Port Bagaj

Başlatan thkuzuoglu69, Kasım 21, 2008, 08:17:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

thkuzuoglu69

Nivam için bir adet Port bagaj arýyorum Sade olsun. Elinde olan varsa resmini ve fiyatýný göndersesin görüþelim.
...........

dora

thkuzuoðlu69 klasik port bagajmý yoksa benimki gibi kapalý sade bir bagajmý arýyorsun?

Niva 1041-firefly-Atlantis

ctkn

hakkaten güzelmiþ
kac para bunlar acaba ???

dora

ctkn 280 ila 400 arassý deðiþiyor litre ve marka fark ettiriyor elbet.Benimki Denizli yurtel firmasýna ait.

thkuzuoglu69

Alıntı yapılan: dora -  Kasım 21, 2008, 08:52:37
thkuzuoðlu69 klasik port bagajmý yoksa benimki gibi kapalý sade bir bagajmý arýyorsun?

SLM Dora.. Teþekkürler ben açýk arýyorum.
...........

dora

Açýk olaný sanayide yaptýrýsanýz daha uzun vadeli olur Antalya da açýk var çeþit çeþit ama malzeme iyi deðil. Fiyat olarak da 40 85 arasý.

emre_ozk

babam sormuþ izmit sanayisinde hazýr 60 ytl dediler ama pek saðlam birþeye benzemiyor. hazýr konu açýlmýþken sorayým bir portbagajýn aðýrlýðý ne kadar olmalý benim yapma imkaný var ama aðýr olur diye yapmýyorum... misal bu resimdeki araçtakinin aynýsýný yapabilirim gerekli alet herþey var.ama aðýr olur diye uðraþmak istemiyorum

Emre özkaradeniz
Ýzmit

dora

Haklýsýn aðýr oluyor ama hazýrlar da yükü attýnmý esniyor deforme oluyor.Demirci deðilim ama kullanacaðýn mlz.ona göre seçersin ayrýca bgj. ve araç baðlantý tutamaklarýný 3 adet yaparsan yani ortayada koyarsan yükün araca olan etkisi daðýlýr.Ayrýca resimdeki sade ve güzel yapabiliyorsan yap derim.

emre_ozk

bunu yaparýz yuvarlak yapmak için makinada var amcam demirci her türlü makinasý mevcut bende 5 6 ay çalýþtým bende yaparým... ama ne çok aðýr nede çok hafif bir malzeme bulmam lazým..
Emre özkaradeniz
Ýzmit

dora

Ben sanayide bu tarz iþler yapan birb yer biliyorum çktýrmadan mlz.ebat vs. öðrenir sana bilgi veririm bakarsýn seri üretime geçersin.

niva07

volkan inox nasýl bir malzeme ? acaba bu tür port bagaj uygulamalarýnda aðýrlýk/dayanýklýlýk ve fiyat kriterleri açýsýndan abuk mu olur ?

dora

Dostum inox iyi, saðlam, paslanmaz güzel bir malzeme ancak fiyat konusunda fikrim yok ama inox dan yapýlmýþ bir bagaj evladiyelik olur herhalde.Eski sanayide paslanmaz mlz. satan bir müþterim var onunla konuþacaðým hafta içini bulur herhalde.

NÝVA69

Forumda bu konu vardý...

http://nivatr.com/nivaForum/index.php?topic=40.0

Ben acizane hazýr-ucuz tipleri tavsiye etmem. Yaklaþýk 300 ytl'ye yaptýrdým ama üzerinde gönül rahatlýðýyla dikilebiliyorum... Geçen 3 çuval attýk (150 kg) arazi yolunda bile esnemedi...

Aðýrlýðýna gelince 10 kg civarý birþey... Ustalýðý olan 100 liralýk malzemeyle yapar diye düþünüyorum...
2007 LADA 4X4/BAYBURT-KOCAELÝ-ANKARA.

thkuzuoglu69

Arkadaþlar aþagýdaki linkte port bagaj var. Bana önerilen sipariþ fiyatý þöyle:
ots taþýma ayaðý  100 kilo taþýma kapasiteli  :100 ytl
mont blanc taþýma ayaðý 75 kilo taþýma kapasiteli :175 ytl
thule taþýma ayaðý 80 kilo taþýma kapasiteli :200 ytl
ots açýk bagaj 100x100 cm   : 65ytl
ots açýk bagaj 100x120 cm   : 90 ytl
orijinal safari açýk kefe profosyonel 450ytl

http://picasaweb.google.com.tr/otsweb/Lada#5196892577306516178
Sizce uygun Mu?
Ayaklar ile ilgili farklý fiyatlar var. Ben tam anlayamadým. Bu port bagajýn  fiyatý tam olarak ne kadarmýþ?
...........

dora

thkuzuoðlu69 bu rakamlarda bir anormallik var.Bence uygun deðil.