BISIKLET UZERINE

Başlatan mehmet22, Ekim 18, 2012, 08:33:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

taiga

Yavuz,

Yolladýðýn örneklerin çoðuna denk gelmiþtim internette, ama bazýlarýný bende ilk kez sen yollayýnca gördüm...

Yokuþta adamýn bir yeri düðümlenir... :D

Bu arada aþaðýdaki 2 linkte ülkemizdeki bisiklet severlerin peryodik buluþmalarý var...

http://www.persembeaksamibisikletcileri.com/

http://www.facebook.com/critical.mass.794

Haruna not: Yavuza sor, Zagor Hüseyine seni ulaþtýrýr.  :D

bymuammer

harun abi tembelliðe pis alýþmýþýz artýk bahara bisikleti çýkarayým diye düþünüyorum. kýþýn bizim buralar bayaðý bi soðuk oluyor

Yevgeni

Huseyin en son Yunanistan'daydi, kaptani ugurlamaya da yetisemediydi. Kurek cekiyorsa 1-2 yil doner buralara.

Karavan isin eglenceli kismi. Demin NatGeo'da Rob Lilwall abinin Sibirya'dan baslayip, Avustralya ve tekrar Asya uzerinden Britanya'ya olan belgeselinin son bolumunu izledim. Sonra web sitelerini buldum:

http://www.cyclinghomefromsiberia.com/wordpress/
ve http://www.roblilwall.com

Gezmek ve dahi yola cikmak aslen cok kolay. Toprak anayi yatak belledin mi durdugun kabahat. O yola cikamadigin her anin **uktan teyyare bahanelerinin seni rahatlattigi yine **uktan anlardir. Malum, bunye ne kadar hareket halindeyse o kadar iyi. Bu anlamda, bolgesel anlamda dolansa da Hur (MOUNTAINBIKER) Abi'nin ellerini operim.  **uktan uzak adamdir vesselam..

Yevgeni

Alıntı yapılan: bymuammer -  Ekim 18, 2012, 09:18:07
abi o deðilde oturgaç organý bi hafta mahfediyor insaný :) :)

Mabad oturgaca alisiyor 1-2 seferde merak etme.
Ilk seferde biraz agri yapar (kase), dert etman..

Mudanyalý

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Ekim 18, 2012, 10:10:13
Mabad oturgaca alisiyor 1-2 seferde merak etme.
Ilk seferde biraz agri yapar (kase), dert etman..

ilahi.... ;D ;D ;D
Yol dediðin doðru vara,
Er dediðin alçaktan baka.

bymuammer

yokmudur konforlu olan acaba bi arastirayim :)

Yevgeni

Konforlu sele mevcut (gorece yumusak, yayli mekanizma felan)..

NÝVACI

68/69larda iþyeri tahsilatlarýný pejo3 vites bisikletle yapardým çalýnýnca saðolsun izmirin romanlarý.
yerli çift kadrolu balon lastikli bir aygýtla devam ettik.
6 ay sonra ara verince mantardan azan bir yara ve sað tabanýmdan 11 kat deri soyuldu yüklenmekten sað taban derisi ezilmiþ doktorlar bile þaþýrmýþtý.
Allahtan baþka yerimiz nasýr tutmamýþ.
hafiflik önemlidir bencede.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

Harun

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Ekim 18, 2012, 11:17:26
Konforlu sele mevcut (gorece yumusak, yayli mekanizma felan)..

bilenler der ki;
pedli bisiklet þortu giy!
mabad kýsmý pedli herhal,
benim çözüm basit seleyi az aþaðý ayarlar,küçük bir yastýðý baðlarým seleye,Türk iþi!

bymuammer

türk iþi daha aklýma yattý :)

Mudanyalý

Alıntı yapılan: Harun -  Ekim 19, 2012, 08:53:25
bilenler der ki;
pedli bisiklet þortu giy!
mabad kýsmý pedli herhal,
benim çözüm basit seleyi az aþaðý ayarlar,küçük bir yastýðý baðlarým seleye,Türk iþi!

Forum dünyasýnýn en sevgili Modoratörü,

pet met delikanlýyý bozmasýn.? ;D  hem ped denen eklenti dýþarýdan belli olur yahu..  abdesti kaçýrmýþ tadý yakalamayalým..? ;D ;D

görüþmek üzere..
Yol dediðin doðru vara,
Er dediðin alçaktan baka.

mehmet22

vayy konu ucmuþþþþ       hadi her nivacýya bir bisiklet kampanyasý    saglýklý yaþama destek amaclý
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

Harun

Alıntı yapılan: Mudanyalý -  Ekim 19, 2012, 10:15:49
Forum dünyasýnýn en sevgili Modoratörü,

pet met delikanlýyý bozmasýn.? ;D  hem ped denen eklenti dýþarýdan belli olur yahu..  abdesti kaçýrmýþ tadý yakalamayalým..? ;D ;D

görüþmek üzere..

Ali abi selamlar,
tövbe ped delikanlýyý fena halde bozar,
o sebeple Türk iþi fikirler ile çýkýþ aramaktayýz mevzuya.

kocaali

bende mevcut bir bisiklet, 98'den kalma.. ama hala gýcýr gýcýr, iyi bakarým kendisine.. lakin son yýllarda çok seyrekleþti görüþmelerimiz. bazen göz göze geliyoruz garajda ama ben pek oralý olmuyorum.. yanlýþ yapýyoruz...

gerçi son biniþimde iyi yormuþtu beni, 12km sabredebildim, döndüm eve... aðýrca bir model galiba benimki, bi tartayým bakayým :)
No mud, no fun...

NÝVACI

Model deðil zaman aðýrda ondan.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar