niva ön koltuk aranýyor...

Başlatan mustafa07, Ocak 25, 2012, 11:11:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mustafa07

arkadaþlar nivama sað ve sol olmak üzere ön koltuk arýyorum sýfýr veya 2. el olabilir farketmez ...

cenker

http://www.intero.com.tr/index.php?do=catalog/product&pid=862

firma sahibi hasan kaplan bey son derece güvenilir ilgili bir esnaftýr güvenle alýþveriþ yapabilirsiniz   ;)

alternatif; parsaotomotiv aksaray, sarnýcoto izmir komple orjinal koltuk satmakta cift fiyatý 550-600 tl gibi rakamlara temin edebilirsiniz  ;)
divers do it deeper

mustafa07

teþekkürler cenker bey yardýmlarýnýz için...  koltuklarý kargo ile alabiliriz herhalde

BAHADIR

Bu koltuklar orjinalinden bile güzel bence, sadece öne yatmýyor, kendi üzerine bir daha katlanýp arka alaný iyice geniþletiyor. Sitesinden baktým, çok hoþuma gitti.

emre_ozk

Benim þöför koltuðu sakat bir dahaki muayneden geçmez herhalde.
Bunlardan alýrýz bir çift.
Emre özkaradeniz
Ýzmit

mehmet22

Alıntı yapılan: emre_ozk -  Ocak 27, 2012, 11:05:54
Benim þöför koltuðu sakat bir dahaki muayneden geçmez herhalde.
Bunlardan alýrýz bir çift.
evet aynen emre þöför koltuklarý galiba sýkýntýlý benimde ön sol cok zor acýlýp kapanýyor genelde sag tarafý kullanýyorum sað taraf yag gibi.acýlýp kapanýyor..
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

reis28

Bir takým yeni model cýkma niva koltugu mevcut
DURSUN USTA 05364629668

mustafa07

reis ustam koltuklarýn  durumu nasýldýr bir hatasý arýzasý varmýdýr  birde  fiyat hakkýnda bilgi verirseniz  çok iyi olur  acil iki adet ön koltuða ihtiyacým var fotoðraflarýný paylaþabilirmisiniz  yardýmýnýz için teþekkür ederim

reis28

Koltuklarýn durumu sag koltukta sorun yok sol koltukta ufak tefek bakým ister döþemeleri saglam yýrtýk yýpranma yok gün içinde arayýn yardýmcý olurum
DURSUN USTA 05364629668

zagala

daha uygun fýyata ayný koltugu temýn edebýlýrým 5352790078

rima61

TRABZONDA ikinci el koltuk satan YAVUZ abimiz var ben geçen hafta ALMANYADAN týrcýlarýn getirdiði GOLF-2  koltuðu aldým.koltuklar acayip temiz bu kadar tahmin etmedim,daha öncede 74 vosvos toplarken yine almýþtým acayip iyi koltuklar getiriyor ve YAVUZ abi diyorki ; ALLAH NÝVANIN MÜHENDÝSÝNDEN RAZI OLSUN .ÇÜNKÜ HERKES NÝVA ORJÝNAL KOLTUKLARINDAN SIKINTI YAÞIYOR DÝYOR...isteyen arkadaþlara yardýmcý olabilirim...resimleri en yakýn zamanda yükleyecem

Yevgeni

Hurkal'in (Rima61) bahsettigi koltuklar bunlar:

rima61

savgat

telefonu varmýdýr yavuz abinin

mehmet22

yavuz abi bunlar bizim nivalara modifiyesiz sorunsuzca oturuyormu??
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN