2012 veya 2012 model Niva

Başlatan Niva adayý, Şubat 13, 2014, 01:03:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Niva adayý

Merhaba, 2012 veya 2011 de olabilir ama ABS mutlaka olmalý. Konuyla ilgilenen aradaþlar burdan iletiþime geçebilirler.

Harun

hoþgeldiniz aramýza,
gönlünüze göre bir Niva bulmanýz dileðiyle...
ancak bildiðim kadarý ile ABS 2013 modellerde mevcut,öncesinde yok.

Niva adayý

Alıntı yapılan: Harun -  Şubat 13, 2014, 01:14:11
hoþgeldiniz aramýza,
gönlünüze göre bir Niva bulmanýz dileðiyle...
ancak bildiðim kadarý ile ABS 2013 modellerde mevcut,öncesinde yok.

Teþekkür ederim. Bende öyle biliyordum. Ancak Lada distribitörü olduðunu idda eden bir þirket 2012 de getirilen sanýyorum 2011 versiyonlarýn bile bazýlarýnda olduðunu söylemiþti. Tabi bu þirket güven veren bir þirket mi, valla bana pek vermedi diyebilirim. Çünkü 2014 model getiricez diyerek kapora almaya çalýþýrken baktým da halen 2013 veya 2014 modeli getirmemiþler. Neyse o ayrý bir konu.

Harun

Alıntı yapılan: Niva adayý -  Şubat 13, 2014, 03:01:02
Teþekkür ederim. Bende öyle biliyordum. Ancak Lada distribitörü olduðunu idda eden bir þirket 2012 de getirilen sanýyorum 2011 versiyonlarýn bile bazýlarýnda olduðunu söylemiþti. Tabi bu þirket güven veren bir þirket mi, valla bana pek vermedi diyebilirim. Çünkü 2014 model getiricez diyerek kapora almaya çalýþýrken baktým da halen 2013 veya 2014 modeli getirmemiþler. Neyse o ayrý bir konu.

Belki avrupa için üretilen araçlarda ABS olup da onlarý bizim ülkemize getirmiþ olabilirler.
Misal geçmiþte Bulagaristan'a giden araçlardan ülkemizde satýlmýþ olanlarý vakidir.
Lada'yý getiren þirket ve ortaklýðýnda biraz sýkýntýlar olduðu söyleniyor.
Bekleyip görmek ve daha önemlisi görmeden/incelemeden araca para ödememek lazým.

Yevgeni

Celik Motor biraktiktan sonra Lada'yi bu ulkeye getirebilen ciddi bir olusum cikamadi maalesef..

NÝVA 53

2012 MODELLER EURO5 MOTOR VE ABS LÝ
Artýk benimde exterem NÝVAM var

Niva adayý

Alıntı yapılan: NÝVA 53 -  Şubat 14, 2014, 02:47:43
2012 MODELLER EURO5 MOTOR VE ABS LÝ
Eski bir Niva ustasýnýn tarafýma aktardýgý kadarýyla bu modellerde Abs bir iþe yaramýyormus, ole de arkasýný savuruyormus böyle de. Bir de bu model ve üstü olanlarda elektrikli gaz aktarýmý, vs, problemli gelmiþ ve bunlarda da çelik motor býrakmasýna ve hatta mevzuat gereði 10 sene parça getirme yükümlülüðüne raðmen parça sýkýntýsý var diyor kendileri. Birinde 2012 modeli bulmuþ arkadaþým. Adam satýyormuþ ama kaça biliyor musunuz, 34 bin liraya!?! 2 sene önce 35' e aldýðý araba. Neyse sizlerin de yorumlarýný merak ettim.