LADA DÝSTRÝBUTOR MEVZU

Başlatan emre_ozk, Ekim 02, 2011, 01:04:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BAHADIR

iirfan

Kaner USLU meþhur ilan sitesinde 82.000 TL. den baþlayan fiyatlarla çok yakýnda diye ilana koymuþ meþhur Nivayý, çok para be. Alabileceklere hayýrlý olsun.

atinco

Ýþ arabayý getirmekle bitmiyor, yedek parça, gerçek servis aðý... bunlar þart. Arabanýn fiyatý Avrupa'da 10 bin avro, vergiler yüzünden böyle deniyor, haklýdýrlar elbette kar da etmeliler ama paramýz pul resmen. Ýkinci eli fýrlar diye sevinenler de var bu arada.

nivaoffroad

Ruslar 30.000 liraya biniyor biz 82.000 liraya bineceðiz, biraz zor bu fiyata ladaya binmek en fazla vereceðim para 50.000 lira olur benim

Ozgur54

Ben bayi ile görüþtüm 75 bin liradan baþlayan fiyatlarla yamartta ya da aðustosta gelecek diyor umut yok yani

atinco

Özgür54 selam. Öyle görünüyor.

Yevgeni

Ýlk elden duyumlar þöyle; 2 adet daðýtýmcý namzeti fabrika ile anlaþma halinde. Anlaþabiliyorlar aslýnda ama sorun kaç adet araç geleceði (yani bu fiyatlarla bir yýlda kaç tanesinin satýlabileceði hesabý). Beyazý karasýndan makul ise gelecek ki, þu vergi durumlarýyla bu teknolojiye minimum 80.000 vermek herkese uyacak gibi deðil (bir arabaya 80.000 vermek bana hala anlamlý gelmiyor, kaldý ki konu Lada Niva). Kýsacasý ne alýcý, ne satýcý için anlamlý bir hamle deðil günün koþullarýnda.

Daðýtýmcýlardan biri vergi avantajý sebebiyle çift kabin kamyonet versiyonunu getirme hesabýnda. Fiyat 50.000 civarlarýnda, belki alan olur..

shadowturks

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Şubat 13, 2018, 08:58:02
Ýlk elden duyumlar þöyle; 2 adet daðýtýmcý namzeti fabrika ile anlaþma halinde. Anlaþabiliyorlar aslýnda ama sorun kaç adet araç geleceði (yani bu fiyatlarla bir yýlda kaç tanesinin satýlabileceði hesabý). Beyazý karasýndan makul ise gelecek ki, þu vergi durumlarýyla bu teknolojiye minimum 80.000 vermek herkese uyacak gibi deðil (bir arabaya 80.000 vermek bana hala anlamlý gelmiyor, kaldý ki konu Lada Niva). Kýsacasý ne alýcý, ne satýcý için anlamlý bir hamle deðil günün koþullarýnda.

Daðýtýmcýlardan biri vergi avantajý sebebiyle çift kabin kamyonet versiyonunu getirme hesabýnda. Fiyat 50.000 civarlarýnda, belki alan olur..
Her satýrýna imzamý atarým
aga yevgeni bey...
😀😀😉
Tekrar merhaba bayaðý olmuþ buralara gelmeyeli...

Yevgeni

Bir el atmadýn þu iþe Erkan..

shadowturks

Baþýmda yeterince dert var abim...
Böyle uzaktan iyi...
😂😂😂😉

atinco

Bir an eski günlerdeki gibi oldu :). Hoþ geldin Yevgeni, Erkan'a da çok selam tabii.

Yevgeni

Eski günler olur.
Vakit yaratýp eski rotalara da bakacaðýz bir þekilde..

Ozgur54

Ýnsanlarý kandýrýyorlar ocakta yeni nivalarý satýþta diye site açýyorlar sonra ortada biþey yok.

atinco

Bence kandýrmak için deðil, nabýz yokluyorlar. Bedava kamuoyu araþtýrmasý iþte.

atinco

Yevgeni, hiç birinizle þahsen tanýþmadýk ama forum ortamýmýz çok güzeldi. Yalan yok, arýyor insan.