x4 baþka niva baþka..
4x4 baska,
NiVA baska..

kocaali

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Nisan 15, 2019, 02:46:26
Sizin oralarda 90'lardan kalma tertemiz orijinaller dolanýyor.
Hatta orijinal klasik sertifikalý olanlar var.

abi surekli takipteyim ama cok az dusuyor ilanlara, muhtemelen satmak istemiyor sahipleri... ozellikle daha kuzeye gittikce ciddi oranda artiyor sayilari ve daha gorunur hale geliyorlar yollarda.. bi tane yesil var buralarda, her gun karsilasiyoruz is cikisi, tamponlar sokulmus, hafif yukseltme de var gibi, icimi gicikliyor resmen :)

Baltik denizi etrafini kapsayan bir tur yapma hayalim var; daha dogrusu boyle bir organizasyon var, en az 20 yasinda bir arac ile katilinabiliyor ve gps navigasyon ve otoban kullanmadan rota tamamlaniyor, eski usul harita ile, ilginc ve eglenceli bir aktivite lakin biraz masrafli, o yuzden bireysel yapmak cok cok daha uygun olur.. bu bolgede bu ise en uygun alternatif Niva :)  bi miktar yedek parca ve Cenker'i de attik mi arabaya :)

lakin eskisi gibi offroad olayim pek kalmadi; daha cok gezi kamp yuruyus fotograf hallerindeyim. pajero'nun bagajini duzenleyip icinde yatilabilir hale getirdim, webasto da var, bu haliyle her ihtiyacimi karsiliyor, civili lastik ile karda cok keyifli  :)  bu yaz uzun bir tur dusunuyorum kampli, bakalim planlayabilirsem keyifli olacak gibi...

No mud, no fun...

Yevgeni

Alıntı yapılan: kocaali -  Nisan 16, 2019, 09:38:05
abi surekli takipteyim ama cok az dusuyor ilanlara, muhtemelen satmak istemiyor sahipleri... ozellikle daha kuzeye gittikce ciddi oranda artiyor sayilari ve daha gorunur hale geliyorlar yollarda.. bi tane yesil var buralarda, her gun karsilasiyoruz is cikisi, tamponlar sokulmus, hafif yukseltme de var gibi, icimi gicikliyor resmen :)

Baltik denizi etrafini kapsayan bir tur yapma hayalim var; daha dogrusu boyle bir organizasyon var, en az 20 yasinda bir arac ile katilinabiliyor ve gps navigasyon ve otoban kullanmadan rota tamamlaniyor, eski usul harita ile, ilginc ve eglenceli bir aktivite lakin biraz masrafli, o yuzden bireysel yapmak cok cok daha uygun olur.. bu bolgede bu ise en uygun alternatif Niva :)  bi miktar yedek parca ve Cenker'i de attik mi arabaya :)

lakin eskisi gibi offroad olayim pek kalmadi; daha cok gezi kamp yuruyus fotograf hallerindeyim. pajero'nun bagajini duzenleyip icinde yatilabilir hale getirdim, webasto da var, bu haliyle her ihtiyacimi karsiliyor, civili lastik ile karda cok keyifli  :)  bu yaz uzun bir tur dusunuyorum kampli, bakalim planlayabilirsem keyifli olacak gibi...

Sizin yörede doða nefis, bu konuda fazlasýyla þanslýsýn.
Gezebildiðin kadar gez.

emre_ozk

bizim beyaz araç böyle oldu

Emre özkaradeniz
Ýzmit

Harun

Emre güzel olmuþ,
senin keçide lastik ne vardý.

emre_ozk

Alıntı yapılan: Harun -  Mayıs 14, 2019, 10:38:12
Emre güzel olmuþ,
senin keçide lastik ne vardý.

Nankang ft9 185/85/16 orjinal ebattan 2 cm büyük ses 0 çamur kar performansý çok güzel
daha önce ok144 kullanmama raðmen bence oklardan iyi

https://www.youtube.com/watch?v=8gHBMSx5TTI

videoda l200 de bf lastik vardý araç izinden kaldýðý yerden kar ýn içinden geçtim
Emre özkaradeniz
Ýzmit

atinco

Alıntı yapılan: emre_ozk -  Nisan 10, 2019, 11:26:46
Merhaba,

kimler kaldý burada

2000 den beri niva efsanesi ben ile devam ediyor yýl olmuþ 2019

Ben de buradayým.

suat

2009 dan beri arada bir buralardayýz

BAKKAYA

2004 yýlýndan buyana dört çeker hevesimizi  Honda HRV,Captiva Sport ve enson 3 yýl önce 2.7 Grand Cheroke ile gidermeye çalýþýyorum.Ancak Gözüm hala Niva'da kývraklýðý cefakarlýðý baþka.Bu gün sosyal medyada sade bir güzellik paylaþmýþlar rahmetli Yusuf abinin Nivasýný hatýrlattý bana.Nurlar içimde yatsýn.
Bülent AKKAYA

ikiteker

2015'ten beri Nivam yok.Rumuzum gibi ikiteker motorlayým.Forumu takip ediyorum.Yenilikleri,modifiyeleri,sonuçlarýný,lastikleri...vd sanki nivam varmýþ gibi 5 yýldýr takip ediyorum.Param olursa alacaðým tek araç yine klasik 3kapý niva.Umarým 1600cc altý bir motor hatta 1600cc altý bir dizel motor koyarlar.