Þarj dinamosu ve konjektör

Başlatan dogan54, Kasım 10, 2007, 01:21:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NivaTANK

Alıntı yapılan: almanyalý -  Şubat 21, 2012, 11:31:52
muhtemelen kömürleri bitiyor olabilir veya konjektörde de bý sýkýntý olabilir biran önce elektirikciye göster istersen yakýnda yolda býrakabilir

Hala biniyorum birþey olmadý ben anlamadým bu iþten biþi, acaba baþka bir sorunmu var aracýmda
Niva is not a offroad truck, it is a Russian TANK

Almanyalı

abi aracýn þarzýný ölçtürdünmü acaba belkide konjektörün þar lambasýný söndüren diyotu patlamýþtýr bi elektirikçiye ölçtür bakalým þarzý iki dakkada ölçer ne diyecek kolay gelsin

NivaTANK

Alıntı yapılan: almanyalý -  Mart 07, 2012, 05:30:33
abi aracýn þarzýný ölçtürdünmü acaba belkide konjektörün þar lambasýný söndüren diyotu patlamýþtýr bi elektirikçiye ölçtür bakalým þarzý iki dakkada ölçer ne diyecek kolay gelsin

ok ölçtürüp yazýcaðým buraya, farlarý veya parklarý yakýnca ýþýk yanýp sönmeyi kesiyor
Niva is not a offroad truck, it is a Russian TANK

Okyroad

Selam herkese..arabam þarj kesiyor. Konjektor yanmýþtýr düþüncesiyle alýp deðiþtirdim. Olduðu yerde farlar kapalý 30-40 dk problemsiz çalýþtý. Sonra stop edip tekrar bastým ama yine týk dedi kaldý. Þarj dinamosu, bujiler, akü yeni..hatta ikinci kez takviyeyle calistrp yürüdüm, 100 metre sonra yine elektriði kesti. çözemedim bi türlü
Çamur candýr!