Geleneksel BEYKOZ OFF-ROAD Oyunlarý (9-10 Nisan 2011)

Başlatan cezz, Mart 14, 2011, 11:01:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

k. yusuf

valla muhteþem bir haftasonu geçirdik. akþam ateþ baþýnda sohbet çok güzeldi.  güzel de yarýþ çýkardýk. ama hani benim fotolarým kimse çekmedi mi:( 

neyse girdik çýktýk sapasaðlam düz yolda aks kestik  ;D bu güzel haftasonu için herkese teþekkür ederim :)

TARIK

Mükemmel bir hafta sonu kamp ve sohbet ardýndan eðlence.
Herkese teþekkürler.

Yevgeni

5. kapý civarýný yoklayýp yol notu çýkaran köpük.

Riva sahil.

Ortam delisi.

Ýlk gün genel haller.

Yarýþ gününün gazisi (2 aks, kýmýldayamayan keçi).

Nefis hava.

Senin þnorkelin mantar, benimki daha pürüzsüz lakýrdýsý.
Çok deðil 1 yýl önce Pimaþ borudan yapýyordunuz bu þnorkeli, unuttunuz mu?

Harun

geçe hafta hava muhalefeti,bu hafta sonu da mesai sebebiyle yine ateþ baþýna çökemedik :(

neyse güzel geçmiþ belli ;D

hakanbusa

hakanbusa

Yevgeni

Geçen yýl da ayný tempoda koþtuðun anlaþýlýyor dereceden.
Açýkçasý deli gibi gazladýðýný/gazlayacaðýný düþünmüþtüm ama gerçekten keyifli bir tempoda yürüdüðünü gördüm. Bencileyin koordinasyonun ve tempon nefisti zaten derece de bunu gösteriyor.

hakanbusa

Teþekkür ederim Yavuz'cum. Bu adý üstünde offroad oyunlarý. 1. araç arka diff baðlantýlarýný kýrdý ve amortisörleri yamulttu. 2. araç malum lastik patlattý ve kapý ya dokundu ama, azmi üzere yarýþ komiserleri göz yumdular. Yani böyle bir zayiat vermeyi göze alsaydým, daha iyi derece yapardým. Geçen seneye göre 13 sn daha iyiyim.

Yevgeni

Kafamýza göre bir saatte, Verba Volant ve ben Çaylakla Kavacýk'tan girip gazladýk Riva'ya. Yolun sonuna doðru rampa aþaðý inerken sað aþaðýdaki tali yolda bir konvoy görmemiz, akabinde kavþakta GFP'nin arkasýna kaynak yapmamýz keyifli oldu. Konvoy Beykoz'dan çýkmýþ yola, hiç hesapta yokken araya kaynamýþ olduk, uðraþsan denk getiremezsin..

yusuf

Yarýþ sonrasý EKREM ustanýn beykoz daðlarýnda bir çamur geçiþi

Gelde tükselrme arabayý þimdi.

Biz burayý geçmek için ne taklalar attýk.

cezz

Katýlýmlarýzla onur verdiniz NivaTR Ailesi Teþekkürler

reis28

Evvet arkadaþlar yine güzel bir hafta sonu gecirdik. Bu güzel organizasyonu gerceklendiren Beykoz off road gurubuna ve emegi gecen tüm arkadaþlara tþkür ediyorum
DURSUN USTA 05364629668

Yücel

Alıntı yapılan: impress -  Nisan 10, 2011, 10:57:54
valla muhteþem bir haftasonu geçirdik. akþam ateþ baþýnda sohbet çok güzeldi.  güzel de yarýþ çýkardýk. ama hani benim fotolarým kimse çekmedi mi:( 

neyse girdik çýktýk sapasaðlam düz yolda aks kestik  ;D bu güzel haftasonu için herkese teþekkür ederim :)

geçmiþ olsun impress