aranýza yeni katýldým niva sahibi olmak istiyorum

Başlatan bek58, Aralık 10, 2012, 03:13:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bek58

Ben bir niva almak istiyorum uzun zamandýr da incelemeye calýþýyorum bu arac icin cok sýg bilgiye sahibim niva hakýnda ben bu aracýn asfalta kötü oldugunu söylediler savruluyormuþ yol tutuþu yok muþ falan eger böyle birþey varsa bu düzeltilemez mi sizce ne yapmalýyým bu sevdan da vazgeçmek istemiyorum birde bu ilana bakýp arac hakkýnda az da olsa bilgi verebilirmisiniz
þimdiden yorumlarýnýz ve görüþleriniz için saolun

bu arada unutmadan kilometre baþýna ne kadar gaz ya da benzin tüketimi oluyor ortalama

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-lada-sahibinden-4x4-lada-niva-1.6-lpg-li-103457990/detay

akýn61

hoþgeldin ... ben senin yerinde olsam yüksek model bi niva bakarým....
Bize her yer TrabzoN

Harun

aramýza hoþgeldin,
öncelikle Niva normal bir binek aracýn verdiði konforu vermez ama gönül veren birini de üzecek kadar konforsuz deðildir ;)
bende 2010 var sýfýr aldým,gayet memnunum,ufak tefek sýkýntýlar olmuyor deðil tabi ama yine de keyifli benim için,

aracýn yakýtý çok deðiþken bir durum,aþaðýdaki linke bir göz atýn,
aracý satýn almadan önce mutlaka bir ustaya/servise gösterin derim nacizane.
son olarak umarým kafana göre Niva bulursun tez zamanda...
selamlar

http://nivaturkiye.com/nivaForum/index.php?topic=47.0

vehbi

Alıntı yapılan: bek58 -  Aralık 10, 2012, 03:13:35
Ben bir niva almak istiyorum uzun zamandýr da incelemeye calýþýyorum bu arac icin cok sýg bilgiye sahibim niva hakýnda ben bu aracýn asfalta kötü oldugunu söylediler savruluyormuþ yol tutuþu yok muþ falan eger böyle birþey varsa bu düzeltilemez mi sizce ne yapmalýyým bu sevdan da vazgeçmek istemiyorum birde bu ilana bakýp arac hakkýnda az da olsa bilgi verebilirmisiniz
þimdiden yorumlarýnýz ve görüþleriniz için saolun

bu arada unutmadan kilometre baþýna ne kadar gaz ya da benzin tüketimi oluyor ortalama

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-lada-sahibinden-4x4-lada-niva-1.6-lpg-li-103457990/detay
merhaba Hoþgeldin..
87 model hangi aracý alýrsan rahat edersin?  bence düþün ! bir elin parmaðýný geçmeyen markalar ve teniz kullanýlmýþ araçlar hariç.. bence bu araçtan hayýr görmen zor...
Tuzumuz kuru ,var da öyle konuþuyoruz deðil mi :).. bence deðil.. ucuz ve yýpranmýþ araba daha fazla harcatýr...her yeni ve modelli de ehvendir demek de çok yanlýþtýr.. ama kontrollu alým yaparsan daha rahat edersin..
selamlar
"free as a bird"

bek58

burda olmak çok güzel gerçekden  o zaman þöyle yapýcaz para biriktirmeye devem  :D en yakýn zamanda sizinle olma dilegiyle

Yevgeni

Bitik gorunuyor bu 2002.
Ama bir mars basip bakmak lazim..

karakeçi67

beklemekten bu halde görünüyor temiz bir araç olma ihtimalide var lakin ruhsat yok demiþ ilan da bu ne anlama geliyor (ne anlama geldiðini anladým ruhsatý yokmuþ  :D) yeni ruhsat çýkarmak yorucu ve masraflýmýdýr ? bir çok icra ilanýnda ruhsat yok deniliyor
Murat 1972
kara keci 1991

bek58

ya çok istiyorum bir Niva sahibi olmak ama araçýn hiçbirþeyinden anlamýyorum 7000 tl param var temiz bir arac arýyorum aracýlar hakkýnda birþey bilmedigim için kandýrýlacagým havasý yatýyor hep