NIVA DA BULUNMASI ZORUNLU MALZEMELERIN LISTESI

Başlatan MOUNTAINBIKER, Nisan 19, 2009, 10:46:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MOUNTAINBIKER

SANIRIM BU TUR BI LISTENIN YAPILMASI GEREKLI.OZELLIKLE BU BIR CHECK LIST GIBI DUZENLENMELI VE HER KESIN ARACINDA STANDART OLARAK BULUNDURMASI GEREKEN ACIL MUDAHALE KITI SEKLINE GETIRILMESI GEREKLIDIR.
BUNU IKIYE AYIRABILIRIZ.
1.) ARAC ICIN OLANLAR
2.)INSAN VE ILK YARDIM ICIN OLANLAR.

HADI BAKALIM BUYRUN FIKIRLERI GORELIM...

MOUNTAINBIKER

1.ARAC ICIN OLANLARA                                    2.) INSAN VE ILK YARDIM ICIN OLANLARA

niva07

yanýlmýyorsam böyle bir liste yayýnlanmýþtý YEVGENI hoca tarafýndan

MOUNTAINBIKER

var mi olur,varsa gorelim baba neredeise..lutfen :)

MOUNTAINBIKER

belki revize olmasi gerek yada ek yapilmasi gerek ::)

niva07

MOUNTAINBIKER

ustunde calisiyorum,bi duzenleme listesi yapmaya caliscam,check list gibi bi sey..bakalim ???

binfu

akü, akü, akü...
lakin yalnýzca 2 saat dörtlüleri yakýnca bitebiliyor.

krosofrot

bagajýn sað tarafýna akü yeri yaptýrýp þimdilik 90 amper birakü koydum yeri 105 ampere kadar müsait ikisi birlikte çalýþýyor araya kesici þarter kodum istenildiðinde devre dýþý býrakýyorum.
HÝÇDURMASAM

colins

Alıntı yapılan: krosofrot -  Ocak 17, 2010, 11:47:51
bagajýn sað tarafýna akü yeri yaptýrýp þimdilik 90 amper birakü koydum yeri 105 ampere kadar müsait ikisi birlikte çalýþýyor araya kesici þarter kodum istenildiðinde devre dýþý býrakýyorum.
Þarz dinamonuzda bir revizyon söz konusumu acaba.

yusuf

"Akü kablolarýnýn çok kýsa olmasý gerekir" derler.

bymuammer

benimde böyle bir projem vardý ama akü patlar felan dediler o yüzden öyle kaldý. doðrumudur acep.

yusuf

Ben arka koltuðun önüne koymuþtum. 2 sene kadar kullandým. Bir patlama olmadý.

Vinç kullanýmý dýþýnda bir yararýný görmedim. Çýkarttým.

krosofrot

Ben bagaj,ýn sað ustüne koydum 105 amper lik bir yer yatýrdým, þrtel koydum arada bir þarj için açýp sonra kapatýyorum bir kaç defa iþime yaradý
HÝÇDURMASAM

Maestro

konu hortlatmakta uzmaným sanýrým.. malzeme listesini bulamadým abiler..  bi el atýverin..