izmitte (41) ikamet eden nývatr katýlýmcý dostlar

Başlatan cenker, Aralık 21, 2007, 09:17:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dogan54

Alıntı yapılan: ctkn -  Ocak 10, 2008, 10:08:12
slm adým cüneyt keskin
ben de izmit li niva sahibiyim yahya kaptan da ikamet etmekteyim
sizler le tanýþmak isterim
saygýlar cüneyt

Cüneyt bey siteye hoþgeldiniz,Ýzmit ekibi artýyor..yakýnda tanýþmak ve daðlarda bir gezide buluþmak dileðiyle.
4x4 baska,
NiVA baska..

ctkn

abi sizinle  yuvacýk aksiin de cami cývarýnda tanýþmýþdýk sanýrým .
gezi icin cok beklemeye gerek yok bence bir an önce olsa da iyi olur gibi özledik uzun zamndýr temiz hava ve doðayý
saygýlar cüneyt

dogan54

Alıntı yapılan: ctkn -  Ocak 12, 2008, 08:48:29
abi sizinle  yuvacýk aksiin de cami cývarýnda tanýþmýþdýk sanýrým .
gezi icin cok beklemeye gerek yok bence bir an önce olsa da iyi olur gibi özledik uzun zamndýr temiz hava ve doðayý
saygýlar cüneyt
Hatýrladým,biz dere yürüyüþü için inmiþtik oraya,senin niva caminin yanýnda duruyordu,sizle orada tanýþmýþtýk.Önümüzdeki hafta cumartesi bir gezi yaparýz ihþallah,buradan haberleþiriz.Selamlar.
4x4 baska,
NiVA baska..

Fatih Yazýcý

doðan abi buradan duyarýlým istedim müsaden olursa. izmit ekibi ve katýlýmlarýný her zaman bekleyeceðimiz istanbul ve bursa ekipleri...

19 0cak  2008  cumartesi bir gezi yapalým mý? tarih uygun ise doðan abi parkur seçimi ve sitede yeni konu olarak açabilir... ne dersiniz?
www.izmitoffroad.com /jeep grand cherokee 5.9

Fatih Yazýcý

www.izmitoffroad.com /jeep grand cherokee 5.9

ctkn

slm
ben ancak pazar gibi müsaait olabillirim . cünkü cumartesi de calýþiyorum yani pazar günleri olan aktivitelere memnuniyet ile katýlýrým
saygýlar cüneyt

Sergun Basturk

bende subaþýlýyým.karamürsel doðumluyum tam izmitli olmasamda izmitli sayýlýrým.subaþý izmite baðlýydý daha önce sonradan yalovaya baðlandýk.97 model niva sahibiyim.

obekil

Oðuzhan BEKÝL

KOCAELÝ/gölcük/hisareyn

Tüm arkadaþlara selam olsun...