Resim - Fotoðraf Küçültmek

Başlatan bymuammer, Nisan 20, 2009, 04:28:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bymuammer

Bigisayarýmýzdaki büyük ebat fotolarý ve resimleri foruma atarken küçültmek için kullanacaðýnýz bir yazýlým. Ücretsizdir.

Aþaðýdaki Programý indirip kurduktan sonra

http://rapidshare.com/files/223583706/Resim_Kue_ueltme.exe.html

resimler ayný konuma Sonuna seçtiðiniz ebatý yazýp çoðaltma yapýyor orjinaline kesinlikle karýþmýyor.

Umarým iþinize yarar.

dora

Paylaþým için teþekkürler iþe yarayacaðýna inanýyorum.
Niva 1041-firefly-Atlantis

MOUNTAINBIKER

yukledimde deniyceeem insallah,sonnaa cevap yazarim ;)

MOUNTAINBIKER

denedim,ama sormak istedigim su:
orcinal fotoraf olcusunden belli bir olcuye nasil indirgeyecegiz.mesela bana maximum 800 kb lazim.yani 799 olacak ama 800 en son care..
bu olcuyu nasil tutturabilirim.
benim makine ile cok yuksek cozunurlukle cekimyapiyorum bunu foto sitesine yollamak gerekince adam bana 800 km yi sart koyuyor.
sebeb bu.hic anlamadim bu ayar mevzuunuuu ???

bymuammer

Alıntı yapılan: MOUNTAINBIKER -  Nisan 20, 2009, 09:49:54
denedim,ama sormak istedigim su:
orcinal fotoraf olcusunden belli bir olcuye nasil indirgeyecegiz.mesela bana maximum 800 kb lazim.yani 799 olacak ama 800 en son care..
bu olcuyu nasil tutturabilirim.
benim makine ile cok yuksek cozunurlukle cekimyapiyorum bunu foto sitesine yollamak gerekince adam bana 800 km yi sart koyuyor.
sebeb bu.hic anlamadim bu ayar mevzuunuuu ???

abi deneme yahýlma yöntemiyle yapacan onu. boyutlarý deneyip hansigi 800 kb da  yakýnsa onunla yapacan. Orada pixel ayarlarýda var. onlarada bakmak lazým.

emre_ozk

bende bir program söyleyeyim
bilgisayarýnýzda ofis yüklüyse. microsoft office picture manager programý var bu programdanda resim küçültme iþini yapabilrisiniz..
Emre özkaradeniz
Ýzmit