Kaç Model Niva Almalý ?

Başlatan stil15, Haziran 13, 2014, 04:11:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yevgeni

2008 kasko deðeri 16.000 TRL.
Kalaný teferruat..

stil15

2011 benzinli sümbülün deðeri 24-25 bin, piyasasý da aþaðý yukarý ayný, donaným fakiri. 17 ye satasýya karným aðrýdý :D
--
2004-2005 Stilonun kasko deðeri 18-20 bin, piyasada 24 den aþaðý tavsiye etmeyiz, hastalarýna sorsan paha biçilemez :)
Örnekler çok, Niva da öyle olmalý ;)
Zaman Çok Hýzlý Geçiyor, Deðerini Bilmek Lazým.

Yevgeni

Sen kasko deðerini bil, pazarlýðý ona göre yaparsýn..

berkayonwheels

...and to hear the lamentation of their women

stil15

Beykoz

ben bu konuda abilerim den farklý bi kaç þey söyleyeceðim. Bende 2 yýldýr niva arýyorum arada 2 ay niva kullandýk satmak zorunda kaldýk. Bütçemize uygun bulduk araba kötü çýktý. araba iyi çýktý evrakta sýkýntýsý oldu bi türlü nasip olmadý. 3 seçeneðinde kullanma türüne göre deðiþir. 1. seçenek 5000 tl ye bi araç alýp 4x2 ye döndürüp güzel bi kaportacýya gidip asfalta 6000 tl ye çýkýp 5 sene sorunsuz binebilirsin. (asfaltta) 2. seçenek zaten en makulü. 3.seçenek içinde arazide kullanan adamýn neler yaþadýðýný bilemeyeceðin için en büyük risk grubu bu.
Daha önce offroad yapmadýysan ve aðýr arazi dolaþýcam diyorsan. Alternatifini yaratacak kadar paran cebinde olmasý en doðrusu.

stil15

Çok teþekkürler, ilgilenemedim þu sýralar, Ramazan önü babamýn kýzýnýn düðünü ve Ramazan ayý epey etkiledi doðrusu..