9. ÝSOFF OFFROAD OYUNLARI- FOTOÐRAFLAR

Başlatan taiga, Kasım 03, 2008, 08:16:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

taiga

Alıntı yapılan: seko -  Kasım 04, 2008, 10:42:05
soldaki yol,kýrýk bir niva tarafýndan kapatýlmýþtý:) ;D ;D

Ayrýca etraf goygoycularla, gaz verenlerle dolu idi... :D

Harun

Alıntı yapılan: taiga -  Kasım 04, 2008, 10:56:18
Ayrýca etraf goygoycularla, gaz verenlerle dolu idi... :D

iþte en tehlikelisi bu kanýmca ;D

seko

Mesala þöyle;
saðdakiler baðýrýyor......
"yürü be abi geçersin sen burdaaaaaaaan:)" ;D ;D ;D

babacandar

Huma Oto'dan orada Koray Bey var..
http://www.humaoto.com/
ayrýca Huma Otonunun sahibinden.comda da ilanlarý mevcut..

http://www.sahibinden.com/search.php?&b[search_text]=huma%20oto&b[page]=2&b[sort_field]=date_activated&b[sort_order]=desc&c=&sKlasik=1&b[page]=1

Nivatr grubundan olduðunu ve teli bizden aldýðýný da belirtirsen inceden bir güzellik yapar...

Harun

Mustafa abi selam

abi snorkel iþini ne yaptýn

snorkel uygulanmýþ niva görmek nasip olacak  mý bize

huma oto da var galiba birkaç örnek.

babacandar

Aynen ..
Hatta yürü be Yusuf Abey .. sen çýktýðýn gibi geçersin tepede durupta geçmek neymiþ..

Harun Hocam,
snorkel yaptýrýcaz kýsmetse .. huma da var her arabaya uygunmuþ ama o kadar para vermeye deðer mi bilinmez.. biz Reis'le karar verdik yapacaz traktör bacasýndan..
Gerçi bizimkilerin su alma ile pek derdi yok bizim arabalarda hava filtresi ve bacasý yukarýda kalýyor..

reis28

arkadaþlar yusuf abinin girdigi suya eger ayný gazla sizde gelseniz balýklama dalardýnýz tezahurat cok iyidi seyirci coþkuluydu benim kaputu acma sebebim yusuf abinin daldýgý suya dalmadan önce ateþleme sistemine biraz wd 40 uygulamasý yaptým
DURSUN USTA 05364629668

ERCO

arkadaþlar bilirsiniz beni niva en camursuz nivadýr benim aracla gitmiþ olsaydýk orda mutlaka bende dalardým atta ademinin makýnayla gitik onla daldým ilk havuza ama aþaya inerken akisin azýzlýgýne ugrayýp bu camur  havyzuna anca yusuf abiye  ve diyerlerine alkýþ yapmakla kaldýk neyse þimdi önumuzdeki etkýnlýklerde bakacaz akýsý bursada gelirken italyan malý bir kafa bulduk bakalým bu ne yapacak þimdi onunla geziyoruz
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

reis28

dönüþ yolunda dogan abi gene bizi cok güzel bir rotadan getirdi akar suyun baþýnda mangal semever cayý yaptýk ufaktan bir kaya týrmanýþý muhteþem bir manzara eþliginde yuvacýga indik akþam ve orda dogan abiden ayrýldýk kendisine ayriyeten cok teþekkür ediyorum bize bu güzellikleri yaþattýgý için dönüþ esnasýnda yusuf abimin marþ motoru takýlý kaldý ve marþla beraber marþ tesizat kablosu yandý hemen yusuf abinin keciye bizim acil mudahale ekibi serum taktý ve ist ye kadar sorunsuz devam etti yusuf abime gecmiþ olsun diyorum sonucun ne oldugunu merakla bekliyorum 
DURSUN USTA 05364629668

babacandar

Erco Ustam,
Ademi Hocam,
O çukura da Ademinin makina strapli halde ben önde sen arkada girmek vardý hani..
Atraksiyona gel atraksiyona ...

babacandar

Hakikaten Yusuf Abey,
Ne ettin makinayý.. marþ motoru yanmamýþtýr inþallah..

ERCO

Alıntı yapılan: babacandar -  Kasım 04, 2008, 01:41:51
Erco Ustam,
Ademi Hocam,
O çukura da Ademinin makina strapli halde ben önde sen arkada girmek vardý hani..
Atraksiyona gel atraksiyona ...

arbidem Mustafa abi keþke dalsaydok artik koparýrdýk tamponlarýda tam olurdu
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

emre_ozk

Alıntı yapılan: babacandar -  Kasım 04, 2008, 11:50:39
Aynen ..
Hatta yürü be Yusuf Abey .. sen çýktýðýn gibi geçersin tepede durupta geçmek neymiþ..

Harun Hocam,
snorkel yaptýrýcaz kýsmetse .. huma da var her arabaya uygunmuþ ama o kadar para vermeye deðer mi bilinmez.. biz Reis'le karar verdik yapacaz traktör bacasýndan..
Gerçi bizimkilerin su alma ile pek derdi yok bizim arabalarda hava filtresi ve bacasý yukarýda kalýyor..
bizim bir abi var burada defender var onda hava giriþi galiba tam ekzoz manifoltunun yanýndaymýþ yaz aylarýnda performans sorunu yaþýyordu. kendisi bu bildiðimiz 70lik veya 50 lik pimaþtan snorkel yapacaktý bence sizde araþtýrýn derim..
Emre özkaradeniz
Ýzmit

Harun

Mustafa abinin plan aynen öyleydi

hatta son darlýk gezisinde arazide malzeme de bulduydu ama sonra ne oldu bilmem.

reis28

erco ustam zinciri toplýycaktýk senle bir türlü ortam olmadý koþuþturmaktan
DURSUN USTA 05364629668