ACÝL YARDIM !

Başlatan nivankara, Mart 08, 2014, 12:35:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nivankara

Bütün forum üyelerine merhabalar. Yaklaþýk 1senedir nivayla ilgili her türlü forum vb. yerleri araþtýrmakla meþgulüm. Açýkcasý nivaya aþýðým diyebilirim. Binek bir araçtan daha fazla yakýþý,gürültülü ve konforsuz oluþu umrumda deðil öyle çok seviyorum bu araçlarý.Ankara'da üniversite öðrencisiyim ve sýrf internetteki görünüþlerine aldanarak Izmire,Ordu'ya Istanbula ve Ankarada da olmak üzere yaklaþýk 7-8 niva gezdim ama hakikaten bakýmlý,içime sinen bir þey bulamadým. Önceleri 5-6 bine alýp boyasýyla beraber 5-6 bin de üzerine kendim harcayýp binmeyi düþünüyordum ama bunun içime sinecek bir yöntem oldugunu düþünsem de altýndan kalkamama korkusundan böyle bir iþe giriþemedim malum  sanayide de tanýdýk olmayýnca. Þimdi gerçekten max. 11-12 bin tl civarýnda eli yüzü düzgün bakýmlý bir niva arýyorum. Yardýmco olursanýz inanýn bir gencin hayatýný kurtarýrsýnýz :) o denli bir durumdayým emin olabilirsiniz. Teþekkürler þimdiden

Harun

Alıntı yapılan: nivankara -  Mart 08, 2014, 12:35:00
Bütün forum üyelerine merhabalar. Yaklaþýk 1senedir nivayla ilgili her türlü forum vb. yerleri araþtýrmakla meþgulüm. Açýkcasý nivaya aþýðým diyebilirim. Binek bir araçtan daha fazla yakýþý,gürültülü ve konforsuz oluþu umrumda deðil öyle çok seviyorum bu araçlarý.Ankara'da üniversite öðrencisiyim ve sýrf internetteki görünüþlerine aldanarak Izmire,Ordu'ya Istanbula ve Ankarada da olmak üzere yaklaþýk 7-8 niva gezdim ama hakikaten bakýmlý,içime sinen bir þey bulamadým. Önceleri 5-6 bine alýp boyasýyla beraber 5-6 bin de üzerine kendim harcayýp binmeyi düþünüyordum ama bunun içime sinecek bir yöntem oldugunu düþünsem de altýndan kalkamama korkusundan böyle bir iþe giriþemedim malum  sanayide de tanýdýk olmayýnca. Þimdi gerçekten max. 11-12 bin tl civarýnda eli yüzü düzgün bakýmlý bir niva arýyorum. Yardýmco olursanýz inanýn bir gencin hayatýný kurtarýrsýnýz :) o denli bir durumdayým emin olabilirsiniz. Teþekkürler þimdiden

Aramýza hoþgeldin ve de geçmiþ olsun zehir damarlarýnda dolaþmaya baþlamýþ ;D
En kýsa sürede gönlüne göre bir Niva bulursun umarým,
bu arada arama kriterlerini deðiþtirmekle çok iyi etmiþsin.
kolay gelsin...

berkayonwheels

Alıntı yapılan: nivankara -  Mart 08, 2014, 12:35:00
Model aralýðý nedir?
...and to hear the lamentation of their women

atinco

Hem gönlünüze, hem de cüzdanýnýza göre temiz bir niva bulmanýzý dilerim. Buradaki hemen hemen herkes sizin durumunuzu yaþamýþtýr diye tahmin ediyorum. Þu anda piyasasýndan haberdar deðilim ama normal koþullarda dediðiniz rakamlara 2000 öncesi nivalar tekabül eder gibi geliyor. Yüksek modelli olup berbat durumda olanlar da gördüm, eski ama temiz olanlar da. Biraz daha bekleyip rakamý yükseltme ihtimalinizi bir tarafa býrakarak, arama yaparken sadece fiyata göre aramamanýzý öneririm. Misal, satan insanýn mesleði, ne için ne sýklýkta kulladýðý vb. Çünkü yüksek modelli olup, tuzu kuru insanlar tarafýndan zaten ucuz diye hunharca kullanýlmýþ olanlarý da oluyor, eskilerden temizlenip bakýmý yapýlýrken kilometresiyle oynananlarý da. Mümkünse bildiðiniz bir araba olursa daha iyi elbette. Özellikle bakmanýz gereken noktalarý var, forumlarý incelemiþsiniz, biliyor olmalýsýnýz, aktarma organlarý, kaporta, modifiye yapýlmýþsa düzgün mü yapýlmýþ vs. Aramýza hoþ geldiniz.

modteam

kardeþim merhaba.

benim arabam 91 model. eteklerinde çürük bulanazsýn araba diri öncelikle. yeni motor yapýldý. önceki motor yapýlmadan önceki km si 37800 küsürdü. arabayý ben yattýðý yerden aldým. aldýðým kiþi astsubaymýþ. adamýn hobby aracý imiþ. ben aldýðýmda arabanýn masrafý vardý. bir müddet bu þekilde idare ettim ve gecen kurban bayramýndan önce de motor yaptýrdým komple. ve suan model yükseltmek için bu aracý  satmayý düþünüyorum. iç döþeme saðlamdýr. tabaný yeni döþendi,  sadece torpidosunda çatlaklar var zaten bu her nivada görülen biþey bunuda yaptýrmak istedim ama 2.el yada yenisi bulupda yaptýramadým. anadoluda biliyorsunuz hersey arandýðýnda bulunmuyor :) . eðer düþünürsen görüþelim burdan...

nivankara

05436061810 yarýn bana çaðrý býrakýrsan ararým görüþelim hocam gerçekten çok iyi olur. Teþekkürler ilgin için

Maestro

Beyler , alacak olanada satacak olanada  hayýrlý olur inþallah..  mümkünse fotoðrafta ekleyinde  görelim bizde..