! ! ! NÝVA ÞANZIMANI ARANIYOR ! ! ! ( YARDIM )

Başlatan orkun42, Eylül 09, 2011, 03:15:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

orkun42

arkadaþlar niva þanzýmaný arýyorum þu þahine doðana attýklarýndan þimdiden vereceðiniz bilgi ve öneriler için teþekkür ederim aranýza Koanya'dan katýlýyorum. herkese iyi forumlar  

Harun

aramýza hoþgeldin,
çýkma niva þanzýmaný mý arýyorsunuz?
ve bir de þanzýmana ne olduðunu sorsam ayýp mý etmiþ olurum ;)

orkun42

estagfirullah haklýsýnýnz belirmemiþim ama çýkma sorunu olmayan bi þanzýman olabilir. iþte hangi þanzýman olduðunu bilmediðim için öyle belirttim þahine doðana birebir uyumluymuþ þanzýman.

cezz

þahine,doðana olanlar bize uymuyor dostum bende daðýttým çok araþtýrdým olan sadece 4 ileri 131 þanzýmaný uyar..ben þanzýmaný geçen hafta toplattým ve sorunsuz kullanýyorum

orkun42

arkadaþým bende eski kasa doðan var yeni topladým. araç atmosferik 2200 CC oldu. ama þanzýman yetersiz kalýyor ve NÝVA' nýn 5 ileri bi þanzýmaný olduðunu duydum onun sünmesi daha iyiymiþ. onun için, ''hangi model olduðunu bilmiyorum.'' dedim. hafta sonu sanayiye giderim bu hafta unutmazsam Lada tamircisi var tanýdýk o da önermiþti hangi modele uyaný olduðunu öðrenirsem buraya tekrar dan yazarým o þekilde bulmaya çalýþýrýz. ilginiz ve alakanýz için teþekkürler. o kýymetli bilgi ve yardýmlarýný esirgemeyiniz.  :)

orkun42

araç 5 ileri zaten bende uyan bi 5 ileri olduðunu duydum onu arýyorum teþekkürler ilginiz için ama bana 5 ileri lazým

orkun42

þanzýmanýn durumu nedir birde bizim araca uyan cinsten midir acaba ? teþekkürler

tahsinarda

elimde var istersen yardýmcý olabilirim sýfýr veya ýkýncý el
ARDA TÝCARET LADA ORJÝNAL YEDEK PARÇA 02242566088

mfn.53

Merhaba kardeþ bende 93 model ladanýn janzýmaný var..Temiz orjinal ikinci el

Kaya

Elimizde þuan sýfýr þanzýman bulunmaktatir. Adrese teslim 1200 TL göndere bilirim.