Davlumbaz hk.

Başlatan dora, Kasım 04, 2008, 03:17:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

seyhan

Ýstanbul Bayrampaþa Aliþ oto var. Lada parçacýsý.
Macera olsun dedim, hayat tarzým oldu.

emre_ozk

bir ara þu fiyatýný sorduðumuz adamýn kulaðýný çekeyim. :)

ya bursadan alacaðým yada müminbey var onlara soracaðým onlardada vardýr kargo ile gönderirler..
Emre özkaradeniz
Ýzmit

feyzullah

Alıntı yapılan: emre_ozk -  Aralık 06, 2008, 07:34:52
bir ara þu fiyatýný sorduðumuz adamýn kulaðýný çekeyim. :)

ya bursadan alacaðým yada müminbey var onlara soracaðým onlardada vardýr kargo ile gönderirler..

yollar tabiki

dora

Teþekkür ederim....tel vs varmý?
Niva 1041-firefly-Atlantis

fast81

benda alacagým davlumbazlardan gercekten iþe yarýyor cunku bendeki davlumbazlar kýrýlmýs bugun temýzlýk yaptým içinden ne arasanýz cýktý camur bez parcalarý tel ve çürükler canýmý sýktý :(

sariyer_avci

bendee dee onde ve arkada varr .. dodiklerle birlikte ama .. aralarýna çamur girdiði ve orda kuruyup çürütme yapabildiðini duydum .. ama yinede çýkarmýyorum .. bi güzellik katýyor araca ..

cenker

davlumbaz özelikle onlere uygulanmalý
divers do it deeper

bilgi00

öyle yerler olur ki geçerken özellikle arka tekerlekler iyice çamurluk içlerine kadar giriyor peki davlumbaz olduðunda bu bir sorun olmaycakmý ?
Kýbrýstan Sevgilerle
Bilgi

dora

Evet bilgi00 benimde merak ettiðim bu zaten.
Niva 1041-firefly-Atlantis

entomolog

Sayýn dora ve bilgi00 bizim aracýmýzda da davlumbaz var ve yaklaþý 5 cm yükseltmemize raðmen çok zorlandýðýnda davlumbaza sürtme yapabiliyor. Ama þimdiye kadar kýrýlmadý. Birde çamuru ve suyu çamurluktan uzak tuttuðu için avantajý kanýmca daha fazla...

cenker

nivanýn 4 teker için davlumbaz takýmý 40 lira gibi býr fiyat
basit ama kullanýslý bý ekipman muhakak takýlmalý derim
Ozelikle dodik ile uygular isenýz gayet randýmanlý olur.
divers do it deeper

Tolga

ben 60 TL'ye buldum 40'a nerde var.
Tolga

Tolga

Abiler aldýk ama kime sorsam çürüme yapar takma diyor, patinaj yapýnca terker kumlama makinasý gibi çalýþýyor çamurluðun içine, davlunbaz olmadan daha kötü deðilmidir? ne yapayým karar veremedim...
Tolga

Yevgeni

Bizim çaylak arazi sonrasý iliðine kadar yýkanmasýna raðmen misal, çamurluk aðýzlarýnda içe kývrýlan o daracýk yerde bile çamur biriktirmiþ, kalmýþ o çamur, tarýma uygun kývama bile gelmiþ.

Ezcümle, kasa ile davlumbaz arasýna toz, çamur girmeyeceðini garantilersen sorun yok..

Makrakanta

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Temmuz 22, 2009, 10:38:11
çamurluk aðýzlarýnda içe kývrýlan o daracýk yerde bile çamur biriktirmiþ, kalmýþ o çamur, tarýma uygun kývama bile gelmiþ.

Yavuz bey aynen söylediðiniz gibi o kývrým yerler çok çamur tutuyor.Araç yýkanmasýna raðmen hortumu kývýrýp oralara su tutmassan çamur oralarda devamlý kalýyor.Bende davlumbaz taktýrayým diyorum ama genede kararsýzým.O kývrým yerler sýkma köpük vs bir madde ile doldurulabilirmi acaba.
Aldým bir Niva çýktým daðlara Mevlam kayýra 2006 M