Bir nivanýn hayata dönüþü

Başlatan ugur16, Ekim 30, 2014, 11:34:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NÝVACI

Eline saðlýk güle güle kullan
kedi iþini becermenin keyfi bambaþkadýr kutlarým.
Ok. larda asfaltta ses yapar
toprak zeminde sessizdir araþtýr almadan önce
trakrör lastiklerini Ýnegöl'den almanyalý nikli soydan kullanýrdý
araba kadar videoda ilginç beðendim
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

babaluga

Kazasýz belasýz sürüþler dilerim.. Niva'nýn yolda her yeri gýcýrdadýðý için yapýþkanlý folyolar bu sesleri de ciddi anlamda kesiyorlar bence.. Yani bu folyolar gerekli Niva iç döþemesinde, tokluk yaratýyor araçta..

ugur16

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Ekim 31, 2014, 12:18:20
Eline saðlýk güle güle kullan
kedi iþini becermenin keyfi bambaþkadýr kutlarým.
Ok. larda asfaltta ses yapar
toprak zeminde sessizdir araþtýr almadan önce
trakrör lastiklerini Ýnegöl'den almanyalý nikli soydan kullanýrdý
araba kadar videoda ilginç beðendim

Teþekkür Burhan Abicim.Evet dediðin gibi çok keyifli.Birde yaparken insan çok tecrube ediniyor.El becerisi artýyor.Bazen kýzdýðým o ustalara teþekkür ediyorum.Ýyi ki iþ baþa düþmüþ diyorum :)

Lastik konusunda aslýnda bende ayrýca 4 adette demir jantlý lastýk var.Biri arabanýn üstünde zaten.Ama fena kabaklar.Bu nedenle önümüzde kýþ olduðu için karda falan rahat ederim diye bunlar dursun dedim.Bir ara dedim acaba normal lastikler üzerinde dursun.Araziye girdiðimde 4 ünü birden traktör lastikleri ile deðiþtireyim.Çakmaklýða takýlan kompresörler varmýþ.Olmadý araç in komutu ile yoldaþlara birer bijon anahtarý :DD  Hoopp arazi modu aktif.. Biraz fantastik bir düþünce olduðu için þimdilik erteledim :P

Dað+deniz+niva+özgürlük = HUZUR

ugur16

Alıntı yapılan: babaluga -  Ekim 31, 2014, 01:41:09
Kazasýz belasýz sürüþler dilerim.. Niva'nýn yolda her yeri gýcýrdadýðý için yapýþkanlý folyolar bu sesleri de ciddi anlamda kesiyorlar bence.. Yani bu folyolar gerekli Niva iç döþemesinde, tokluk yaratýyor araçta..

Çok teþekkürler.Hepimize Allah kazasýz belasýz sürüþler nasip etsin.Araç içine kullandýðým parke elyaflarý hem ýsý anlamýnda hemde ses anlamýnda farkýnda olmadan bana çok iyi sonuç verdi.Çok memnun kaldým.

ugur16

Bu konuda cvp yazmadýðým, iyi dileklerini esirgemeyen tüm dostlarýma teþekkür ederim..

tevfik

Elinize kolunuza saðlýk.
Güzel günlerde kullanýn

ugur16