Ana Menü

16 KAF 22

Başlatan Almanyalı, Şubat 27, 2012, 06:31:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Almanyalı

Yevgeni

Ýnegöl aðzýnýn tadýný bilmektedir netekim..

mehmet22

off  soydan abi yine yaptýn yapacagýný 2 gündür... bi yerimiz þiþecek valla harika gözüküyorlar ...nefizz afiyetler olmuþtur inþallah hepinize .....Ben sana yollayým abi  1 kac  ördek , kaz ,culluk difriz doluu...eeee sende yollarsýn artýk alabalýk bizeeee??????
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

Almanyalı

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Şubat 28, 2012, 12:07:01
Ýnegöl aðzýnýn tadýný bilmektedir netekim..

beklerim yavuz abi her zaman

Yevgeni

Ýlk fýrsatta Soydan Abi, ben kahveye de fitim..

Almanyalı

Alıntı yapılan: mehmet22 -  Şubat 28, 2012, 12:09:35
off  soydan abi yine yaptýn yapacagýný 2 gündür... bi yerimiz þiþecek valla harika gözüküyorlar ...nefizz afiyetler olmuþtur inþallah hepinize .....Ben sana yollayým abi  1 kac  ördek , kaz ,culluk difriz doluu...eeee sende yollarsýn artýk alabalýk bizeeee??????
mehmet alabalýk sezonu yeni acýldý her tarafta kar bereket traktörlerle yürüdükte yidik balýgý kolay balýk iþi bizde senin gibi dolduralým difrizide :D :D :D

Almanyalı

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Şubat 28, 2012, 12:13:45
Ýlk fýrsatta Soydan Abi, ben kahveye de fitim..
yo yavuz abi kahveyle olmaz duruma göre gelecen ister hanýmla ister yanlýz ister piknik kývamý ister ligt offroad ister ormanda kamp inegöl köfteyide yicez oylatta hamama da girce ormanda kulubede kalaca+gýz  alabalýk ta tutmaya gidecegiz her zaman inegöl de bi kapýnýz var unutmayýn

Yevgeni

mehmet22

sen difrizleri doldur soydan abi kalabalýk gelcez sana tüm niva tr doyacak alabalýða
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

Almanyalı

mehmet22

VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

Harun

Soydan abi ne ettin ya,tam yemek saatinde ;D

öte yandan son resmi çözemedim :-[

Yavuz abi,
pikniðe gidende bana da haber ediverin ha,kaçýrmayalým :D

Almanyalı

harun abi bunu bizim inegölde yaparlar lokantalarda bildigin tahin helvasýný odun ateþinde yakýlan fýrýnlara atýp toprak kaselerin içinde eritirler fýrýnda piþirerek üstüne cikalata sosu gibi sos dökerlerhindistan cevizi helvanýn içinede fýstýk atarlar sýcsk sýcak yirsin bizler sogutmadan yemeyelim diyoz millet  beklermi agzýmýz yana yana göcürüyoruzzzzzzzzzzzzz

NÝVACI

Sonrada  kilo seksenden doksana düþtü diye feryat baþlýyo.
hepinize afiyet olsun.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

giosué

Abi helal olsun valla önce nivaya size derken yemek muhabbetine karným açýktý resmen