farlardaki titreme ???

Başlatan avci_kerem, Ekim 18, 2009, 12:15:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

avci_kerem

motorun devriyle birlikte gosterge iþiklarý , farlar , isaret lambalarý yanýp sonuyo ..( solup aydýnlanýyor ) gaza yuklendiðimde bu hýz artýyor ..hýzlý yanýp sonmeye baslýyor .. þunu farkettim 1500 devirde tuttuðumda herþey normal .. acaba sorun nerde .. saygýlar ??
sariyer __ kýyýköy -----  >>  arasý

seyhan

Macera olsun dedim, hayat tarzým oldu.

feyzullah

far ayarlarýnda yaylar var baðlantý elemenlarý na bi baklam lazým elektirikçiye baktýrmanýzý yazsiye ediyorum

avci_kerem

bende onu düþündüm seyhan abi .. ama sarj etmesinde biþe yok .. sadece pýrpýrlanma oluyor

seyhan

Alıntı yapılan: avci_kerem -  Ekim 18, 2009, 12:20:46
bende onu düþündüm seyhan abi .. ama sarj etmesinde biþe yok .. sadece pýrpýrlanma oluyor

Ayný sorun benim Combo'da vardý. Bir sürü elektrikçi gezdim. Dinamonun sarýlmasý lazým dediler (Onlarýn parçalarý daha pahalý) 350-450 TL arasý tutar dediler. Kalsýn dedim. Yolda býrakýr dediler, 3 yýl kullandým.  Hala da saðlamdý. Neyse selde komple araba gitti de kurtulduk  ;D ;D Tamire gerek kalmadý.

Yevgeni

Seyhan kurtaramadýlar mý selzedeyi?

avci_kerem

seyhan

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Ekim 18, 2009, 08:17:36
Seyhan kurtaramadýlar mý selzedeyi?

Adam olmaz dediler. Pert ettiler abi.

babacandar

Daha önce de konuþmuþ idik ama..
Kasko mevcut idi deðil mi Seyhan?

seyhan

Evet kasko vardý. Satabileceðimiz deðerden daha iyi bir para teklif etti ama bizi yine de masrafa soktu. Þimdi yeni bi araç alma derdi baþladý. EEEEeeee ikinci el araçtan da aðzýmýz yandý ( http://nivatr.com/nivaForum/index.php?topic=1524.0 ) mecbur gene sýfýrlara bakacaz.

diff-lock86

Konu daðýlmýþ sanýrým :) farlardaki dalgalanma yani sadece far deðil göstergeler farlar parklar vs. þarj dinamosundanmý acaba??
instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr

avci_kerem

evet ayný sorun benim kidee .. þimdilik idare ediyorum ama .. kýsa zamanda sarjý sokturcem ...