Goodyear Wrangler Cup 2008>>>> 3.Yarýþý

Başlatan yusuf, Ekim 05, 2008, 04:24:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akademic

geçmiþ olsun yavuz.... artýk þöförlüðün katmerlenmiþ oldu...

Yevgeni

O kadar dikkatli kullanýrým, özellikle benim dýþýmdakilere azami dikkat ederim ama yorgunluk, vs sebebiyle bazen ölçemiyorsun olan biteni ya da olacaklarý. Ezcümle mümkün mertebe hýz sýnýrlarý içinde olmak gerekiyor..

dogan54

Yavuz,
günü nasýl geçirdiniz,yarýþlar nasýldý ?
fotoðraflarý bekliyoruz.
4x4 baska,
NiVA baska..

Yevgeni

Fotolarý ayýklayýnca (muhtemel bu akþam) galeriye yükleceðim..

reis28

yavuz senin kaza atlattýgýn zamanlarda tem yolu üzerindeki yol calýþma nedeniyle oralarda ölümlü kazada olmuþ bayada yaralýda vardý haberlerde dinledim tekrar gecmiþ olsun resimleri merakla bekliyorum
DURSUN USTA 05364629668

Yevgeni

Alıntı yapılan: reis28 -  Ekim 13, 2008, 11:22:29
yavuz senin kaza atlattýgýn zamanlarda tem yolu üzerindeki yol calýþma nedeniyle oralarda ölümlü kazada olmuþ bayada yaralýda vardý haberlerde dinledim tekrar gecmiþ olsun resimleri merakla bekliyorum

Ýyi yýrtmýþým o vakit..

Yevgeni

Alıntı yapılan: dogan54 -  Ekim 13, 2008, 10:00:09
Yavuz,
günü nasýl geçirdiniz,yarýþlar nasýldý ?
fotoðraflarý bekliyoruz.

Yarýþ Wrangler Cup formatý sebebiyle özel seyirci etabý þeklindeydi. Yani durduðunuz sabit bir yerden parkurun hemen hemen her yerini görmek mümkün. Biz de yayýldýk bir noktaya ve gün içinde parkurun muhtelif noktalarýna, gün boyu izledik.

Enteresan olan bütün yeni sayýlabilecek makinelerin (1. olan Can Tahincioðlu'nun 2 çeker buggy'sini saymazsak) alayýnýn dökülmesiydi. Suzuki'lerin 3-4 tanesi kýrýldý. Bizim Kamil 1 tur attýktan sonra lastiði patladýðý için kaldý. Amcasý takla ve kýrýlan aksý yüzünden Cherokee XJ ile kaldý.

Asýl mevzu Gezenbilir üyesi de olan Tarýk'ýn Ercova'da oyunlarda gördüðümüz (çamurlu yokuþta CJ çekme) bordomsu CJ7'si ile yarýþmasý, biraz da þansla finale yükselmesiydi. Sanýrým bu yýl yarýþmaya baþladý. Yani finale kalan makinelerden biri 60-70'lerýn teknolojisi, diðeri yapýsý itibariyle 2 çeker bir buggy yani yeni teknoloji. Buggy feci gazladý lakin ki, sezon boyunca hep lidermiþ görünende.

Neyse asýl alkýþý 1. olan Tahincioðlu deðil, 2. olan Tarýk aldý. Zaten finalde Tahincioðlu ufak tefek hatalar yaptý ama sürati fazlaydý, yine de aralarýnda fazla bir zaman farký olmadý.

Yarýþ bitince Babacandar ve Yusuf Abi parkura girdiler. Geçilmeyecek nokta yoktu ama yarýþanlarýn 80-100 ile geçtikleri noktalardan biz 10-15 ile geçtik. Malum yarýþýyor deðildik.

Yarýþ sonrasý parkur deneyen abilerden bir CJ feci saplandý bir noktada ama çýktý bir þekilde.

Bilimum detay fotolarda, fotolarý da akþama ayýklamýþ olurum..

ufo

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Ekim 13, 2008, 09:38:54
O kadar dikkatli kullanýrým, özellikle benim dýþýmdakilere azami dikkat ederim ama yorgunluk, vs sebebiyle bazen ölçemiyorsun olan biteni ya da olacaklarý. Ezcümle mümkün mertebe hýz sýnýrlarý içinde olmak gerekiyor..

geçmiþ olsun yavuz.
ben dönerken bjk tesislerinin önünden týkanmýþtý yol. ümraniye'den kaçtým. 6'da evdeydim.
Gökhan (1966)
Ataþehir-Ýstanbul
2000 / 1.7i

ERCO

Yavuz cok gecmiþ olsun etkinlik sonralarý eve dönerken daha diktli olmak lazým hrhalde yorgunluk iyice cokyor bilasa günü birlik turlarda
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

yusuf

Yevgeni

Dün gece eve gelmedim, sabahlamam gerekti iþte. Þimdi evdeyim. 1-2 saate görselleri yüklemiþ olurum..

Yevgeni

Görseller an itibariyle sitede galeriye yüklendi..

dora

Yavuz bey geçmiþ olsun büyük bir tehlike atlatmýþsýnýz....
Niva 1041-firefly-Atlantis

taiga

Yavuz,

Geçmiþ olsun. Ok larýn azizliði sanýrým bu.  :-[

Yevgeni

Herkese teþekkürler.

Evet OK'lar ve bilimum derin diþli çamur lastikleri asfalttaki düzensiz yüzeyleri sevmiyor.
Kazýnmýþ asfalttan hep kaçarým ama bu sefer görmedim, uyanamadým mevzuya..