Kaz Daðlarý 2015 ilkbahar

Başlatan kocaali, Mayıs 09, 2014, 11:44:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Maestro

Alıntı yapılan: kocaali -  Eylül 15, 2014, 08:10:06
Evdeki hesap yine çarþýya uymadi...

20-27 ekim haftasý cok büyük ihtimalle Hindistan'da olacaðým;  Kaz Daðlarý hayallerimi süslemeye devam edecek bir süre daha :(

Kocaali..   senin   Meslek nedir   ??     

kocaali

Alıntı yapılan: Maestro -  Eylül 17, 2014, 04:49:13
Kocaali..   senin   Meslek nedir   ??     

Endüstri mühendisiyim abi... Global bi þirkette avrupa sürekli geliþim yöneticisi olarak çalýþýyorum. Dolayýsý ile biraz fazla seyahat ediyorum.
No mud, no fun...

Maestro

Alıntı yapılan: kocaali -  Eylül 17, 2014, 08:17:26
Endüstri mühendisiyim abi... Global bi þirkette avrupa sürekli geliþim yöneticisi olarak çalýþýyorum. Dolayýsý ile biraz fazla seyahat ediyorum.

Hýzlý tüketim mallarý sektörü gibimi ??      Sürekli geliþim  bizimde aþina oldugumuz bir konu , Yöneticilikten Liderlige  - vs  vs  gibi  ;D      yoksa ayný gurubun ahalisimiyiz   ;)

kocaali

Alıntı yapılan: Maestro -  Eylül 17, 2014, 11:14:17
Hýzlý tüketim mallarý sektörü gibimi ??      Sürekli geliþim  bizimde aþina oldugumuz bir konu , Yöneticilikten Liderlige  - vs  vs  gibi  ;D      yoksa ayný gurubun ahalisimiyiz   ;)

yok abi, tekstil benimkisi :) þirketin ana konusu dikiþ ipliði aslýnda, ben fermuar kolundayým... asýl uzmanlýk alaným üretim sistemi, üretim hattý tasarlamak; makina, ekipman, iþ gücü, malzeme vs gibi bileþenlerden oluþan tam bir konsept... 7 yýl otomotivde bu iþi yaptým... Þimdi bir yýldýr tekstildeyim; iyileþtirme geliþtirme projeleri yapýyorum, yalýn üretim tekniklerini uygulamaya, firmada yalýn kültürünü oluþturmaya çalýþýyorum. Maliyet azaltýcý, verimlilik arttýrýcý fikirler, daha iyiye götürecek çözümler peþinde koþuyorum. Gittiðim yerlerde insanlara eðitimler verip bu tür projeler yaptýrýyorum, sýkýntýlarýna çözümler bulmaya çalýþýyorum, onlara destek oluyorum vs... kýsaca benim iþ hayatým böyle  ;D

No mud, no fun...

Maestro

Alıntı yapılan: kocaali -  Eylül 17, 2014, 11:24:09
yok abi, tekstil benimkisi :) þirketin ana konusu dikiþ ipliði aslýnda, ben fermuar kolundayým... asýl uzmanlýk alaným üretim sistemi, üretim hattý tasarlamak; makina, ekipman, iþ gücü, malzeme vs gibi bileþenlerden oluþan tam bir konsept... 7 yýl otomotivde bu iþi yaptým... Þimdi bir yýldýr tekstildeyim; iyileþtirme geliþtirme projeleri yapýyorum, yalýn üretim tekniklerini uygulamaya, firmada yalýn kültürünü oluþturmaya çalýþýyorum. Maliyet azaltýcý, verimlilik arttýrýcý fikirler, daha iyiye götürecek çözümler peþinde koþuyorum. Gittiðim yerlerde insanlara eðitimler verip bu tür projeler yaptýrýyorum, sýkýntýlarýna çözümler bulmaya çalýþýyorum, onlara destek oluyorum vs... kýsaca benim iþ hayatým böyle  ;D

bir çrþit ARGE  diyebiliriz...    epey  zevklidir..   hele  baþarýlý sonuçlar alýndýgýnda   onun verdigi haz bambaþkadýr...  kolay gelsin..   Allah  zihin açýklýgý versin  ;D

NÝVACI

anladýmki meskenim yaylalar daðlar

Maestro

berkayonwheels

...and to hear the lamentation of their women

kocaali

Alıntı yapılan: berkayonwheels -  Eylül 20, 2014, 11:25:40
Ben dediydim gelemezsiniz :D

bi boþluk yaratabilirsem ve Bursa'daki arkadaþlardan birkaçýný ikna edebilirsem.......... 

bitiremedim cümleyi, çok fazla koþula baðlý... olmayacak sanki, ben bile inanmadým þimdi olabileceðine  ;D ;D
No mud, no fun...

Yevgeni

Alıntı yapılan: kocaali -  Eylül 24, 2014, 10:19:31
olmayacak sanki, ben bile inanmadým þimdi olabileceðine  ;D ;D

Plan yapma, estiðinde uza.
Daha saðlýklý böylesi..

kocaali

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Eylül 24, 2014, 11:28:36
Plan yapma, estiðinde uza.
Daha saðlýklý böylesi..

Yenice'ye gittiðim gibi, bir anda olursa olacak, yoksa bi türlü uymuyor hesap..
No mud, no fun...

berkayonwheels

Alıntı yapılan: kocaali -  Eylül 24, 2014, 12:30:53
Yenice'ye gittiðim gibi, bir anda olursa olacak, yoksa bi türlü uymuyor hesap..
elini uzat idaya bir aðaç tutar mutlaka dedi bir amca burada ilkokul terk
...and to hear the lamentation of their women

kocaali

Alıntı yapılan: kocaali -  Eylül 17, 2014, 08:17:26

þirketteki görevi deðiþtirdim.. daha yerleþik bir pozisyona geçtim.. seyahatler çok çok azalacak... bundan sonra civar bölgelerde ufak hamleler yapmaya tekrar baþlýyorum kendimce... hadi bakalým hayýrlýsý  ;D ;D ;D
No mud, no fun...

Harun

Alıntı yapılan: kocaali -  Ekim 20, 2014, 03:56:01
þirketteki görevi deðiþtirdim.. daha yerleþik bir pozisyona geçtim.. seyahatler çok çok azalacak... bundan sonra civar bölgelerde ufak hamleler yapmaya tekrar baþlýyorum kendimce... hadi bakalým hayýrlýsý  ;D ;D ;D

hayýrlý olsun Mehmet,
planlarý yapmaya baþla,denk gelene kanca vaziyetindeyim...

kocaali

Alıntı yapılan: Harun -  Ekim 20, 2014, 04:28:26
hayýrlý olsun Mehmet,
planlarý yapmaya baþla,denk gelene kanca vaziyetindeyim...

teþekkür ederim üstad..

þu sonbaharýn güzelliklerini yakalamak ilk hedef... evvela günübirlik Boðazova, Delmece vs gibi nispeten yakýn rotalar, akabinde baharla birlikte kamp vaziyetine geçerim :)

dökelim ortaya aklýmýzdaki rotalarý, ardýndan yürüyelim menzile.. 29 Ekim'i baðlayabileydim senin planlar cazip görünüyordu aslýnda...

No mud, no fun...