Bayramda Neler Yapabiliriz?

Başlatan ophtha, Aralık 07, 2007, 11:16:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ophtha

Arkadaþlar  Þu delmeceyi yapamadýk hakkýyla. Bir Faaliyet planlasak mý ?  Her hangi baþka bir yerde olabilir lakin.

taiga

Dostum,

Bayramda full Trakya damadýyým... ;D
Ancak yýlbaþýndan sonra her etkinliðe varým, Delmece, Kocaeli yaylalarý vb...

ophtha

14 aralýk cuma akþamý yalova termalde buluþup  delmece yapmaya ne dersiniz?  Yani bayramdan bir hafta önce.

Yevgeni

Bugünkü gezide bayaðý bir konuþuldu önümüzdeki haftalarda ne yapýlabileceðine dair, Delmece týrmanýþý da fikirler arasýndaydý ama niyeyse bir karara varýlamadý..

leondede

bayram tatilinde günübirlik Ýnönü veya civari olursa yada farkli bir güzergah ben katýlmak isterim...Ercova dan beri hareketsiz kaldým... :)
NÝVA - 96

ufo

ben de eþ durumundan antalya'dayým.
Gökhan (1966)
Ataþehir-Ýstanbul
2000 / 1.7i

Yevgeni

babacandar

Allah kýsmet ederse ben memleketteyim,Kastamonu Cide, bizim köylerin yollarý bana zaten saðlam Offroad yaptýrýr ...

pia

arkadaþlar burhaniye edremit ve ayvalýk tarafýna gelecek veya buradan geçecek arkadaþlarla görüþebiliriz
Kýzým Neva Arabam Niva...pek yakýnda iþallah:)

yusuf

Benim için küçük bir ýþýk belirdi.

taiga

Bizim Trakya ziyareti yarý yýl tatiline ertelendi...
Sýcak bir yerde geceleme olanaðý tanýyan tüm etkinliklere ailecek katýlabiliriz sanýyorum...

taiga

Alıntı yapılan: pia -  Aralık 13, 2007, 01:27:34
arkadaþlar burhaniye edremit ve ayvalýk tarafýna gelecek veya buradan geçecek arkadaþlarla görüþebiliriz

Keþke gelebilsek... :'(

leondede

Yavuz: hayýrlý olsun! rodaj dedigine göre.... :)
NÝVA - 96

Yevgeni

yusuf

Alıntı yapılan: babacandar -  Aralık 12, 2007, 08:10:34
Allah kýsmet ederse ben memleketteyim,Kastamonu Cide, bizim köylerin yollarý bana zaten saðlam Offroad yaptýrýr ...

Ah be Babacan abi, aðzýmýn suyu aktý vallahi. Hele Gideros'ta bir moladan  sonra Yayla köyüne doðru çýkarsan tadýna doyulmaz.