Niva Arýyorum

Başlatan ttakgun, Şubat 06, 2013, 11:08:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ttakgun

Sevgili Niva dostlarý ;
Uzun bir süre hem burda , hem de Gezenbilir de sizlerin deðerli paylaþýmlarýný takip ettikten sonra , gönül rahatlýðý ve birazda cüzdan zoruyla Lada Niva için karar verdim. Aslýnda 1993 ( 4 sene) ve 2000 ( 5 sene ) model Samara kullanmýþ biri olarak Lada ya yabancý deðilim.
Muðla Ortaca da , yarý emekli gibi serbest çalýþarak yaþýyorum. Yarým asýrlýk bir yaþamý az buçuk tamamlamýþ biri olarak , Fotoðraf ve doða en büyük hobim.
Her gün kullanýabileceðim , arada bir de daðlarda , köy ve orman yollarýnda beni ve fotoðraf ekipmanýmý  üzmeden taþýyacak, bakýmlý,temiz bir Niva için yardýmlarýnýzý talep etmekteyim.
Yaþadýðým yer de sanayi olmasýna raðmen þartlarý kýsýtlý olacaðýndan   2004 sonrasý ve en fazla 2006 civarý bir Niva almayý düþünüyorum. Daha eski modelleri ancak sizlerin tavsiyeleri ve tanýdýk , bildik araç önerileri ile kabul edebilirim.
Uzun yazarak zamanýnýzý aldýðým için affýnýza sýðýnarak her türlü öneri ve yönlendirme için þimdiden çok çok teþekkür ederim.
Selam ve sevgilerimle
Turgay akgün

Harun

Turgay bey aramýza hoþgeldiniz,
zamanýmýzý almak ne kelime,samimi merhabanýz için teþekkür etmemiz lazým.
en kýsa zamanda gönlünüze göre bir araç bulmanýz dileðiyle,
selamlar...

maceraci17

Merhaba turgay bende uzun uðraþlar sonucunda 1995 model bir lada niva city buldum. Þimdi onu muayeneye hazýrlýyorum. Lada niva düþünmekle iyi bir karar vermiþ oludunuz inþallahda gönlünüze göre temiz bir lada bulursunuz..

mehmet22

aramýza hoþ geldin turgay abi ....malum sitelerde bir cok satýlýk nivalar var fakat  hepsi alýnacak nivalar deyil inþallah gönlünüze göre bir niva cýkar karþýnýza
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

ttakgun

Alıntı yapılan: Harun -  Şubat 07, 2013, 08:41:00
Turgay bey aramýza hoþgeldiniz,
zamanýmýzý almak ne kelime,samimi merhabanýz için teþekkür etmemiz lazým.
en kýsa zamanda gönlünüze göre bir araç bulmanýz dileðiyle,
selamlar...

Çok teþekkür ederim. Ýþallah yardýmlarýnýzla ve kýsmetse olacak bir þeyler...

ttakgun

Alıntı yapılan: maceraci17 -  Şubat 07, 2013, 11:11:12
Merhaba turgay bende uzun uðraþlar sonucunda 1995 model bir lada niva city buldum. Þimdi onu muayeneye hazýrlýyorum. Lada niva düþünmekle iyi bir karar vermiþ oludunuz inþallahda gönlünüze göre temiz bir lada bulursunuz..

saðlýk ve huzurla , güle güle kullanýn ... darýsý baþýma diyelim...

ttakgun

Alıntı yapılan: mehmet22 -  Şubat 07, 2013, 12:57:28
aramýza hoþ geldin turgay abi ....malum sitelerde bir cok satýlýk nivalar var fakat  hepsi alýnacak nivalar deyil inþallah gönlünüze göre bir niva cýkar karþýnýza

Teþekkür ederim...Çok haklýsýnýz .. saolsun Ýzmirde Ercan usta  yardýmcý olmaya çalýþtý, önerdiðim ladaya baktý . Ama , yazýlan , görülenle , bakýlan arasýnda maalesef çok fark var..
Hayýrlýsý diyelim...

ttakgun

Sevgili Niva dostlarý ;
Malum sitedeki bu araç için görüþ alabilirmiyim lütfen. Plaka bana yabancý gelmedi sanki.. Benim için yüksek maliyetli ama
Aranýzdan bir dostun olabilir.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-lada-2006-model-lada-niva-hd-direksiyon-lpg-li-3cm-yukseltme-kitli-114142636/detay
Selam ve teþekkürlerimle...

Yevgeni

Arabayi tanimam, satan galericiyi tanirim..

BAHADIR

Turgay Bey, öncelikle hoþgeldiniz. Aydýn merkezde yaþýyorum. Zaman zaman eþimin çýkýþlarý nedeniyle (nivalarýn kapý sayýsý az, klimasý yok, camlar elle açýlýyor vs...) satmaya niyetleniyorum. 2006 hidrolik direksiyonu olmayan, vinç ve þnorkeli olan 40000 km'de bir nivam var. Lpgli ve ruhsata iþlenmiþ durumda, muayenesi 2014 sonuna kadar var. Kaza yok ama arazi koþullarý nedeniyle bolca çizik var. Yolunuz düþerse beklerim. Satýp satmam konusunda hala kararsýzým ama yolunuz düþerse tanýþýrýz. Sabýrlý olursanýz Ercan Usta da yardýmcý olur ama ayrýntý sabýrda gizli.

ttakgun

Alıntı yapılan: BAHADIR -  Şubat 08, 2013, 02:15:57
Turgay Bey, öncelikle hoþgeldiniz. Aydýn merkezde yaþýyorum. Zaman zaman eþimin çýkýþlarý nedeniyle (nivalarýn kapý sayýsý az, klimasý yok, camlar elle açýlýyor vs...) satmaya niyetleniyorum. 2006 hidrolik direksiyonu olmayan, vinç ve þnorkeli olan 40000 km'de bir nivam var. Lpgli ve ruhsata iþlenmiþ durumda, muayenesi 2014 sonuna kadar var. Kaza yok ama arazi koþullarý nedeniyle bolca çizik var. Yolunuz düþerse beklerim. Satýp satmam konusunda hala kararsýzým ama yolunuz düþerse tanýþýrýz. Sabýrlý olursanýz Ercan Usta da yardýmcý olur ama ayrýntý sabýrda gizli.

Bahadýr Bey , ilginize teþekkür ederim.
Ýmkan ve zaman bulduðumda , sizinle hem tanýþmak hem de aracý görmek adýna  sizi ziyaret etmek isterim.Kýsmete inanýrým. Eðer olursa ne ala , olmazsa bile bir dost kazanmýþ olurum...
Özelden haberinizi bekliyeceðim..
Selamlar

ttakgun

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Şubat 08, 2013, 01:42:13
Arabayi tanimam, satan galericiyi tanirim..

Yavuz bey , iyi akþamlar.
Ýlginize teþekkür ederim. Donanýmlý olmasý ilgimi çekti. Rakamsal olarak beni oldukça zorlar ama tek baþýna , özellikle kýþýn orman yollarýnda dolaþabilmek için þartlarýmý  yeniden deðerlendirmem lazým sanýrým.
Selamlar

kocaali

o ilandaki aracýn lastikleriyle kýþýn orman yollarý çok zor hocam, bir takým MT lastiðe ihtiyacýnýz olacaðýný düþünerek deðerlendirin derim.. herþey gönlünüzce olsun..
No mud, no fun...

ttakgun

Alıntı yapılan: kocaali -  Şubat 10, 2013, 10:14:15
o ilandaki aracýn lastikleriyle kýþýn orman yollarý çok zor hocam, bir takým MT lastiðe ihtiyacýnýz olacaðýný düþünerek deðerlendirin derim.. herþey gönlünüzce olsun..

Teþekkür ederim.
Her hal ve þartta bir takým OK 144 gerekecek sanýrým.. Buna da kýsmet diyelim.
Tam sezonda olmamýz dolayýsý ile buradaki ve Gezenbilirdeki dostlar araçlarýndan vazgeçemiyorlar sanýrým...:-)