Kaz Daðlarý 2015 ilkbahar

Başlatan kocaali, Mayıs 09, 2014, 11:44:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aydinaydogan

Bu Kaz daðlarý gesizi hala gündemdemi ? Harun abinin bir Kýrklareli planý vardý. Tarihler yaklaþtýkçamý haber verilir.

Harun

benim planlar Nisan gibi Kýrklareli için,
muhtemelen de 11-12 Nisan ya da 25-26 Nisan hafta sonlarý olabilecek diðerlerinde iþ güç var.

Öte yandan þu Bolu'ya bi hamle var yine kafamda Mart 21-22 ye ayar edebilirsem,
iki gün de izin koyup önüne.
görmediðimiz yerleri geçen seferden kalan görmek cihetim.

kocaali

Alıntı yapılan: Harun -  Şubat 25, 2015, 11:35:38
benim planlar Nisan gibi Kýrklareli için,
muhtemelen de 11-12 Nisan ya da 25-26 Nisan hafta sonlarý olabilecek diðerlerinde iþ güç var.

Öte yandan þu Bolu'ya bi hamle var yine kafamda Mart 21-22 ye ayar edebilirsem,
iki gün de izin koyup önüne.
görmediðimiz yerleri geçen seferden kalan görmek cihetim.

benim Mart ayý iþ açýsýndan çok yoðun görünüyor, izin almam zor olacak ancak her türlü haftasonu aktivitesine uyarým.. 
No mud, no fun...

aydinaydogan

Valla benim için her hafta sonu müsaittir. Lakin önüne sonuna izin eklemek olamýyor. Þirkette benim varlýðým muhakkat isteniyor. Harun abi öyle baþýna sonuna ekleme yapsada hafta sonu gelir bulurum :) Ayrýca Mehmet zaten martta zor olur abi oralar. En son mayýs konuþulmuþtu, hasýr altý olmasýn diye tekrar gündeme getirmek istedim.

kocaali

Alıntı yapılan: aydinaydogan -  Şubat 25, 2015, 02:57:24
Valla benim için her hafta sonu müsaittir. Lakin önüne sonuna izin eklemek olamýyor. Þirkette benim varlýðým muhakkat isteniyor. Harun abi öyle baþýna sonuna ekleme yapsada hafta sonu gelir bulurum :) Ayrýca Mehmet zaten martta zor olur abi oralar. En son mayýs konuþulmuþtu, hasýr altý olmasýn diye tekrar gündeme getirmek istedim.

abi haftasonlarý yakýn civarda biþeyler yapalým... mart çok erken Kazdaðlarý için, çamurda soðukta madara oluruz :)

haftasonlarý için cuma geceden hareket bile uygun olur bana, süreyi uzatmak babýnda...
No mud, no fun...

ERCO

aðalar  24-25-26 nisan tarihlerinde edremit ve civarlarýdayým kopun gelin bu iþ böyle olmaz kopun gelin
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

NÝVACI

Erco klasik 23 nisan ve ida daðý
darasý baþýma daha ne olsun
:'(
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

Harun

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Nisan 17, 2015, 01:34:02
Erco klasik 23 nisan ve ida daðý
darasý baþýma daha ne olsun
:'(

kýsmet olmadý Burhan Amca be....
bi Kazdaðlarý yapmak hep beraber...
:'( :'(

Yevgeni

Burhan Abi gitti, konu da anlamsýzlaþtý..

aydinaydogan

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Haziran 09, 2015, 09:21:26
Burhan Abi gitti, konu da anlamsýzlaþtý..
nacizane fikrim, aslinda anlam katacak olan biziz. Yavuz abi bilirsin her ne kadar Yusuf abiyi tanimasamda onu yad edecek bir gezi dusuncem vardi, seninle de paylasmistim. simdi Burhan amcayida anacagimiz ikinci bir gezi daha planlariz. hem Yusuf abi, hem Burham amcayi yad ederiz belki bi yerlerden bizi gorur mutlu olurlar. neticede her ikisinede ayri ayr yada birlikte nasil uygun giderse yapacagimiz geziler bizlere yakisir kanisindayim. tabi kendince uygun gordugum yol bu.saygilar

Yevgeni

Anlamsizlasan forumdaki konu oldu.
Konunun gezi kismi degil..